Огляд

Одне веб-хостинг рішення, яке ви не можете пропустити

Маленький помаранчевий, безумовно, є однією з тих, що не чули веб-хостингових компаній, але не дозволяйте це відводити вас від них, оскільки вони пропонують прості та зрозумілі пакети хостингу. Що ви отримуєте з «Малого помаранчевого» – це незграбна і кришталево чиста інформація, яка забезпечує надійну послугу своїм користувачам. Ціни варіюються від трохи менше 3 доларів на місяць за варіант спільного хостингу та до 100 доларів за спеціальний хостинг, а невеликий помаранчевий також пропонує повну політику повернення коштів.


Надійність

Прозорі про час, але розпливчасті про інформацію

Що я кажу про надійність? Він досить прозорий, але одночасно розпливчастий. Під цим я маю на увазі, що вони пропонують інформацію про бездротовий доступ і центри обробки даних, але насправді не виходять із шляху, щоб надати історичні дані для оновлення часу або глибокої інформації на серверах тощо. Це не є масовим питанням, хоча вони гарантують 99.9 % часу роботи зі сторінкою, де відображаються дані про стан сервера. Маленький помаранчевий також стежить за своїми серверами за допомогою відеоспостереження, резервних систем живлення, які поставляються у вигляді резервного акумулятора, і все це працює від дизеля.

Особливості

Особливості, які підірвуть ваш розум!

Існує кілька дійсно хороших функцій, доступних у A Small Orange, і всі спільні плани хостингу мають щоденні резервні копії, середовище хостингу, кероване SSD, та автоматичну установку скриптів. Однак справжньою точкою продажу для мене є те, що вони пропонують необмежену кількість POP3, MySQL, списки розсилки, експедиторів електронної пошти, субдоменів та FTP-акаунтів, що є пропозицією, яку ви не знайдете на багатьох веб-сайтах хостингу. За додаткові витрати ви також можете придбати більшу пропускну здатність для свого плану, преміальний варіант підтримки, а також можете вийняти спеціальні IP-адреси для сайтів SSL.

Підтримка

Параметри підтримки Відмовляйтеся

Якщо одна з областей нашого огляду дозволить Малому помаранчеві знизити підтримку, яку вони пропонують. Майже здається, що вони були настільки зайняті вдосконаленням усіх інших ракурсів бізнесу, що не встигли зайнятися питаннями підтримки клієнтів. Вся підтримка стороння, і працівники служби підтримки працюють віддалено. Це може призвести до цілого ряду проблем, і багато клієнтів повідомили, що вони не змогли отримати достатню пораду чи відповіді на деякі більш технічні питання. Підтримка працює 24/7/365, але чат у прямому ефірі недоступний у вихідні періоди. Ви можете зв’язатись електронною поштою та системою квитків, але немає телефонної підтримки.

 • 24/7/365 підтримка
 • Електронна пошта
 • Форум громад
 • Білетна система
 • Живий чат лише у будні дні
 • Команда підтримки, розкидана по США
 • Не пропонується телефонна підтримка

Ціноутворення

Ціни, що відповідають будь-яким вимогам

Всього існує 5 планів хостингу, які варіюються від спільного хостингу до гібридного та виділеного хостингу, і все між ними. Ціни та вимоги можуть задовольняти потреби окремої або малої компанії до великих підприємств. Для самого низькооплачуваного плану ви можете забрати собі спільний хостинг-акаунт, який зможе за короткий час підняти ваш бізнес. Хостинг для торговельних посередників починається з 15 доларів на місяць, а бізнес-хостинг та хмарний VPS-хостинг – обидва починаються з 20 доларів на місяць.

Зручний для користувачів

Один з найкращих веб-хостингових сайтів там

Сам веб-сайт напрочуд добре розроблений, і все просто викладене та доступне з домашньої сторінки. Ви можете вибрати пакети або “знайти свій ідеальний план”, у якому перераховані всі наявні плани. Тут немає безладу, не потрібного вмісту та зображень, це просто і просто геніально. CPanel поставляється з більшістю планів, але двічі перевірте це перед покупкою, оскільки, здається, у деяких планах цього немає. CPanel – це чудовий інструмент панелі управління для початківців та досвідчених користувачів і просто полегшує життя під час керування сайтом та хостингу. Це один з моїх улюблених веб-сайтів для хостингу, я б сказав, що приємно орієнтуватися.

Підсумок

Сильний претендент на одну з найкращих спільних хостинг-платформ

Маленький апельсин – це дійсно чудове рішення для розміщення малого та середнього бізнесу, з можливістю збільшення масштабів. Зручне відчуття сайту та чітка лінійка послуг – це, безумовно, 10/10 для мене, оскільки будь-хто від основного користувача Інтернету до досвідченого користувача може за лічені секунди перейти на сайт і відчувати себе комфортно. У всіх планах цінні ціни, які пропонують деякі інструменти та варіанти, які допоможуть вам контролювати свій веб-сайт. Політика повернення коштів та гарантія повернення грошей на 45 днів є лише більш спокусливою причиною зняти план хостингу, єдиний великий недолік – відсутність підтримки.

Плюси

 • Зручний веб-сайт
 • Чудові ціни для малих та великих компаній
 • Сильні особливості & Інструменти
 • Повернення та 45-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Немає номера телефону
 • Чат в прямому ефірі не доступний у вихідні дні
 • Служби підтримки не розташовані поблизу центру обробки даних
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me