Огляд експертів

Якість хостингу & Маркетингові послуги

Гогво (абревіатура Глобальних віртуальних можливостей) виник у Квебеку, Канада, більше десяти років тому. Зростання компанії змусило їх шукати нове обладнання та призвело до переїзду до Сан-Антоніо, штат Техас у 2007 році. Володіючи власним центром обробки даних та надаючи клієнтам практично будь-які варіанти розмірів для різноманітних продуктів та послуг, включаючи маркетингові послуги.


Час роботи & Надійність

Хороший хостинг у власному центрі обробки даних

Gogvo робить вагомий аргумент для їх надійності; вони володіють центром обробки даних та його вмістом прямо, і таким чином мають найбільшу кількість контролю. На їх інформаційній сторінці міститься записка про те, що у них є власний генератор у разі відключення електроенергії, що не може запропонувати жоден реселлер. Я хотів би побачити одне, що є рейтингом “Рівень х” або партнерство з іншим об’єктом, що пропонує надмірність, але ці кроки являють собою значні інвестиції, які в кінцевому підсумку відображають вартість клієнта..

Особливості

Хороша якість хостингу з великою кількістю інших варіантів

Веб-хостинг – це велика увага для Gogvo, вони пропонують декілька різних пакетів і підкреслюють свій підхід до операцій як пропозицію з доданою вартістю для своїх клієнтів, підкреслюючи, що низька вартість – не єдине врахування, яке бізнес повинен робити при виборі хостинг-компанії.

Усі пакети веб-хостингу включають необмежену кількість дискового простору та пропускну спроможність, піддомени, акаунти електронної пошти та FTP, бази даних MySQL та доступ до інструменту управління Cpanel. Безкоштовна настройка та активація облікового запису включена в щомісячну ціну, що здається досить конкурентоспроможною. Gogvo також пропонує підтримку цілодобово щодня у році, безкоштовний інструмент для створення сайтів та інструментів управління, відсутність вимог до договорів та 99,9% часу безперебійного користування на всі пакети.

Однією з особливостей, яка поки що була унікальною в моєму досвіді, є інструменти «маркетингу». Одне з тверджень, яке висуває Gogvo, – це те, що вони не блокують відправників масової пошти. Хоча об’ємна електронна пошта, безумовно, є дійсною маркетинговою концепцією, я особисто вважаю, що більшість масової пошти, яку я отримую досить близько, (якщо не прямо) спам

Послуги торговельних посередників пропонуються з великими наділами; фірма також пропонує «партнерські» програми, які пропонують довічні комісії на різних рівнях як засіб для того, щоб клієнти могли додати до своїх доходів із тим, що, як видається, дуже мало зусиль.

Як не дивно, сервіс VPS не був зазначений у списку, але в спеціальному розділі сервера було зазначено, що Gogvo пропонує “виділені хмарні сервери”, а не спеціальні фізичні сервери. Хоча деякі можуть сприймати це як неправильне рішення, я вважаю, що це правильний підхід до потреб багатьох компаній, яким потрібна інфраструктура як послуга, яка називається IaaS.

Підтримка

Багатомовна технічна підтримка

Gogvo пропонує цілорічну цілодобову підтримку англійською мовою, іспанська, російська, польська та португальська підтримка доступна протягом обмежених годин. Один елемент, який я не знайшов у складі пакета послуг або на сторінці умов обслуговування, – це частота та доступність резервного копіювання; Більшість компаній, що займаються хостингом, здаються або перелічують резервну копію як виключну відповідальність замовника, або принаймні заохочують клієнтів зберігати власну копію резервних даних.

Ціноутворення

Обґрунтовані варіанти ціноутворення

В цілому ціни здаються дуже прийнятними, враховуючи численні “необмежені” послуги, а також послугу цілодобово, яка включена у всі продажі.

Персональний хостинг пропонується за $ 5,56 на місяць і включає один домен; за 11,96 дол. США на місяць пакет збільшується до 20 доменів.

Всі пакети реселерів включають необмежені терміни, але ціноутворення здійснюється за специфікаціями замовника; щось, що можна було б визначити трохи краще на сайті.

Виділені хмарні сервери пропонуються на “регулярних” рівнях від $ 59 до $ 159 на місяць, з “базовим” пакетом, який включає менше варіантів управління, починаючи з фіксованої 25 доларів на місяць.

Для кожного пакета доступні додаткова пам’ять, накопичувач, процесор, IP-адреси тощо за розумними тарифами.

Підсумок

Підходить для більшості типів сайтів

Незважаючи на те, що у мене виникло кілька проблем щодо послуг Gogvo, компанія, здається, пропонує багато продуктів та послуг за витрачені гроші. Виходячи з їх чіткого підходу до обслуговування клієнтів, я би впевнений, що будь-які проблеми можуть бути вирішені до початку роботи.

Плюси:

  • Конкурентні ціни на всі послуги
  • Простір, пропускна здатність та програмне забезпечення

Мінуси:

  • Немає резервної політики
  • Сервіс може бути припинений без причини та повідомлення відповідно до ToS
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me