Огляд експертів

Хостинг, орієнтований на електронну комерцію

Shopify – це ставки, відомі своїми ринками, на яких люди можуть продавати свою продукцію в Інтернеті. На момент написання цього огляду вони створили понад 14 мільярдів доларів продажів для майже чверті мільйона користувачів, що досить вражає. Ця кількість продовжує зростати досить швидко через величезний стрибок популярності послуг Shopify в останні кілька років.


Відкриваючи магазин з Shopify, ви отримуєте в основному все, що потрібно для роботи та роботи. Сюди входять інструменти дизайну веб-сайтів, платформи електронної комерції, послуги з обробки платежів і, звичайно, послуги розміщення веб-сайтів. Їх хостингові послуги розроблені спеціально для власної платформи електронної комерції, а це означає, що якщо ви не збираєтеся працювати в магазині Shopify, ви не зможете використовувати їх як хост. Якщо ви відкриваєте магазин на Shopify, однак, це ідеальний спосіб зробити це.

Час роботи & Надійність

Надзвичайно стабільний сайт

Shopify чітко знає, що вони не можуть бути успішними, якщо сайти їх клієнтів не працюють і не працюють. Вони інвестували значні кошти, гарантуючи, що вони мають надзвичайно надійний хостинг. Насправді вони пропонують 99,99% гарантії тривалості роботи, що дуже приємно. Вони також здійснюють моніторинг усіх своїх серверів та мережевих зв’язків з технічними інструментами 24/7/365.

Особливості

Особливості вашого Інтернет-магазину

Це не є звичайною веб-хостинговою компанією, тому вони не дуже зосереджені на функціях веб-хостингу, які вони пропонують. Це тому, що більшість людей, які ними користуються, не стануть надзвичайно технічними кмітливістю, але, скоріше, вони будуть власниками бізнесу, які хочуть отримати свою продукцію в Інтернеті. За словами, у них є досить хороші варіанти хостингу. Вони мають необмежену пропускну здатність, тому незалежно від того, скільки людей завітає до вашого магазину, ви не стягуватимете додаткових витрат.

Вони також пропонують SSL-сертифікати на безпеку та щоденне резервне копіювання даних, щоб ви могли бути впевнені, що ваш сайт безпечний. Однією з найбільш вражаючих речей про цю компанію є те, що вони мають миттєві оновлення сервісу хостингу. Це означає, що якщо ваш магазин швидко зростає або отримує багато трафіку, вони призначать необхідні системні ресурси, щоб автоматично запобігти простою або повільності. Це чудовий сервіс, який допомагає вам та вашим відвідувачам завжди бути задоволеними сайтом.

На додаток до особливостей хостингу є ще десятки інших чудових переваг, включаючи маркетингову та SEO-допомогу, аналітичну інформацію, управління мобільними сайтами, функції кошика, теми для вашого магазину та багато іншого.

Підтримка

Дуже чуйна технічна підтримка

Окрім того, що на сайті 24/7 контролюють ваші сервери та мережеві з’єднання, вони також пропонують чудову технічну підтримку, коли це потрібно. Вони добре відомі тим, що допомагають клієнтам з будь-яким типом проблем, який вони мають. На їхньому сайті також розміщено досить багато матеріалів для самодопомоги, які допоможуть вам безперебійно працювати і працювати .

Ціноутворення

Ціни вказані на рівні магазину

Ціни на цю компанію не ґрунтуються на функціях веб-хостингу, а на функціях магазину. Якщо ви користуєтесь невеликим і повільним магазином, це коштуватиме вам лише 9 доларів на місяць. Для тих, хто працює в дуже великих магазинах і хоче багато додаткових функцій (включаючи можливість запуску магазину в режимі офлайн), він може доходити до $ 179. Ви отримаєте всі необхідні характеристики хостингу на всіх рівнях магазину, що приємно.

Ця компанія також заробляє гроші, стягуючи вам невелику плату за кожну транзакцію, яка проходить. Плата становить 2,7% офлайн або 2,9% онлайн-транзакцій плюс $ 30 за кожну онлайн-транзакцію. Вони відповідають тому, що інші сайти електронної комерції платять за ці види послуг.

Користувач

Дуже доброзичливе обслуговування клієнтів

У Shopify є надзвичайно приємні та корисні представники служби обслуговування клієнтів. Вони можуть допомогти вам у вирішенні питань, пов’язаних із вашим веб-сайтом, будь то технічна чи ні. Більшість людей не матимуть жодних проблем з хостинговою стороною речей, але якщо у вас є, вони також мають хорошу технічну підтримку для хостингу.

Сам сайт дуже зручний для користувачів усіх рівнів досвіду. Shopify, здається, розуміє, що багато людей, які користуються їх сервісом, не будуть занадто підкованими в техніці, тому вони зробили все так просто, як могли, без обмеження послуг, які вони можуть запропонувати.

Підсумок

Винятковий варіант для сайтів електронної комерції

Якщо ви користуєтеся веб-сайтом електронної комерції, це один з найкращих варіантів. Вони дійсно ставлять клієнта на перше місце і впевнені, що у вас буде великий досвід від початку до кінця. Shopify має дуже хорошу репутацію за якість у всіх сферах послуг.

Плюси:

  • 99,99% гарантії часу
  • Автоматичні оновлення сервера за потребою
  • Без додаткових зборів за більш високі потреби в хостінгу

Мінуси:

  • Тільки для користувачів магазину Shopify
  • Обмежена інформація про їхні хостингові послуги
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me