Огляд експертів


WebD – це веб-хостинг-компанія, яка базується у Варшаві, Польща. Він належить Інтернет-компанії Globtel, яка має гарну репутацію в наданні користувачам важливих веб-сервісів. Вони розпочали свою роботу ще в 2001 році, коли вперше почали надавати хостингові рішення своїм клієнтам. Оскільки понад 70 000 клієнтів користуються їхніми послугами, зрозуміло, що вони знають, як підтримувати людей щасливими. Незалежно від того, чи ви знаходитесь у Польщі, чи хочете хостинг у цій країні, у WebD буде безліч варіантів для вибору.

Плюси і мінуси

Плюси:

  • Відмінне обслуговування клієнтів
  • Простий у користуванні веб-сайт
  • Дуже розумні ціни
  • Інтерфейс адміністратора легко взаємодіяти
  • Більше 70 000 клієнтів
  • У бізнесі з 2001 року

Мінуси:

  • Немає твердотільних дисків
  • Немає рішень VPS

Ціни та способи оплати

WebD була зосереджена на наданні клієнтам доступних рішень для хостингу з моменту появи їх у 2001 році. За ці роки вони змінили та оновили багато речей, але їх прихильність до дешевого хостингу не одна з них. Їх спільний хостинг починається всього з 3,99 злотих (1,03 долара) на місяць. Для хостингу з найвищим кінцевим рахунком він становитиме $ 29,99 мк / місяць ($ 7,66). Коли ви переходите на спеціалізовані сервери, вам доведеться платити більше, але це все-таки хороша угода. Ці сервери працюють між 244,77 та 1353,00 щомісяця ($ 63,35 – $ 350,16).

Простота використання

Простота – це назва гри, коли ви працюєте з WebD. Більшість їх веб-хостингових послуг розроблені для індивідуальних користувачів та малого бізнесу. Ймовірно, тому вони зробили гарну роботу, переконавшись, що вони пропонують дуже простий веб-інтерфейс, з яким люди можуть взаємодіяти. Після того, як ви зареєструвались на хостингу з цією компанією, ви побачите, що налаштувати та запустити їх також досить просто.

Хоча вам потрібно буде мати можливість взаємодіяти з cPanel, завантажувати файли та виконувати інші основні функції, це потрібні речі незалежно від того, з якою хостинговою компанією ви працюєте. Навіть у цих областях вони пропонують кілька простих рекомендацій, які допоможуть вам проаналізувати, що потрібно зробити. Якщо вам все-таки потрібна допомога, їхні служби підтримки більш ніж раді працювати з вами, щоб переконатися, що ви зможете налаштувати все та працювати так, як вам потрібно..

Часи завантаження та надійність

Незалежно від того, який з хостинг-пакетів ви не вибрали, ви можете бути впевнені, що ваш сайт буде стабільним і стабільним практично весь час. Їхня команда фахівців, що займаються хостингом, обслуговує цілодобово, щоб контролювати їхні системи та гарантувати, що немає проблем. Якщо вони виявлять будь-який тип проблеми, вони можуть негайно відреагувати на нього. Це часто дозволяє їм вирішити проблеми, перш ніж вони коли-небудь спричинить відключення або іншу проблему на вашому веб-сайті.

Хостинг з WebD буде досить швидким, щоб задовольнити ваші потреби. Хоча вони не виходять зі шляху, щоб витіснити кожну частину швидкості зі своїх систем, у них є хороша обстановка, яка дозволяє легко пересувати дані. Було б добре, якби вони додали в опції твердотільні накопичувачі, що ще більше пришвидшило б роботу. Для тих, хто бажає швидкісного рівня, також було б корисно, якби вони надали більш детальну інформацію про свій центр обробки даних, що може мати великий вплив на швидкість. Однак в цілому скарги на швидкість немає, тому зрозуміло, що більшість клієнтів дуже задоволені.

Особливості

Переглядаючи різні варіанти хостингу, ви швидко переконаєтесь, що вони мають багато можливостей. Незалежно від того, чи будете ви мати базовий особистий веб-сайт, або щось для великого бізнесу, вони мають те, що вам потрібно. Це починається з їх спільних варіантів хостингу, які включають 20-500 гігів простору на диску, 200 необмежених гіг смуги пропускання та підтримку безлічі адрес електронної пошти. Вони також підтримують кілька версій PHP, MySQL та багато іншого.

Якщо вам потрібні додаткові функції та більша потужність, ви, безумовно, можете знайти її на спеціалізованих серверах. У них є лише кілька варіантів на вибір, але всі вони зможуть надати вам необхідну стабільність і швидкість. Виділений сервер початкового рівня працює на процесорі Intel Atom 330 1,6 ГГц, 4 гігабайт оперативної пам’яті, накопичувач SATA на 250 ГБ тощо. В кінцевому підсумку вони пропонують 2 процесори Intel XEON E 5504 2,0 ​​ГГц, 16 гіг оперативної пам’яті та 2x SAS накопичувачі 146 ГБ.

Підтримка клієнтів

Якщо у вас виникнуть проблеми з хостингом, ви можете бути впевнені, що отримаєте допомогу, яка вам потрібна. Команда з технічної підтримки працює з 24/7/365, щоб допомогти вам у виникненні будь-яких проблем. Вони раді допомогти вам у всьому, від усунення несправностей на вашому веб-сайті до налаштування нової веб-сторінки та багато іншого. Окрім команди технічної підтримки, у них також є дуже корисний персонал з продажу, який може відповісти на запитання та надати вам інформацію, яка допоможе полегшити вибір хостингу, який вам потрібен.

Відгуки користувачів

Як завжди, реальні огляди користувачів є важливою складовою у всіх наших оглядах, і WebD не є винятком. Ця хостингова платформа не настільки велика, як деякі інші, тому там не так багато користувачів, але тих, кого ми могли знайти, були дуже позитивними. Найбільше, що ми відібрали від цих відгуків, – це те, що ця хостингова компанія робить пріоритетним забезпеченням своїх клієнтів усім необхідним від початку до кінця. Це включає надання індивідуальної допомоги в налаштуванні речей, вирішенні проблем та багато іншого.

Висновок

Немає сумнівів, що це хороший варіант для більшості людей, які шукають хостингові рішення в Польщі. Компанія має багаторічний досвід роботи в цій галузі, і вони продовжують наполегливо працювати, щоб не відставати від новітніх технологій та послуг. Це в поєднанні з відмінним обслуговуванням клієнтів робить їх хостинг-компанією, яка дуже популярна і високо оцінена.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me