Огляд експертів

Довірений хостинг з 2001 року

Компанія H4Y Technologies LLC, або Host For Yourself, надає людям у Північній Америці хороші якісні хостингові рішення з 2001 року. Вони базуються у штаті Флорида, але мають сервери в центрах обробки даних по всій території США. Крім того, у 2009 році вони придбали iWebFusion Technologies, які досі працюють як вторинний бренд, але повністю у поєднанні з H4Y. iWebFusion базується в штаті Орегон, і в них все ще є сервери та співробітники. Ця компанія була вигідною з моменту заснування, що допомагає їм надалі стимулювати інновації та послуги своїм клієнтам.


Час роботи & Надійність

100% гарантія часу

Коли ви приймаєте участь у цій компанії, вам буде надана 100% гарантія безперебійного користування їх мережевою та апаратною інфраструктурою. Це, звичайно, є прекрасною гарантією того, що більшість інших компаній навіть не намагаються відповідати. Вони здатні забезпечити це, оскільки вони включають в себе чудове обладнання, чудову надмірність мережі, захист DDoS та чудову підтримку для всіх своїх клієнтів хостингу. Незалежно від того, який тип веб-сайту ви хочете запустити, ви можете бути впевнені, що він буде працювати і доступний для відвідувачів у будь-який час під час роботи з цією компанією.

Особливості

Розширені варіанти хостингу

Ви будете мати доступ до майже кожного різного типу хостингу, який може знадобитися цій компанії. Сюди входить кілька варіантів спільного хостингу, VPS хостинг, хмара & Гібридний хмарний хостинг, віртуальні спеціалізовані сервери, спеціалізовані сервери та колокаційні рішення. Все це пропонується з великою лінійкою різних функцій, які допоможуть підтримувати та працювати належним чином у будь-який час.

Переглядаючи основні конфігурації вашого хостингу, ви побачите, що у них є всі стандартні варіанти для вибору в межах кожної категорії. Однак вони також перелічують усі їх додаткові функції, що входять до їх хостинг-пакетів. Ці функції включають phoMyAdmin, інструменти дизайну безкоштовних прицілів, щоденне резервне копіювання, прискорювач NGINX, підтримка Ruby Passenger, доступ до SVN + git, можливість вибору версії PHP, автоматичну установку WordPress, а також теми WordPress, CloudFlare та багато іншого. Все це поєднується, щоб гарантувати вам чудовий хостинг.

Підтримка

Дружня підтримка клієнтів

Якщо ви хочете зіткнутися з будь-яким типом проблем з вашим хостингом, команда підтримки H4Y працює 24/7, щоб допомогти вам знайти правильне рішення. Вони є досвідченою командою ІТ-фахівців, які фізично розташовані в різних центрах обробки даних, де розміщуються сервери. Це допоможе гарантувати, що вони можуть швидко та легко вирішити будь-який тип проблеми. На жаль, у них насправді немає жодної документації про самодопомогу, наприклад, FAQ або базу знань, яка буде розчаровувати інших веб-майстрів, які «на руку»..

Ціни

Ви отримуєте те, за що платите

На перший погляд ви можете подумати, що їх ціни зависокі. Якщо ви тільки порівнюєте ціни, ви б мали рацію. Спільний хостинг починається від 7 доларів на місяць за найнижчого варіанту і може доходити до $ 22,50. Коли ви подивитесь їх список функцій для кожного пакету, ви швидко зрозумієте, чому ви платите премію. Якщо вам не потрібні всі додаткові функції, може бути розумним зв’язатися з іншою хостинговою компанією, яка може запропонувати рішення з меншими витратами, яке все ще відповідатиме вашим потребам. Тим, хто хоче хостинг на найвищому рівні, однак H4Y – це хороший варіант для розгляду, незважаючи на більш високі ціни.

Швидкість

Дуже швидкий хостинг

Як вже було сказано вище, H4Y використовує обладнання високої якості як для своїх серверів, так і для налаштування внутрішньої мережі. Це не лише допомагає їм забезпечити дуже стабільне середовище хостингу, але й допоможе відвідувачам вашого веб-сайту відчути швидкий час завантаження. Це додатково забезпечується тим, що вони надають послуги CloudFlare хостингу для своїх клієнтів, що може значно прискорити час завантаження, особливо на сайтах з великою кількістю зображень та відео.

Підсумок

Преміум хостинг у Північній Америці

Хоча H4Y має хостинг-пакети для всіх, вони дійсно націлені на підприємства, яким потрібно постійно працювати і обслуговувати трафік. Вони не проти заряджати трохи більше, щоб можна було завжди надавати високоякісну послугу. Вони займаються цим бізнесом вже багато років і продовжуватимуть ставити якість на перше місце у всіх, що роблять.

Плюси:

  • 100% гарантія часу
  • Захист DDoS
  • Розширені варіанти хостингу

Мінуси:

  • Ціни вище середніх
  • Довгі списки функцій можуть бути заплутаними
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me