Огляд

Виділений та керований хостинг, який видатний

Codero орієнтована на середні та великі організації, які шукають спеціалізований хостинг, хмарний хостинг та керовані хостингові рішення. Тому, якщо ви користуєтесь спільним хостингом для невеликих або окремих сайтів, ви можете зупинитись тут і повернутися назад. Якщо ви шукаєте найкращий хостинг для великих організацій, то дозвольте мені сказати, ви щойно потрапили в джекпот разом із Codero.


Чому вибирають хостинг Codero?

 • Безпечний і надійний
 • Кінцева підтримка
 • Тони функцій та інструментів
 • Пропускна здатність 20 ТБ

Хочете дізнатися, чи підходить вам хостинг Codero?

Давайте перевіримо це.

Надійність

100% часу, гарантовано.

Як і очікувалося від спеціалізованого та керованого хостинг-провайдера, надійність стоїть на передньому плані у забезпеченні хорошого сервісу, а Codero заявляє, що вони мають 100% гарантію безперервного часу, яку слід очікувати на такому рівні.

Функції балансування завантаження, щоб допомогти швидкості веб-сайту та резервного копіювання, є частиною сервісу. Вони також жорстко ставляться до безпеки та використовують корпоративне обладнання, що підтверджує галузеві стандарти. Потужність надмірності також є важливою і інтегрованою частиною їх служби.

Особливості

Безліч чудових можливостей для великого бізнесу

Codero пропонує ряд чудових функцій з усіма хостинг-пакетами, які ви знайдете на сайті, але, можливо, одним з переривників угод є обмеження пропускної здатності 20 ТБ, яке величезне для будь-якого хостинг-провайдера, як це.

Всі сервери оснащені преміум налаштуванням, швидким розгортанням, панелями управління та опціями операційної системи на вибір. Гнучкість Codero – це ще один момент розмови, оскільки для вас є можливість легко масштабувати вгору та вниз. Ви можете додати другі диски, додаткові IP-адреси та збільшити швидкість порту висхідної лінії одним натисканням кнопки.

Підтримка

Найкраща інфраструктура підтримки

У більшості областей Codero переважає, і підтримка не бачить, що вони також опускаються нижче ніж однаковий. Вони дійсно знаходяться там, щоб допомогти користувачам, і неважливо, ви є клієнтом чи потенційним клієнтом, оскільки до вас звертаються так само. Чат в прямому ефірі завжди присутній в правій частині сайту, з безкоштовним номером, доступним для людей, які живуть у США.

База знань доступна з численними статтями, оновлення та допомога надається у Twitter, пропонується сторінка статусу для будь-яких оновлень серверів, квиткових систем, міжнародної телефонної підтримки та навіть Skype..

Відсутній лише прямий електронний лист.

 • 24/7/365 підтримка
 • Чат в прямому ефірі
 • База знань
 • Білетна система
 • Міжнародний та місцевий телефон
 • Сторінка статусу
 • Skype
 • Twitter
 • Немає прямої електронної пошти

Ціноутворення

Знижки на більш тривалі умови

Codero пропонує привабливу ставку введення з 70% знижки за перший місяць на спеціалізований хостинг та 3 місяці безкоштовно для хмарного хостингу. Це чудово, але це може ввести в оману, оскільки, як тільки ви приземляєтесь на сторінку хостинг-пакету, ви бачите ціни великими шрифтами, але це знижки на 70%. Лише після того, як ви натиснете, ви побачите справжню ціну через 1 місяць.

Зважаючи на це, вони конкурентоспроможні в ціноутворенні з іншими спеціалізованими хостинг-провайдерами, і вони пропонують такий хороший спектр функцій, інструментів та підтримки того, що ви платите. Завдяки цьому додається гнучкість для масштабування вгору та вниз, коли потрібно.

Заощадження можна зробити за тривалістю, на яку ви приймаєте план хостингу.

Зручний для користувачів

Мрія навігації та використання

Однією з головних проблем із веб-сайтами, які надають сервіс більш високого класу, є більш широкі організації. Сайти, як правило, губляться в жаргоні та захаращеному дизайні та макеті, але Codero дійсно працює в області зручності використання, забезпечуючи простий і базовий макет, який виглядає професійним, але також допомагає користувачеві легко переміщатися по сайту. Ви чітко бачите, що пропонується та як їх замовити.

Можливо, ціни дещо вводять в оману, оскільки основні ціни знижуються на 70%, а деякі клієнти можуть не усвідомлювати, що вже на другий місяць вони будуть платити повну ціну.

Підсумок

Одне з найкращих хостингових рішень, які ви знайдете. Факт.

Якщо ви малий бізнес чи фізична особа, то Codero – це не для вас, оскільки вони зосереджені головним чином на більших організаціях, які шукають достатньо міцного фундаменту, щоб можна було впоратися з високим трафіком та високими вимогами.

З кожним районом вище номіналу, важко сказати погане слово проти цих хлопців, оскільки вони, здається, переважають у кожній зоні обслуговування. Незалежно від того, чи потрібна вам потужна інфраструктура підтримки, надійність та безпека на ваших серверах, або достатньо функцій для того, щоб залишати вас щасливими протягом усього життя, вони справді мають все це.

Мабуть, єдиним недоліком є ​​відсутність підтримки електронною поштою (прямий електронний лист) та недостатня прозорість у тій початковій ціні, яку ви бачите.

Плюси

 • Конкурентні ціни
 • Відмінні функції та інструменти
 • Найкраща підтримка
 • Хороші знижки на щорічні покупки

Мінуси

 • Немає прямої електронної пошти
 • Непрозорий за цінами
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me