Огляд експертів

Безліч варіантів чудових хостингових послуг

HagenHosting існує вже з 1995 року, але фактичну хостингову послугу вони не почали надавати до 2001 року. Вони є приватною компанією, яка спеціалізується на великих хостингових послугах. Вони базуються в штаті Делавер та мають декілька центрів обробки даних, хоча вони конкретно не вказують, де ці центри даних розташовані на їхньому сайті.


Хоча більшість компаній, які пропонують лише спільний хостинг, орієнтуються на менші сайти, HagenHosting насправді робить велику роботу по залученню до своєї компанії деяких великих сайтів. Хоча вони не конкретно заявляють про це, схоже, що їх пакети хостингу більш високого кінця насправді дуже схожі на VPS або напівприсвячене рішення. Деякі компанії з великими іменами, які приймають Hagen, – це c | net, Novell, Century 21, Compaq, HP і навіть Організація Об’єднаних Націй.

В цілому вони роблять чудову роботу з надання хостингу високого класу, зберігаючи ціни цілком розумні. Якщо ви шукаєте місце для розміщення вашого невеликого особистого блогу, або у вас є великий корпоративний сайт, який потрібно постійно працювати і працювати, велика ймовірність, що Хаген впорається з цим.

Час роботи & Надійність

Чудовий надійний хостинг для всіх типів сайтів

Хоча вони не містять перелік угод про укладення договору про обслуговування або іншу гарантію безперервного часу, вони добре відомі тим, що надають вам стабільний хостинг, який вам знадобиться. Їм довіряють багато великих корпорацій, і зі сторінок їхніх соціальних медіа та інших джерел, схоже, вони роблять велику роботу в підтримці роботи своїх сайтів та їх роботи.

Вони продають той факт, що вони використовують лише сервери високого класу, і що вони володіють усім власним обладнанням, щоб вони могли швидко реагувати на будь-які відключення обладнання або інші проблеми. Все це доповнює дуже стабільне середовище хостингу.

Особливості

Багато чудових функцій на всіх рівнях

Як і у більшості компаній, функції, які вони пропонують, починають дещо невеликі, а потім зростають, коли ви переходите до великих пакетів. Деякі з приємних переваг, які ви отримуєте на всіх рівнях, – це безкоштовна передача сайту, блокування фішинг-афери, інструменти для створення сайтів, прості інструменти контролю спаму та встановлення одним кліком для багатьох чудових сценаріїв.

Коли ви переходите до більш високих пакетів, ви отримаєте такі речі, як захист від крадіжок зображень, сертифікати SSL, дзеркальне відображення домену, підтримка продавця та багато іншого. Це може зайняти деякий час, щоб ознайомитись з усіма наявними у них функціями та знайти ту, яка відповідає вашим потребам. Але час, однак, заслуговує на це в перспективі.

Підтримка

Доступна високоякісна підтримка

Ця компанія має фахівців з технічної підтримки на місці, які можуть допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем. У багатьох випадках вони в змозі виявити та виправити проблеми, перш ніж ви навіть усвідомлюєте, що вони існують. Ви можете використовувати їх технічну систему квитків або надіслати їх електронною поштою за потреби. Однак вони не заохочують підтримку телефону як варіант першого рядка. У них є можливість зателефонувати вам або ви їм зателефонуєте, якщо їм потрібно поговорити з вами про якусь проблему.

Їх база знань про самодопомогу є досить хорошою та корисною для будь-яких клієнтів, які хочуть навчитися самостійно робити деякі речі.

Ціноутворення

Широкий асортимент різних цін

Їх спільний хостинг-сервіс починається всього від 3,95 долара на місяць і проходить до 119,96 доларів на місяць. Це цілий діапазон, і між ними є багато варіантів. Хоча може здатися дивним, що вони платять так багато за спільний хостинг, але вони обмежують кількість клієнтів на сервері, щоб пакети з більш високою ціною мали потужність і ресурси, які зазвичай асоціюються з VPS або напівприсвяченими параметрами.

Підсумок

Винятковий хостинг для всіх типів сайтів

Ця компанія існує вже досить давно, і їм вдалося залучити до своїх хостингових послуг кілька великих підприємств. Вони мають сильну репутацію якості хостингу, тому незалежно від того, який тип веб-сайту ви хочете розмістити, велика ймовірність, що вони мають правильний пакет для вас.

Плюси:

  • Добре створена компанія
  • Багато клієнтів високого профілю
  • Легкі для розуміння варіанти пакету
  • Включено багато дуже приємних функцій
  • Легко оновити до більш високих пакетів, коли це необхідно

Мінуси:

  • Лише спільний варіант хостингу
  • Не ясно, де фізично розташовані їх центри обробки даних
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me