Огляд експертів GoDaddy

За більш ніж 20 років з моменту запуску GoDaddy перетворився на імперію веб-хостингу з приблизно 17 мільйонами глобальних користувачів. Відомий своїми маркетинговими зусиллями, відомими знаменитостями, ми вирішили з’ясувати, чи GoDaddy доживає свого власного шуму. Наш вирок, після того, як піддав веб-хостингу гіганта місячним тестуванням, полягає в тому, що GoDaddy насправді виконує свої обіцянки..


GoDaddy спирається на доступний кінець спектру веб-хостингу, а інтуїтивний інтерфейс, велика кількість функцій та всебічна підтримка дозволяють легко налаштувати та керувати своїм веб-сайтом. Ми також дізналися, що, незважаючи на свою популярність, GoDaddy вдається постійно забезпечувати вище середнього рівня промисловості та час завантаження.

Ми методологічно перевірили GoDaddy протягом декількох місяців, щоб отримати чітке уявлення про його щоденну функціональність. Прочитайте наш експертний аналіз, а потім перегляньте відгуки наших користувачів, щоб отримати вичерпний огляд хостингу у важкій вазі.

Плюси і мінуси

Плюси:

  • Швидкий час завантаження та послідовний час роботи сприяють підвищенню кількості лідерів SEO та створюють позитивні настрої до вашого бренду.
  • Отримайте справжнє відчуття послуги та сумісність її з вашими потребами завдяки їх унікальному 1-місячному плану.
  • Виберіть найкращий пакет для вас за допомогою чітких таблиць порівняння та контрастності GoDaddy.
  • Легко налаштуйте веб-сайт WordPress за допомогою попередньо створених сайтів GoDaddy та редактора сторінок перетягування та перетягування.
  • Вирішіть виникаючі проблеми з привітним персоналом, який доступний цілодобово, за допомогою чату, електронної пошти, телефону та продажу квитків.
  • Налаштуйте свій веб-сайт швидко та працюйте з безмережною пропускною здатністю та необмеженим простором для зберігання.
  • Захистіть свій веб-сайт захистом від шахрайства, вірусів, електронної пошти та спаму. Повідомте своїх клієнтів, наскільки вони безпечні на вашому сайті, отримавши сертифікат SSL.

Мінуси:

  • Очікування підтримки клієнтів може бути довгим, а якість підтримки залежить від регіону.
  • Хоча вони пропонують великі знижки та безкоштовні функції при реєстрації, як правило, вищі ціни на поновлення.
  • Багатство функцій може збентежити користувачів, які вперше почали працювати.

Ціноутворення та способи оплати

GoDaddy відомий своїми іноді провокаційними рекламою Super Bowl, але компанія так само відома своїми доступними пакетами веб-хостингу. Навіть основні плани WordPress компанії пропонують безліч функцій: починаючи з $ 4,99 на місяць, користувачі отримують єдиний веб-сайт, 10 Гб веб-простору та автоматичні оновлення WordPress. Клієнти, які купують річний базовий план, отримують бонусні функції, такі як безкоштовний домен та Microsoft Office 365.

Наступний рівень, Deluxe, починається з 7,99 доларів щомісяця і включає в себе продукти преміум-класу, такі як веб-сайт для розміщення в один клік та посібник із видимості SEO. Нарешті, клієнти з більш інтенсивними потребами у трафіку можуть вибрати Pro 5+. Починаючи з $ 24,99 на місяць, ви отримуєте до 50 веб-сайтів, резервне копіювання та відновлення до 90 днів і більше. Якщо вам потрібне щось більш пристосоване до ваших потреб, ви можете вибрати з планів VPS та виділених серверів GoDaddy. Плани компанії не є найдоступнішими, але вони все ще забезпечують прекрасне співвідношення ваших доларів, якщо врахувати безліч функцій, включених у ваш план хостингу.

Хороші ціни та функції GoDaddy варті того, щоб їх не було. Початківці можуть за кілька хвилин змайструвати свій сайт заново разом із розробником сайту GoDaddy, тоді як більш просунуті плани дозволяють легко налаштувати сервер веб-сайту.

Простота використання

Робити хостинг-сервіси, які, здається, змушують вас працювати будь-який прогрес, завжди неприємно, тому інтуїтивно зрозумілий інтерфейс GoDaddy був доброзичливим зором. Як початківці, так і більш досвідчені користувачі можуть скористатися від прямого налаштування GoDaddy. Новачки можуть перенести веб-сайт WordPress та інтегрувати CMS одним натисканням кнопки або створити веб-сайт неймовірно швидко за допомогою вбудованого інструменту платформи.

