Огляд експертів

Відмінний хостинг в Австралії

Fluccs (вимовляється “fluhks”) – хостинг-компанія, що базується в Брісбені, Асутралія. Ця компанія почала свою діяльність у 2011 році завдяки консолідації веб-хостів Австралії, виділених серверів Австралії та Інтернет-рішень ALBA. Початкові компанії відносяться до 1996 року, що дає їм вражаючу історію служіння австралійському народу. Вони пропонують безліч різних варіантів хостингу з акцентом на хмарні послуги хостингу. Їх хостинг керується, тому вам не потрібно турбуватися про технічну сторону речей. Їм довіряють клієнти, серед яких приватні особи, малий бізнес, корпорації, державні установи тощо.


Час роботи & Надійність

100% гарантія часу

Однією з найкращих речей щодо хмарного хостингу є те, що він дуже стабільний. Оскільки він не покладається на певні частини обладнання, набагато менше поодиноких моментів, про які можна не турбуватися. Хостинг із цією компанією постачається зі 100% гарантією безперервного часу, що допоможе вам забезпечити безперебійність роботи. Крім того, ви отримаєте необмежену кількість резервних копій у їхній системі, тому якщо щось не заплутається у вашому обліковому записі хостингу, ви завжди зможете відновити його та повернути все без роботи без проблем..

Особливості

Хмарний хостинг & Більше

Ця хостингова компанія в основному зосереджується на хмарних рішеннях, хоча вони також мають спеціалізовані сервери та варіанти VPS. Їх спільний варіант хостингу – це також тип хмарного хостингу, який надає вам додаткову стабільність та масштабованість. Усі пакети хостингу мають 100% гарантію безперервного часу, 24/7 технічну підтримку, необмежену кількість автоматичних резервних копій, керування електронною поштою та багато іншого.

Основні параметри хмарного сервера базуються в Австралії, і пропонують обладнання для корпоративного класу, щоб забезпечити всі ваші потреби в хостингу. У них є все обладнання, необхідне для швидкої адаптації до шипів у трафіку чи інших проблем, які можуть виникнути. Наявність можливості швидкого оновлення та поновлення послуг – одна з найкращих речей щодо хмарного хостингу, і вони роблять це виключно добре.

Ви отримаєте виділені ресурси з вашим хостинг-пакетом, що важливо при виборі хмарного хостингового пакету. Багато хмарних компаній по суті ставлять вас у велике спільне хостинг-середовище, надаючи вам доступ до ресурсів у міру необхідності. Хоча це може здатися гарним на папері, воно справді не ефективно в реальному світі. Виділення ресурсів, які можна швидко налагодити – це найкращий спосіб забезпечити безпечне та ефективне середовище.

Підтримка

Відмінна технічна підтримка 24/7

Обслуговування клієнтів у цій компанії є першокласним, і вони доступні 24/7 для ваших потреб. Ви можете вибрати керований або некерований варіант хостингу. Однак, якщо ви вибрали некерованого, пам’ятайте, що це означає, що ви несете відповідальність за всі власні проблеми усунення помилок, ніж відключення обладнання. Незалежно від того, що ви вибрали, ви будете співпрацювати з професійною веб-хостинговою компанією, яка дійсно може постійно підтримувати та працювати безперервно..

Ціноутворення

Багато цінових точок

Хостинг через Fluccs досить різноманітний, а ціни на ціни однаково різноманітні. Ви можете отримати безкоштовний пакет спільноти, який дасть вам достатньо ресурсів для запуску базового веб-сайту без проблем. Звідти ви можете оновити хмарне середовище “спільного використання”, яке становить лише 20 доларів на місяць, або пакет керованого хмари за 35 доларів США. Їх керовані варіанти хмарного хостингу можуть коштувати до 225 доларів на місяць, але ви отримаєте всі різні функції, які вам знадобляться, щоб підтримувати та стабільно працювати, як саме вам потрібно.

Швидкість

Чуйний хостинг

У вас буде швидкий час відгуку для вашого сайту, коли ви розміщуєте хостинг за допомогою Fluccs. Вони використовують гарне обладнання, швидке підключення до мережі та інші варіанти, щоб забезпечити, щоб ваш сайт постійно працював і реагував. У них також є варіанти, де ви можете масштабувати свої ресурси за необхідності, тому якщо ви очікуєте збільшення трафіку, для покриття попиту можуть бути призначені додаткові системні ресурси. Це допоможе уникнути простоїв чи сповільнень на ваших сайтах.

Підсумок

Відмінний хостинг в Австралії

Якщо ви шукаєте хостинг в Австралії, вам буде важко знайти кращий варіант, ніж цей. У них дійсно багато чудових варіантів, дуже стабільне середовище та чудове обслуговування клієнтів. Хоча вони можуть бути не найдешевшим варіантом, вони допоможуть забезпечити, щоб ваш веб-сайт завжди працював і був доступний для ваших відвідувачів.

Плюси:

  • 100% гарантія часу
  • 24/7 Технічна підтримка
  • Якісний хмарний хостинг

Мінуси:

  • Ціни трохи високі
  • Немає традиційного спільного хостингу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me