Огляд експертів

Якісні послуги від Google

Cloud Cloud Platform на відміну від більшості інших хостинг-провайдерів, тому важливо бути в курсі того, що вони пропонують, і для яких ситуацій потрібна ця послуга. Служба працює у Google, тому вона, очевидно, добре фінансується та має все обладнання та технології, якими будь-хто міг би користуватися. Вони пропонують десятки різноманітних послуг, всі вони чудово підходять для задоволення потреб конкретної аудиторії, якій вони призначені обслуговувати.


Google Cloud Platform – це не хостингова компанія, яка використовується для “звичайного” веб-сайту. Варіанти хмарного хостингу дійсно орієнтовані на задоволення потреб великих корпорацій, таких як Spotify, Coca-Cola та інші. Він також може використовуватися як хмарне сховище для людей та компаній, яким потрібно зберігати свої документи надійно на місці поза сайтом.

Час роботи & Надійність

Неперевершена надійність

Google відомий багатьма речами, і одна з них – стабільність. Усі послуги, що надаються на хмарній платформі Google, мають майже ідеальний час роботи. Однією з найбільших переваг хмарних сервісів є те, що вони не мають жодних точок відмови, і, за винятком, робота з GCP. Ваші послуги можуть оброблятися з різних центрів обробки даних Google, щоб допомогти додавати надмірність та забезпечити, щоб все працювало та працювало ідеально у будь-який час.

Особливості

Нескінченний список функцій

Google Cloud Platform має безліч чудових функцій, за якими ви не знайдете однієї з найбільш хостингових компаній. У них дійсно приємний хмарний SDK, щоб зробити інтеграцію з додатками та веб-сайтами значно простішими для розробників. Вони також мають різноманітні інструменти моніторингу, які допомагають забезпечити, щоб усі ваші послуги працювали належним чином і працювали в будь-який час. Їх сервіси машинного навчання можуть допомогти вам зробити «ботів» для маркетингу та ще багатьох інших речей. Ви також отримаєте доступ до їх управління ідентифікацією та пакетом безпеки, який може допомогти запобігти шахрайству, злому та іншим поширеним проблемам.

Більшість людей, які зацікавлені в хостингу, будуть зацікавлені в їх послугах мережі доставки вмісту (CDN). CDN дозволяє розміщувати веб-сайт в одному місці, а потім мати великі файли або інші функції, “доставлені” з CDN. Це звичайно для музичних файлів, зображень, відео та інших речей, для яких потрібна велика пропускна здатність та потужність обробки.

Підтримка

Швидкий & Ефективна команда підтримки

Більшість людей ніколи не потребуватиме використання системи підтримки від Google, оскільки їх сервіси просто так добре працюють. Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами, команда підтримки може провести вас, як виправити їх, щоб ви могли створити резервну копію та працювати за короткий час. У більшості ситуацій команда підтримки буде більше для “навчання”, коли ви не знаєте, як використовувати певну функцію, ніж реально вирішити проблему. Незалежно від ваших потреб, проте у вас буде чудовий досвід, коли вам потрібна допомога цієї команди професіоналів.

Ціноутворення

Відмінна ціна на всі їхні послуги

Ціни напрочуд доступні за послуги, які ви отримуєте. Вони не мають жодних авансових витрат, тому можна без проблем розпочати роботу. Вони повідомили, що ціни на хмарні послуги в середньому на 60% дешевші, ніж у інших компаній. Вони також дозволяють клієнтам платити за підсумками, тому ціни відображатимуть фактичне використання, а не встановлену щомісячну плату. У випадку, якщо вам більше не потрібна будь-яка їх послуга, вони не мають жодного виду плати за припинення, тому жодних проблем не виникає.

Користувач

Добре відомий фокус клієнтів

Google завжди наполегливо працює над тим, щоб їхні сервіси були простими у використанні для всіх своїх клієнтів. Хмарна платформа Google, безумовно, не є винятком. Ви можете працювати над їх веб-сайтом, щоб знайти всі необхідні функції, зареєструватися за лічені хвилини та мати все, що працює і працює. Якщо вам потрібна допомога, вони доступні цілодобово, щоб працювати з вами та налаштувати все так, як вам потрібно.

Підсумок

Верхня частина лінійних хмарних сервісів

Тим, хто потребує повноцінної хмарної платформи, важко уявити ту, яка буде мати більше, ніж Google. Вони є новаторами в цій галузі з самого початку і продовжують наполягати на конверті, коли йдеться про нові та корисні послуги, які можуть допомогти задовольнити потреби своїх клієнтів..

Плюси:

  • Керується Google
  • Тони функцій
  • Доступні ціни

Мінуси:

  • Перевищення для багатьох людей
  • Не традиційний хостинг
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me