Огляд

Доступні та ефективні рішення

Bizland пропонує доступні та ефективні пакети веб-хостингу для власників малого бізнесу та приватних осіб, які хочуть розпочати роботу в мережі. У них є 4 типи хостинг-рішень, яке починається з вашого базового плану рівня, який називається “Хартія”, і піднімається до верхнього плану, який називається пакетом комерції..


Поряд з веб-хостинговими рішеннями, вони також надають інструмент для веб-побудови, щоб навіть початківець користувач мав шанс створити сайт професійного вигляду, а також область для реєстрації імен доменів..

Надійність

Два центри обробки даних, розташовані в США

Bizland мають усього два центри обробки даних, які, за їхніми словами, розташовані в районі Бостона. Дані центри пропонують цілодобовий моніторинг та службу безпеки протягом 24 годин 7 днів на тиждень. На сайті розміщена сторінка, присвячена тому, як працює інфраструктура та архітектура, але вони не дають статистики щодо гарантії тривалого часу, але загальні огляди в Інтернеті дають великі пальці до тривалості Bizlands..

Особливості

Великі переваги та безліч халяв

Кожен план хостингу забезпечує різний рівень функцій та інструментів, але навіть стандартний план надасть вам функціональність електронної комерції, доступ до FTP, багато місця на диску та пропускну здатність, а також колекцію маркетингових інструментів. Якщо вам буде запропоновано отримати найвищий пакет, то вам нададуть більше місця для дихання, і ви отримаєте користь від 300 Гб місця, 3000 ГБ передачі даних та піддоменів для налаштування..

З кожним планом ви також зможете скористатись ваучерами Google Adwords у розмірі 100 доларів та ваучерами Bing за 50 доларів, що є хорошим стимулом для початку отримання трафіку та обізнаності на вашому сайті..

Підтримка

Охоплює всі основні зони підтримки та контактні канали

Чати в реальному часі, продажі та телефони підтримки чітко представлені у верхньому правому куті сайту, а також зручна зона підтримки, в якій розміщена база знань та вибір дуже корисних посібників користувача. Коли ви зареєструєтесь як клієнт, ви також отримаєте доступ до системи підтримки квитків, консолі підтримки та прямої адреси електронної пошти.

Немає доступних каналів допомоги у соціальних мережах, і ви, можливо, не зможете телефонувати з-за меж США через те, що номер телефону є безкоштовним в США.

 • Цілодобова підтримка
 • Чат в прямому ефірі
 • База знань
 • Білетна система
 • Електронна пошта
 • Телефон для США
 • Ні за межами телефонної підтримки США
 • Немає соціальних каналів для підтримки

Ціноутворення

Конкурентні ціни та доступні ціни

Bizland насправді дуже хороше співвідношення ціни та якості, а враховуючи, що план «Стартер» (Статут) надає безліч чудових інструментів, підтримки, можливостей та рекламних халяв, це коштуватиме вам лише 5,95 дол. США на місяць або 59,95 дол. США за весь рік..

Найдорожчий пакет коштуватиме 34,95 долара на місяць або 349,95 долара за рік, що може бути трохи завищеним у книзі деяких народів.

Є один улов, плата за налаштування стягується за кожен план, що є чимось, що більшість хостинг-провайдерів, як правило, пропонують безкоштовно в ці дні. Хороша новина полягає в тому, що вартість налаштування становить 49,95 в цілому.

Зручний для користувачів

Чудовий досвід користувачів

Взагалі веб-сайт Bizland досить добре продуманий і пропонує хороший досвід користувача. Це був перший раз, коли я користувався веб-сайтом, і мені вдалося легко орієнтуватися, знаходячись із запропонованими планами, а також повним спектром функцій та зривом цін.

Найбільша сторона полягає в тому, що в Bizland немає CPanel, вони натомість надають користувальницьку панель керування, до якої вам потрібно буде пройтись, щоб звикнути. Крім цього, вони пропонують дуже дружнє покрокове керівництво про те, як створити свій веб-сайт через те, як продавати свій сайт, який може бути зручною сторінкою для початківців.

Підсумок

Доступний спосіб влаштувати себе хазяїном

Я мушу сказати, що в цілому я задоволений сервісом, який пропонує Bizland, і заборонити кілька незначних моментів, коли вони пропонують неймовірний сервіс для власників малого бізнесу. Ціни на більшість пакетів не тільки конкурентоспроможні, але й доступні, а функції та інструменти, які ви отримуєте для кожного плану (навіть найосновніший план), мають все необхідне та більше, щоб підняти ваш сайт з місця..

Служба підтримки також вище середнього, лише відсутні кілька каналів, які не є вирішальними способами контакту.

Плюси

 • Хороший вибір каналів підтримки
 • Безкоштовні маркетингові інструменти та халяви
 • Зручний хостинг-провайдер
 • Велике співвідношення ціни та якості

Мінуси

 • Відсутня довідка у соціальних мережах
 • Немає CPanel
 • План верхнього рівня дорогий
 • Немає статистики продовження часу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me