Огляд

One.com: Орієнтація на загальний досвід роботи веб-майстрів

One.com – це налагоджений веб-хостинг, який має понад мільйон активних клієнтів та зростає. Їх ціни та можливості хостингу – цілком конкурентоспроможні, хоча й не обов’язково найкращі з найкращих в будь-якій області. Де ця компанія, схоже, виділяється, полягає в тому, що вони пропонують повний набір чудових інструментів, щоб допомогти веб-майстрам швидко та легко вставати та працювати..


Їх безкоштовний розробник веб-сайтів пропонує десятки шаблонів, які можна налаштувати відповідно до ваших точних потреб. Вони навіть пропонують підтримку цих функцій, що робить це відмінним варіантом для тих, хто хоче веб-сайт, але насправді не знає, з чого почати. Конструктор веб-сайтів допоможе вам створити та налаштувати повністю функціонуючу та персоналізовану сторінку WordPress, яка надасть вам публікацію вмісту за лічені хвилини.

Ще одна чудова перевага для хостингу One.com – це те, що нові клієнти, які потребують лише своїх основних хостингових послуг, отримають безкоштовний повний рік. Після початкового року цей пакет залишається лише 1,89 долара на місяць за 15 Гб хостингового простору, необмежену передачу даних, персоналізовані акаунти електронної пошти та багато іншого.

Час роботи & Надійність

Фактично 99,99% часу

One.com насправді не рекламує їх час роботи як ключову особливість, як це роблять багато хостингові компанії, хоча, звичайно, вони могли б, якщо хотіли. Копати потрібно було трохи, але замість того, щоб просто запропонувати туману гарантію часу роботи, вони насправді дали реальну статистику. Протягом 979 днів вони мали повне 99,99% часу для своїх клієнтів.

Це вище, ніж 99,9% часу, що гарантується багатьма хостами, і враховуючи той факт, що це випливає з фактичного користувальницького досвіду, це набагато вражаюче. Крім прямого часу роботи, вони також пропонують найновіші функції безпеки, які часто оновлюються, щоб забезпечити захист ваших сайтів від будь-яких загроз.

Незважаючи на те, що тривалість роботи явно вражає, але, здається, трапляються випадкові помилки та труднощі з їхньою підтримкою. Кілька користувачів повідомили, здавалося б, випадкові помилки під час доступу до cPanel або інших областей, хоча всі вони вирішили свої проблеми досить швидко.

Особливості

Список вражаючих особливостей

Ви виявите, що One.com пропонує широкий перелік функцій для всіх своїх клієнтів, незалежно від того, який рівень сервісу вони придбали. Вони пишаються тим, що вони можуть запропонувати повний пакет, що включає веб-хостинг, необмежену кількість електронної пошти та чудову підтримку.

Однією приємною особливістю, яку часто не пропонують хостинг-компанії, є рішення Bix, яке постачається в комплекті з кожним хостинг-пакетом. Bix надає веб-майстрам синхронізацію в режимі реального часу, параметри спільного використання файлів, функції потокової передачі музики та набір функцій мобільного доступу. Цей невеликий бонус не тільки дозволить запропонувати відвідувачам щось додаткове, але також може полегшити ваше життя. Той факт, що він стандартний, робить його ще більш вражаючим.

Підписавшись на хостинг через One.com, ви отримаєте стандартні 75 доларів у Google AdWords, якщо купите 25 доларів. Є й інші хостингові компанії, які пропонують більш вражаючі рекламні купони, але для більшості людей це все одно не є основним місцем продажу. Тим не менш, це, звичайно, приємний маленький привід, особливо для тих, хто тільки починає працювати.

Підтримка

Підтримка в реальному часі 24/7/365

Це головне місце продажу пакетів для розміщення One.com. Той факт, що вони пропонують необмежену підтримку клієнтів 24 години на добу, 7 днів на тиждень, є досить рідкісним явищем у цій галузі. Це підтримка на базі веб-чату, але майже для всіх питань саме цього і хочеться.

Ця підтримка, звичайно, стосується лише технічних питань і не включає речі, такі як допомога з веб-дизайну чи інші речі, які можуть подобатися людям. Справа в тому, що коли ви шукаєте обслуговування клієнтів у свого постачальника хостингу, технічна підтримка – це все, що вам потрібно.

Ціноутворення

Безкоштовно розпочати. Дешево продовжувати

Для веб-хостингу початкового рівня вам буде важко знайти нижчу загальну ціну. Для початку ви можете отримати повний рік безкоштовно з пакетом їх початкового рівня. Навіть після року ви будете платити менше 2 доларів на місяць, що є чудовою ціною. У міру збільшення розміру пакета ціна зростає прогресивно, максимум до $ 180,80 на місяць за пакет 2 ТБ.

Одним з потенційних недоліків для тих, хто сподівається, що їх веб-сайт стане дивовижним, є той факт, що One.com не пропонує VPS або спеціальні хостинг-пакети. Всі їх хостинг є спільним, що містить деякі обмеження для сайтів, які використовують багато ресурсів. Однак для переважної більшості користувачів це не буде проблемою.

Підсумок

Загалом, це чудовий провайдер веб-хостингу для більшості персональних веб-сайтів та малого бізнесу. Він простий у використанні та пропонує чудову підтримку. Одна з головних скарг – це просто не масштабується у випадку, якщо ваш веб-сайт набере величезну популярність.

Плюси

  • Вражаючий список особливостей
  • Відмінна Uptime
  • Безкоштовний перший рік для базового пакету
  • 24/7/365 Служба підтримки клієнтів

Мінуси

  • Немає VPS або виділених параметрів сервера
  • Випадкові помилки в роботі
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me