Огляд експертів

Хостинг в Нідерландах з 2000 року

Solidhost.com – міжнародна веб-хостинг-компанія з Нідерландів. Їх компанія розташована в Амстердамі та була заснована у 2000 році. Solidhost.com пропонує різноманітні хостинги VPS та спеціальні плани серверів. З 2003 року Solidhost.com перетворився на одного з найбільших хостинг-провайдерів, який спеціалізується на технологіях віртуалізації, що дозволяє їхнім клієнтам масштабованості та високоякісним мережевим рішенням.


Час роботи & Надійність

Дуже надійні послуги хостингу

Solidhost.com має дуже надійну мережу. Їх міцна інфраструктура розташована в Амстердамі. Наразі вони мають 5400 квадратних футів з цілодобовою безпекою навколишнього середовища, моніторингом даних та підтримуються повністю надмірними маршрутизаторами N1 та N2. Усі акаунти мають 99,9% гарантії тривалості роботи та захисту від спаму та вірусів.

Особливості

Особливості легко зрозуміти

Solidhost.com має дві вичерпні операційні системи на вибір. Ви можете використовувати Windows або платформи на базі Linux для виділених планів сервера. Плани їх веб-хостингу містять кількість дискового простору та оперативної пам’яті. Дисковий простір варіюється від 10GB-30GB. Для їх виділених серверних планів ви можете вибрати Intel Core 2 Duo або Intel Dual Xeon. Рам становить від 256 ГБ-512 ГБ для VPS і 512 МБ-1 Гб оперативної пам’яті для їх виділених серверних планів. Щомісячна пропускна спроможність для їхніх Linux-планів VPS становить від 200 ГБ-400 ГБ.

Як член Solidhost.com, ви отримуєте безкоштовну знижку на 2 місяці, доступ до панелі управління, повний кореневий доступ, зберігання апаратних засобів RAID та багато іншого. Незалежно від того, вибираєте ви з планів VPS для Windows або Linux VPS, у вас є вибір між планами стартера, бізнесу та підприємства. Усі плани мають додаткові функції, такі як повний доступ адміністратора на надлишкових серверах на надійній інфраструктурі.

Виділені сервери Solidhost.com забезпечують надмірне резервування на повністю керованому апаратному забезпеченні серії Intel Core 2 Duo та Xeon. Обидві системи управління можна оновити та налаштувати під ваші потреби. Обидві системи не тільки чудові для середнього бізнесу та корпорацій, але також можуть бути використані для постачальників ігрових серверів, які прагнуть вийти на європейський ринок, щоб розширити існуючу лінійку продуктів.

Підтримка

Швидкий час реагування на технічну підтримку

Система підтримки Solidhost.com пропонує ряд способів їх досягнення. Вони є повністю керованим постачальником послуг, що означає, що як член Ви завжди охоплений. Якщо вам потрібна допомога в реальному часі, ви можете зв’язатися з оператором в реальному часі за допомогою безкоштовного з одного з їх номерів, вказаних у розділі з нами..

Вони мають квиток на підтримку електронної пошти цілодобово і гарантують відповідь на всі питання. Середній час відгуку Solidhost.com має 15 хвилин. Вони також пропонують розширений моніторинг та мають розділ, присвячений іншим членам, які пишуть про часто задані питання та проблеми усунення несправностей. І останнє, але не в останню чергу, якщо у вас є питання щодо продажів або виставлення рахунків, ви також можете зв’язатися з представником електронною поштою.

Ціноутворення

Доступні плани

Solidhost.com пропонує доступні плани VPS. Усі плани можна виставляти рахунки або щомісяця, і цінами на 12 місяців, або за 24 місяці. Плани їх Linux коливаються від 50,00 до 100,00 доларів. Їх виділені серверні плани коливаються від $ 189,00- $ 354,00.

На Solidhost.com не встановлюється плата за плани VPS, і всі члени отримують 2 місяці безкоштовно. Доступ до панелі керування для всіх учасників безкоштовний, і разом із усіма дзвіночками, які допоможуть вам повною мірою керувати своїм обліковим записом з однієї безпечної інформаційної панелі.

Підсумок

Хороший загальний хостинг

Як член Solidhost.com Ви можете розраховувати на їх надійні vps та спеціальні серверні рішення. Усі плани є цілком доступними та охоплені 99,9% часу та 30-денної гарантії. Вони пропонують своїм членам ряд переваг, такі як знижки, управління обліковими записами, надійні та безпечні сервери, маркетингова та технічна допомога та резервна мережа та панель управління повним доступом..

Solidhost.com є лідером у галузі віртуалізації завдяки високоякісним послугам та підтримці. Вони розуміють потреби вашого бізнесу, надаючи повну гнучкість та масштабованість, щоб налаштувати план, який найкраще підійде для вас. Клієнти – це їх найцінніший актив і завдяки їх конкурентоспроможним цінам та вичерпним пакетам Linux та хостингу ви можете почувати себе впевненими, що у вас в хороших руках.

Плюси:

  • 24/7 Технічна підтримка
  • Без плати за налаштування
  • 99,9% гарантія часу

Мінуси:

  • Жодного хмарного хостингу
  • Немає параметрів спільного хостингу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me