Огляд експертів

Різноманітний хостинг з 2012 року

Flywheel займається бізнесом з 2012 року, надаючи клієнтам різноманітні варіанти хостингу. Вони зосереджені на хостингу WordPress, який є найпопулярнішою системою управління контентом у світі. Незалежно від того, чи створюєте ви сайт лише для друзів та родини, або ви хочете запустити велику сторінку бізнесу, вони мають ресурси, щоб допомогти вам. Окрім веб-хостингу, вони також пропонують різноманітні інструменти для творчості, калькулятори рентабельності інвестицій (ROI), дизайнерські публікації, відеодовідку та інше.


У компанії є клієнти з усього світу, і всі члени їх команди мають профіль на веб-сайті, так що ви дійсно можете «познайомитися» з хостинг-компанією, з якою працюєте. Загалом, це один з кращих хостинг-провайдерів там, і вони зможуть задовольнити всі ваші потреби.

Час роботи & Надійність

Дуже стабільний хостинг

Здається, немає жодної гарантії тривалості роботи, але це не означає, що у вас будуть проблеми. Вони використовують високоякісне обладнання в дуже приємних центрах обробки даних, що допоможе вам отримати загальний загальний досвід. Більшість людей, які користуються цією послугою, повідомили, що дуже задоволені стабільністю своїх сайтів. Крім того, вони мають повне резервне копіювання веб-сайтів, моніторинг зловмисного програмного забезпечення та інші функції, які допоможуть забезпечити оновлення вашого сайту та доступність для відвідувачів у будь-який час.

Особливості

Особливості легко зрозуміти

Переглянувши сторінку функцій (яка фактично знаходиться під заголовком цін), ви побачите, що в них все добре викладено. Вони не роблять таких дій, як більшість інших хостинг-компаній, які спочатку можуть бути трохи заплутаними, але це має сенс, коли ви звикаєте до цього. По-перше, ви можете платити за кожен сайт, а це означає, що ви можете вибрати пакет, який дозволяє встановити на ньому лише один WordPress. У межах цієї категорії є чотири рівні, починаючи від “крихітних” до спеціальних. Крихітний пакет дозволяє до 5000 відвідувачів щомісяця, 5 гігів дискового простору та 250 гігів пропускної здатності.

Пакет “Професіонал” забезпечує до 100 000 відвідувачів, 20 гігів дискового простору та 1 ТБ пропускної здатності. Якщо вам потрібно більше, ви можете вибрати спеціальний варіант, який може підтримувати практично необмежений трафік і скільки б дискового простору вам не потрібно.

Якщо ви збираєтеся робити багато сайтів, ви можете перейти до їх основного плану, який передбачає більш високі ліміти та 10, 30 або більше 30 встановлень WordPress. Це хороший варіант для людей, які працюють на кількох сайтах або розміщують торгових посередників.

Підтримка

Доступна технічна підтримка 24/7

Технічна підтримка працює близько 24/7/365, щоб допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем. Вони пропонують повністю керований хостинг, а це означає, що вони не тільки вирішують будь-які проблеми з обладнанням, але можуть допомогти і з проблемами програмного забезпечення. На їхньому сайті також є багато документів, відео та іншої інформації, що допоможе вам інформувати про те, як робити справи та які послуги ви отримуєте..

Ціноутворення

Хостинг трохи завищений

Хостинг на кожному рівні коштує трохи дорожче, ніж те, що ви очікуєте побачити. Наприклад, пакет початкового рівня для одного сайту обійдеться вам у 15 доларів на місяць. Це правда, що ви отримуєте хороший хостинг та якісні функції на цьому рівні, але це все ще вище середнього рівня в галузі. У міру просування по функціях ціни природно також підуть. На кожному рівні схоже, що ціни трохи вище середнього. Це не означає, що вони зривають вас, а лише якщо вартість є основним фактором для вас, є і дешевші варіанти.

Користувач

Дуже доброзичлива корпоративна культура

Ця компанія орієнтована на надання своїм клієнтам відмінного сервісу. Вони надзвичайно доброзичливі, коли ви працюєте з ними. Переглянувши їхній список працівників, ви навіть побачите, що в них працюють люди як «інженери щастя». Хоча не ясно, що саме це, здається очевидним, що вони сприймають як хорошу компанію для клієнтів та службовців. Їх веб-сайт добре налаштований для зручної навігації, що дуже важливо для всіх дружніх користувачів.

Підсумок

Загальне відмінне рішення для хостингу

Це дійсно дуже приємна хостинг-компанія. Вони роблять речі інакше, ніж більшість інших варіантів, що не обов’язково є поганою справою. Поки що я бачив лише щасливих клієнтів, які задоволені своїм загальним досвідом.

Плюси:

  • Дуже стійкий
  • Компанія, дружня для користувачів
  • Параметри хостингу

Мінуси:

  • За ціною
  • Орієнтований лише на хостинг WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me