Огляд

Надійні та якісні послуги – це друга природа

Arvixe не особливо зосереджує свою увагу на одній єдиній області, як це роблять багато хостингові компанії, натомість вони залишають відкритими варіанти, надаючи детальну інформацію про кожен варіант хостингу – будь то спільний хостинг чи спеціалізований хостинг. Через це ви побачите, що компанії, що використовують Arvixe, варіюються від малого бізнесу до великих корпорацій, яким потрібні потужні хостингові структури. Загалом ви побачите, що Arvixe є надійним, безпечним та доступним способом розміщення вашого веб-сайту, а також додатків, гарантії повернення грошей та потужної мережі підтримки, яка доступна одним натисканням кнопки. Чому варто вибрати хостинг Arvixe?


 • 99,9% часу
 • Доступні ціни для малих та великих компаній
 • 5 Варіанти хостингу
 • Сильна мережа підтримки

Хочете дізнатися, чи підходить вам хостинг Arvixe? Давайте перевіримо це.

Надійність

Великий час & Всебічне обслуговування якості

Важко знайти негативну точку, яку ми торкнемось, коли ми подивимось на надійність Arvixe, оскільки вони відзначають все, що ви хочете від хостингової компанії та інше. По-перше, вони пропонують 99,9% гарантії безперервної роботи з пропозицією повернення грошей на 1 місяць хостингу, якщо опускний час опуститься нижче цього. Для більш просунутих хостингових рішень, таких як спеціальні плани, вони пропонують 100% часу роботи з пропорційним поверненням коштів за будь-який час простою. Центри обробки даних Arvixe розташовані в Далласі, і всі вони мають цілодобовий моніторинг протягом 365 днів року, а також повністю резервні джерела живлення, резервні генератори та система управління живленням ДБЖ. Що стосується резервного копіювання, то вам буде приємно почути, що навіть персональний план отримує щоденні та щотижневі резервні копії, а для хостинг-систем вищого рівня ви отримуватимете погодинні резервні копії. В цілому надійність повністю прозора і наповнює користувача впевненістю, тому 10/10 Arvixe.

Особливості

5 істотних планів, але немає жодного хмарного хостингу

Більшість компаній, здається, пересуваються до хмари як сучасний вибір хостингу, Arvixe ще не зробив цього, але я впевнений, що це конвеєр. Наразі вони, безумовно, компенсують відсутність хмарного хостингу з 5 планів, з яких можна вибрати: Персональний, Бізнес, Реселлер, VPS та Спеціалізований хостинг. Навіть особистий план має необмежений обсяг пам’яті, пропускну спроможність та можливість додавання до 6 різних доменів до вашого облікового запису, а за ціною його безумовно конкурентоспроможний з іншими лідерами галузі. Кожен з інших багатоярусних планів має все, що ви бачите в Особистому плані, вони просто мають деякі додаткові функції та інструменти для спокуси. Усі плани також доступні у форматах Windows та Linux та пропонують додаткові додаткові опції, такі як виділені IP-адреси та засоби моніторингу.

Підтримка

Неймовірні функції та засоби підтримки

Якщо ви з США, то ви можете скористатися безкоштовним номером, але навіть якщо ви не так багато каналів підтримки, що ви можете піти вниз. По-перше, усі дзвінки обробляються вдома, тому ви гарантовано розмовляєте з тим, хто володіє англійською мовою як №1. По-друге, існує система чату, електронної пошти та квитків, щоб отримати відповіді на будь-які питання, які потрібно терміново задавати. Якщо цього недостатньо, у Arvixe є форум клієнтів, на якому ви можете спілкуватися та спілкуватися з іншими клієнтами, що дозволяє обмінюватися ідеями та отримувати швидкі відповіді на будь-які розміщені питання. Основні лінії підтримки відкриті 24/7/365, і в блозі є кілька чудових статей про те, які варто прочитати. Нарешті, співробітники щодня відвідують Twitter, якщо ви хочете отримати швидку та коротку відповідь на щось. Ще 10/10

 • 24/7/365 підтримка
 • Чат в прямому ефірі
 • Статті про те
 • Форум клієнтів
 • Twitter
 • Білетна система

Ціноутворення

Дуже конкурентоспроможні ціни з великою кількістю очок

Ціни досить узгоджуються з галузевими стандартами, але ви отримуєте багато можливостей та інструментів з Arvixe за гроші, які ви платите. Плани спільного хостингу починаються від $ 4 на місяць з можливістю додавання SSL-сертифікатів та спеціальних IP-адрес за додаткову щомісячну або щорічну плату. Бізнес-плани починаються з 22 доларів, торговельні посередники – від 20 доларів, а VPS – з 22 доларів. Більшість хостингових компаній, як правило, пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені отриманою послугою, проте Arvixe робить це краще. Якщо ви не задоволені тривалістю роботи, підтримки або загальним хостингом, який ви отримали, ви можете скористатися дуже щедрою пропозицією повернення грошей на 60 днів.

Зручний для користувачів

DotNetPanel, WHM та CPanel – це Go, Go, Go!

Знову Арвікс придумав козирі з пропозицією по всій раді. Якщо ви користувач Windows, то ви можете скористатися DotNetPanel, тоді як користувачі Linux можуть скористатися CPanel та його фантастичним розташуванням та можливостями. Для планів Linux, які розряджаються над пакетом персонального хостингу, ви також можете скористатися панеллю управління WHM, тому всі бази перевіряються. Якщо ви досвідчений користувач, ці 3 панелі керування будуть другого характеру, а якщо ви цього не зробите, їх дуже легко підібрати та запустити.

Підсумок

Дійсно чудове рішення для хостингу, неважливо, наскільки ти маленький

Розмір насправді не має значення для Arvixe, тому будь-яка людина чи глобальна компанія, вас охоплюють. Вони пропонують 5 хостингових планів і не наштовхують увагу на один план зокрема. Пропоновані ціни дуже конкурентоспроможні, і всі вони оснащені чудовими можливостями та інструментами, з додатковими опціями, які можна оплатити окремо. Надійність та підтримка я дав 10/10, тому що вони перевіряють кожну річ, яку ви хочете від хостинг-компанії. Підтримка, яку вони пропонують, є неймовірною, пропонуючи щось для кожного користувача, а 99,9% часу роботи та 60-денного повернення грошей гарантують вам всю впевненість, яку вам потрібно зареєструвати у блискучого постачальника хостингу. Плюси

 • Відмінна кількість каналів підтримки
 • Відмінна гарантія безвідмовної роботи та повернення грошей
 • 5 Хостинг-плани
 • Чудові ціни на всій основі
 • Захистити сервери з резервними копіями
 • Зручні панелі управління

Мінуси

 • Жодного хмарного хостингу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me