Огляд експертів

Хороший хостинг з 1996 року

Веб-телебачення було створено в Сінгапурі в 1996 році і функціонувало, надаючи послуги локації та розміщення хостингу по всій Азії, а їхній центр обробки даних в Сінгапурі відкрив у 2000 році. Тим часом Iconz працює в Новій Зеландії вже більше 20 років. У 2012 році основний акціонер Webvision об’єднав дві організації для надання послуг Австралії, Китаю, Гонконгу, Індії, Малайзії, Новій Зеландії та Сінгапуру. Штаб операції знаходиться в Сінгапурі, центри обробки даних розташовані в декількох країнах.


Час роботи & Надійність

Дуже надійний хостинг

Оскільки це стосується хмарних обчислень або будь-якого розподіленого сервісу, шанс на єдину точку відмови значно знижується; Здається, у Icon-Webvision є кілька зайвих посилань по всій мережі, щоб зменшити ймовірність відключень.

Компанія також чітко має альтернативні джерела живлення, високого класу системи кондиціонування, щоб забезпечити максимальний робочий час для спільно розташованих серверів.

У Новій Зеландії схоже, що швидкість, яку ми вважаємо належною в США, не завжди доступна, і бізнес-сервіси показують “до” 100 Мбіт. Що стосується житлової служби Нової Зеландії, Icon-Webvision надає ADSL за традиційними телефонними лініями, правильно стверджуючи, що, хоча ця технологія обмежує наземні дзвінки, у багатьох клієнтів є мобільні телефони, щоб уникнути будь-яких проблем.

Особливості

Хмара & Особливості спільного розташування

Сьогодні Icon-Webvision зосереджується на хмарних обчисленнях, локації та керованих послугах для малого та середнього бізнесу; Традиційний веб-хостинг не є частиною їх продуктової лінійки.

Хмарні обчислення розміщуються в декількох власних центрах обробки даних, з акцентом на “Інфраструктура як послуга” (IaaS), а Icon-Webvision підкреслює переваги підходу платного використання використання моделі хмарних обчислень..

Хоча я не впевнений, здається, що Нова Зеландія, можливо, вирішила зосередитись на супутникових та мобільних технологіях для модернізації, а не наземної інфраструктури; як Icon-Webvision пропонує послугу ADSL як “Голий Інтернет”, де він може видалити можливість телефонувати, перебуваючи в мережі. Компанія добре працює, описуючи залежність від місцевих можливостей та чітко визначаючи межі даних. Широкосмуговий список вказаний як “найкраще”, без гарантованої пропускної здатності.

Підтримка

Хороша підтримка 24/7

У Icon-Webvision вказується, що вони мають цілодобове покриття у всіх своїх фізичних місцях, а також телефонна підтримка, яка також доступна цілодобово. Підтримка електронної пошти також пропонується 24/7; є посилання на планове обслуговування, а також “платформу & стан мережі “, щоб клієнти могли побачити, чи існують широко розповсюджені проблеми до особистого запиту.

Хоча я не бачив сторінку поширених запитань, був клієнтський портал, який вимагав входу в систему, а на сторінках підтримки також було посилання “налаштування”, яке дало досить повну інформацію про доступ до віртуальних серверів через VMware для Windows / Linux, а також інструкції щодо доступу до Linux через SSH.

Для Нової Зеландії сторінка підтримки містить звіти про користування житлом для їх домашніх даних; Існують також ціни, перераховані на чітко доступні надмірні дані.

Ціноутворення

Спеціальні ціни залежно від конкретних потреб

Орієнтуючись на малий та середній бізнес, Icon-Webvision не перелічує хмарні, спеціалізовані ціни на сервери чи розміщення. Вони пропонують опитування «хмарної готовності» для потенційних клієнтів, а не пропонують підхід «один розмір підходить для всіх», фірма має чотири основні категорії за розміром та заздалегідь визначені потреби, а потім враховує потреби кожного клієнта та потенціал зростання до визначення ціни. Хоча це натякає на можливість вищої ціни, додаткові кроки, зроблені майже напевно, задовольняють потреби клієнта більш ефективно, ніж використання виключно попередньо вибраних пакетів.

Підсумок

Хороший варіант для розгляду

В цілому, Icon-Webitions, здається, є надійним вибором для використання в бізнесі в австралійському регіоні, включаючи Малайзію та Китай. Їх підхід до пропонування індивідуальних рішень повинен дозволяти їм забезпечити високу якість роботи як для поточних, так і для майбутніх потреб.

Плюси:

  • Індивідуальні послуги на основі ваших конкретних потреб
  • Багато варіантів на вибір

Мінуси:

  • Немає індивідуальних варіантів хостингу
  • Ціни визначити непросто перед створенням спеціального плану
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me