Огляд експертів

Більш нова компанія, що може запропонувати

Host4ASP.net – це молодий, але швидко зростаючий .net і asp.net хостинг-сайт, що базується в Чикаго, штат Іллінойс. Вони повністю орієнтовані на мережу .net та asp.net, Microsoft визнає, і у них є найновіша технологія Microsoft. Вони забезпечують центри даних верхнього рівня з повністю надмірним джерелом живлення, дизельними генераторами та потужністю N + 1, щоб забезпечити доступність сервера. Професійні технічні працівники працюють цілодобово, щоб контролювати центри обробки даних, щоб одразу наздогнати та вирішити всі проблеми. Вони дуже зосереджені на цьому конкретному типі хостингу, і пропонують лише плани, що відображають їх здатність приймати хостинг. Варіантів для їхніх планів не так вже й багато, але вони все-таки завантажуються та підтримуються цілодобово. У них є 3 різні пакети хостингу для Windows, крім хостингу для SSD для своїх клієнтів у США, хостингу на основі Гонконгу та сертифікатів SSL.


Час роботи & надійність

Приємна гарантія 99,9% тривалості роботи

Ця компанія орієнтується на надійність і вибирає свої сервери та інфраструктуру, щоб мати змогу це відобразити. Вони обіцяють забезпечити кожен веб-сайт принаймні 99,9% часу роботи, щоб уникнути простоїв.

Особливості

Широкий спектр функцій у їхніх пакетах

Їх найменший, базовий хостинг-пакет для Windows і для США, і для Гонконгу може бути найкращим для приватних осіб або малого бізнесу, оскільки він постачається з одним веб-сайтом, 10 ГБ дискового простору, 10 облікових записів електронної пошти та 256 МБ пам’яті сайту. Пакет хостингу “Advance” постачається з 6 веб-сайтами, 30 обліковими записами електронної пошти, необмеженим дисковим простором, передачею даних та одночасними з’єднаннями. Їх найпотужніший план має необмежену кількість веб-сайтів, місця на диску, передачу даних та облікові записи електронної пошти. Також включений безкоштовний домен, безкоштовний сертифікат SSL та безкоштовний виділений IP. Їх варіанти хостингу на SSD однакові, але вони мають більш високу швидкість завантаження веб-сторінок. За додаткову ціну ви можете додати спеціальний IP до основних планів та попередніх планів, а також вони мають послуги реєстрації домену. Вони також мають сертифікати SSL, які продаються окремо, якщо потрібно.

Хороша підтримка 24/7/365

Host4Asp.net забезпечує високий рівень підтримки клієнтів, щоб залишатися на вершині галузевих стандартів. Вони мають підтримку 24/7/365 за допомогою чату, телефону або системи квитків. На їхніх сторінках є бульбашка в прямому ефірі, на якій написано “Жива допомога в Інтернеті …” весь час, коли я був на їхній сторінці. Вони насправді не забезпечують особливих функцій „самодопомоги”, що може розчарувати деяких людей.

Ціноутворення

Справедливе ціноутворення з гарантією повернення грошей

Плани хостингу для Windows починаються від $ 3,95 на місяць, якщо ви платите за рік наперед. Чим більше років ви платите заздалегідь, тим глибшу знижку ви отримуєте за кожен їхній план. SSD-хостинг починається від $ 4,95 на місяць, знову ж таки, якщо ви купуєте 3 роки заздалегідь, в іншому випадку, план на 1 рік приноситиме вам $ 5,95 на місяць. Реєстрація домену коштує 12,95 доларів США на місяць у цій компанії, і це в середньому правильно, ніж платять інші хостинг-компанії. Також за їх менші плани ви можете заплатити додаткові $ 2 за виділений IP-адресу. Сертифікат SSL на 1 рік коштує $ 59,99 для захисту одного веб-сайту, але знову ж таки, якщо ви заплатите за кілька років наперед, ви отримаєте об’ємну знижку. Вони мають більше варіантів сертифікатів залежно від того, що потрібно для ваших сайтів. Навіть зі знижками ціни є порівняно з іншими хостинг-сайтами. Ви отримуєте багато можливостей у своїх планах, надійну підтримку та дуже високу гарантію безперервного часу. Вони мають 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені покупкою на 100%. Вони прагнуть діяти оперативно і швидко вирішуючи всі питання, що стосуються будь-яких проблем.

Підсумок

Хороший хостинг для невеликих та середніх сайтів

Плани розміщення хостингу та спеціальна команда з технічного обслуговування – це те, що робить цю компанію лідером у галузі .net хостингу. Вони не пропонують ще багато варіантів хостингу, крім спільного та SSD хостингу, тому якщо ви шукаєте щось більш конкретне, це може бути не компанією для вас. Однак їхні плани дуже недорогі, і це стане хорошим варіантом для стартапів або людей, які хочуть рости. Плюси:

  • 99,9% гарантії тривалості роботи
  • Низькі ціни
  • Хороша технічна підтримка

Мінуси:

  • Немає виділених серверів чи параметрів VPS
  • Налаштування не доступне
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me