Огляд

Хмарний хостинг iWeb: хороші стійки за хорошими цінами

Публічна хмара iWeb дозволяє розміщувати численні типи веб-додатків, а також розгортати декілька серверів з високопродуктивним обладнанням. Ще одна користь для iWeb: вони стягують з вас лише години, які ви проводите за допомогою своїх серверів.


Чому вибирати хмарний хостинг iWeb?

 • Система оплати за запитом
 • Проста у користуванні консоль
 • Швидке розгортання сервера
 • Надійна підтримка

Час роботи & Надійність

Хороші характеристики, які звучать багатообіцяюче

У iWeb у них є 100% безрезультатних угод про рівень обслуговування, і ця цифра, здається, близька до реальної статистики. Різні інструменти веб-аналізу говорять про те, що домашня сторінка iWeb на 99,98% працює і працює з 2005 року. Інша рейтингова компанія, Net craft, регулярно вносить iWeb у свій графік найнадійніших хостингових компаній.

Що робить iWeb надійним? Вони використовують сучасне обладнання та дуже добре керують своїми мережами. Їх сервери заздалегідь налаштовані та провідникові. Все перевірено, підготовлено та готове до стабільної роботи. Якщо ви хочете отримати надзвичайно високу безпеку, ви можете придбати один із їх брандмауерів Cisco, VPN, захисту DDOS або сканування вразливості..

Особливості

Хороші стелажі, але бідні на додаткові

Цей веб-хостинг надасть вам справді хороші стійки. Однак, якщо мова йде про додаткові послуги, вони не можуть запропонувати вам багато чого. RAID доступний лише за додаткову плату, як і брандмауери та сканування системи.

Однак у всьому цьому є халява: до 1 ТБ неміряного трафіку.

Особливість
Опис
Місце на дискуРізні хмарні сервери в iWeb включають 10 ГБ-80 ГБ пам’яті, якщо чесно сказати.
ЦПОтримайте від 1 до 8 vCPU на своєму сервері, щоб забезпечити стабільну роботу вашої хмари.
Загальна пропускна здатністьВони дають вам безкоштовний вихідний трафік 100 ГБ-1 ТБ, але це лише тимчасова пропозиція.
Внутрішня пропускна здатністьУсі дані, які ви передаєте в межах своєї хмари, не вимірюються та абсолютно безкоштовні.
ОЗПРізні плани iWeb включають 512 МБ-8 ГБ оперативної пам’яті на один сервер.
Панель управлінняЦей веб-хост має власну панель управління, яка дозволяє вам підготувати сервери до роботи всього за пару хвилин.
Операційна системаЦей веб-хост лише надає сервери з попередньо встановленою CentOS 6, що, безумовно, гірше, ніж пропозиції їх конкурентів.

Підтримка

Виділена підтримка для кожної хмари

Будучи досвідченим гравцем ринку, iWeb надає надійну підтримку. Хоча агенти доброзичливі та корисні, деякі відгуки клієнтів в Інтернеті кажуть, що усунення несправностей із невідкладних випадків займає занадто багато часу – до дня (або навіть більше).

Ви можете звернутися до служби підтримки iWeb за допомогою чату, телефону або електронної пошти 24/7 в прямому ефірі. Як і багато інших серйозних господарів, ця компанія має блог, велику базу знань і навіть форуми трьома мовами (англійською, іспанською та французькою).

 • Чат в прямому ефірі
 • Безкоштовні номери в 30+ країнах
 • Підтримка телефону в багатьох країнах
 • Форуми на 3 мовах
 • Величезна база знань та блог
 • Можливий тривалий час реакції підтримки

Ціноутворення

Справедлива система за запитом

Ціноутворення – яскрава сторона iWeb. Ви платите лише за використані години, а збори є стандартними та розумними. Система дуже проста: виставлення рахунків починається, як тільки ви розгортаєте сервер, і закінчується, коли ви вимикаєте його.

Пам’ятайте, що ціни, які вони показують, базуються на сервері, тому вам доведеться помножувати їх на кількість придбаних серверів.

Користувач

Все для вашого комфортного хмарного хостингу

Щоб знайти інформацію про функції хмари на домашній сторінці iWeb, потрібен певний час. Однак процес реєстрації проходить швидко. Одна чудова особливість, Центр клієнтів, не просто допомагає отримати дуже швидкий доступ до підтримки, але також перевіряє ваші активи та стан ваших хостингових послуг.

Ви можете використовувати їх спеціальну, просту у використанні віртуальну консоль для управління сервером. Потрібно всього пару хвилин, щоб зрозуміти, як це працює, і почати розгортати потрібні вам сервери. Ще однією перевагою є послуга Managed On-Demand, яка передає контроль над вашими серверами в руки професіоналів за 75 доларів на місяць.

+ Проста віртуальна консоль

+ Центр клієнтів
+ Служба керованого на замовлення

Підсумок

IWeb забезпечує невеликі середні хмарні сервери із надійними апаратними параметрами та стабільною роботою. Їх цінова політика справедлива, і вам доведеться платити лише за час, який ви проводите, працюючи з серверами. Однак деякі їх особливості вас розчаровують. Наприклад, ваш хмарний сервер, придбаний у цього веб-хоста, може працювати лише на CentOS. Дисковий простір – ще одна слабка точка iWeb; їх найкращий сервер має всього 80 Гб місця на диску, але ви можете отримати додатковий обсяг пам’яті як додаткову послугу.

Плюси

 • 10 ГБ безкоштовного трафіку
 • 100% безрезультатних угод про угод
 • Надійне серверне обладнання
 • Швидке розгортання сервера
 • Суцільна підтримка та ціноутворення

Мінуси

 • Тільки CentOS
 • Можливі тривалі часи реакції підтримки
 • Погані параметри гучності жорсткого диска
 • проблеми з виставленням рахунків / повернення коштів при скасуванні
 • немає повної гарантії повернення грошей
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me