Огляд експертів

Дуже вдало встановлений хостинг, що базується в Канаді

Канадський веб-хостинг вже більше 18 років надає послуги хостингу в Канаді. Вони розташовані у Ванкувері, Британська Колумбія, з додатковим розташуванням у Торонто, Онтаріо та мають інші серверні місця по всій Канаді. Вони спеціалізуються на наданні хостингових послуг клієнтам бізнес-бізнесу та корпоративного класу по всьому світу, а також є одним з небагатьох постачальників сертифікованих SSAE 16 в Канаді. Вони хочуть запропонувати своїм клієнтам безпечні та масштабовані послуги по всьому світу. Вони пропонують ряд виділених, спільних, VPS, хмарних та реселлерських серверів, які можуть розміщувати як операційні системи Windows, так і Linux. Крім ряду служб безпеки вони також пропонують сертифікати SSL, резервне копіювання та захист даних. Їх центри обробки даних пропонують покращену інфраструктуру з безліччю екологічного контролю та цілодобовою моніторингом безпеки та в’їздом карт до їх центрів.


Час роботи & Надійність

100% гарантія тривалості роботи

Канадський веб-хостинг має 100% гарантію часу роботи сервера відповідно до їх домашньої сторінки. Вони дуже очевидно хочуть мати найкращий сервіс для своїх клієнтів, і, маючи кілька серверів та локацій по всій Канаді, здається, вони здатні це забезпечити. Вони мають багато нагород за задоволення клієнтів та їх гарантії безперервного часу.

Особливості

Відмінний набір функцій для всіх типів хостингу

Їх параметри спільного хостингу підтримують як операційні системи Windows, так і Linux, включаючи безкоштовні трансфери. Параметри виділених серверів включають бюджетні пакети, керовані параметри, сервери підприємств та SSD. Керовані та корпоративні сервери пропонують повністю настроювані варіанти, тоді як бюджетні сервери мають стандартний набір функцій. Сервери VPS можуть запускати Linux або Windows, а також пропонують корпоративні та резервні варіанти. Хмарний хостинг також пропонує спільні, приватні та корпоративні варіанти. Нарешті, вони також пропонують хостинг для торговельних посередників із гнучкими цінами та керують ними самостійно. Додаткові послуги цієї компанії включають сертифікати SSL, балансування навантаження, резервне копіювання та захист даних, з керованою підтримкою та іншими параметрами безпеки. Кожен пакет може мати додаткове резервне копіювання, додатковий таран та додаткову пропускну здатність, додані за невелику ціну. Їх параметри безпеки мають сканування шкідливих програм, брандмауер та VPN, DDoS та захист від вторгнень.

Підтримка

Підтримка високої якості 24/7

Ця компанія пропонує цілодобову підтримку через чат, електронну пошту, систему продажу квитків або зателефонувавши в центр підтримки. Вони також пропонують сторінку поширених запитань для швидкого ознайомлення та бази знань, якщо ви бажаєте самостійно досліджувати рішення. Вони відповідають на електронні листи клієнтів та квитки на підтримку протягом 24 годин, тому здається, що кращим варіантом швидких рішень буде чат в прямому ефірі або виклик на гарячу лінію технічної підтримки.

Ціноутворення

Ціноутворення досить типове

Спільний хостинг починається від $ 3,95 на місяць з основними функціями, такими як простота використання, статистика веб-сайту, а також електронна пошта та веб-пошта. Бюджетні виділені сервери починаються від $ 59 на місяць плюс будь-які додатки, які ви хочете включити. Хостинг VPS для Windows починається від $ 39,95 на місяць і звідти збільшується, а також будь-які інші додатки, які ви хочете включити. В середньому, цей сайт здається досить розумним для спільного хостингу, але інші варіанти трохи дорогі. Додаткові функції можна швидко додати, але всі вони доступні за ціною. Різні параметри безпеки пропонуються за фіксованою ціною щорічно, а ці кошти починаються від 89 доларів на рік за основний захист від зловмисного програмного забезпечення. Нарешті, вони пропонують 60-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені своїми послугами.

Підсумок

Лідер з канадського хостингу

Канадський веб-хостинг, схоже, є лідером у веб-хостингових послугах для Канади та світових клієнтів і займається бізнесом вже близько 20 років. Вони пропонують цілий ряд різноманітних хостингових послуг, а також оновлення будь-яких функцій у своїх параметрах упаковки. До їхніх додаткових послуг входять варіанти безпеки та підтримки, і при підтримці цілодобово ви отримаєте відповіді на свої запитання. Їх цінові показники трохи вище, ніж інші компанії, що займаються веб-хостингом, однак у них є ряд різних варіантів з високою налаштованістю. Плюси:

  • 100% гарантія часу
  • Багато нестандартних варіантів
  • Цілодобова підтримка

Мінуси:

  • При такій кількості варіантів це може заплутатись
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me