GoDaddy так само популярний серед просунутих користувачів, і ми можемо зрозуміти, чому. Ми були вражені рівнем налаштування бэкенду, доступним завдяки простому в навігації cPanel компанії. Можливість вибору вашої версії PHP на основі вашого веб-сайту, встановлення в один клік понад 150 безкоштовних додатків та 2 різних інструменти аналітики – лише деякі із способів, завдяки яким розробники можуть легко використовувати веб-хостинг GoDaddy для тонкої настройки веб-сайтів..

Часи завантаження та надійність

Перш ніж розпочати тестування, ми подумали, що сумарний обсяг користувачів, підписаних на GoDaddy, може негативно вплинути на час його роботи та час завантаження. Ми раді повідомити, що цього не було. Після декількох місяців ретельного тестування ми з’ясували, що GoDaddy має майже ідеальну середню тривалість роботи в 99,99%, що робить його однією з найнадійніших служб хостингу.

Компанія також намагається підтримувати швидкість завантаження, використовуючи CloudFlare CDN та вдосконалені накопичувачі SSD для кращої швидкості. За 0.215 с, час завантаження GoDaddy знаходиться в межах 25% ринку.

Особливості

Незалежно від того, чи потрібні вам основні хостингові послуги чи великі вимоги, плани GoDaddy пропонують велику цінність. Їх безкоштовний конструктор сайтів, а також понад 150 інтеграцій в один клік для CMS, робочого процесу та онлайнової обробки платежів допомагають легко налаштувати повністю функціональний веб-сайт.

Навіть незважаючи на те, що cPanel укомплектований різними інструментами, ви можете легко почати роботу як початківець, дотримуючись основних функцій та дотримуючись рекомендацій GoDaddy щодо плавного налаштування та обслуговування. Окремі функції, які інші послуги пропонують безкоштовно, наприклад сертифікати SSL, доступні лише як оновлення або як частина більш досконалих планів. Незважаючи на те, базовий план містить достатньо інструментів для створення привабливого та високофункціонального веб-сайту.

Ми були аналогічно задоволені складнішими можливостями, які були доступні навіть при найпростіших планах. ІТ-команди можуть створити сховища Git або пограти з різними конфігураціями веб-сайтів, перш ніж запустити сайти, розміщені в один клік. GoDaddy також надає надбавку за безпеку, і кожен обліковий запис оснащений широким спектром положень про безпеку, від безпеки пароля та електронної пошти до моніторингу мережі 24/7, захисту DDoS та іншого.

Підтримка клієнтів

Загалом ми виявили, що команда підтримки GoDaddy є доброзичливою та корисною щоразу, коли ми звертаємось до них. Компанія має безліч цілодобових каналів підтримки, включаючи чат в прямому ефірі, електронну пошту, телефон та систему онлайн-квитків. Ми також були вражені ресурсами спільноти, доступними на веб-сайті GoDaddy, та якістю їхніх відеоуроків.

Це означає, що GoDaddy має велику кількість клієнтів, час очікування може бути довгим у години пік. Більше того, хоча агенти, з якими ми говорили, були приємними та обізнаними, можливо, досвід обслуговування клієнтів GoDaddy сильно відрізняється залежно від вашого регіону.

Відгуки користувачів GoDaddy

Наш огляд експертів GoDaddy ґрунтується на нашій технічній експертизі, і ми перевіряємо певні показники, щоб визначити, як компанії позиціонують своїх конкурентів. Щоб переглянути 360-градусний огляд GoDaddy, перегляньте наші відгуки користувачів GoDaddy, щоб дізнатися, що постійні клієнти думають про компанію.

Висновок

Наш експертний огляд виявив, що GoDaddy популярний з поважних причин. Плани за ціною, наповнені функціями, надають можливість клієнтам, незалежно від того, запускають вони перший веб-сайт чи 30-й. Початківці можуть почати з майже будь-яких веб-знань, використовуючи вбудований веб-конструктор сервісу, а потім використовувати широку базу знань та систему підтримки GoDaddy, щоб отримати досвід та впровадити більш досконалі функції.

Хоча GoDaddy пропонує чіткість технологічним завданням, веб-майстри та компанії, що мають спеціалізовані відділи ІТ, також отримують переваги від високих рівнів резервних налаштувань. Сайти з розміщенням в один клік, вдосконалене керівництво SEO та 150 безкоштовних інтеграцій дійсно дозволяють розробникам створити бек-енд, який найкраще відповідає їх потребам та вподобанням. Як надійний і доступний хостинг-сервіс, GoDaddy є хорошим вибором для користувачів будь-якого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me