Огляд експертів

Зосереджено на хостингу VPS з 2010 року

VPS дешево – це хостингова компанія, яка має велику увагу на віртуальних приватних серверах (VPS). Вони були засновані ще в 2010 році і постійно розвиваються та розширюються. Вони працюють у центрі обробки даних у Чикаго, але планують відкрити власний центр обробки даних у майбутньому. Крім того, вони хочуть почати пропонувати свої послуги клієнтам у країнах, що не входять до США, як тільки вони зможуть побудувати або орендувати місце в центрах обробки даних в інших країнах..


Як випливає з назви, вони пропонують лише VPS хостинг-рішення. Незважаючи на це, проте, їх ціни є досить низькими, що більшість людей, які просто потребують стандартного хостингу, могли дозволити собі його використовувати. Вони, очевидно, намагаються змусити людей перейти від спільного хостинг-рішення до варіантів VPS, які мають певні переваги. Компанія наполегливо працює над тим, щоб підтримувати свої системи останніми стандартами в галузі, а загальна думка користувачів полягає в тому, що вони роблять дуже гарну роботу.

Час роботи & Надійність

Велика історія часу

Однією з великих переваг використання віртуального приватного сервера є те, що є менше пунктів відмов, що сприяє підвищенню стабільності хостингу. Центр обробки даних, в якому розміщуються сервери для цієї компанії, є найсучаснішим, тому ви можете бути впевнені, що не буде жодного типу відключень, пов’язаних із самим об’єктом. Історична надійність цієї компанії є видатною, і користувачі в значній мірі задоволені тривалістю роботи та надійністю, яку пропонує VPS Cheap.

Особливості

Доступні різноманітні функції

Ви матимете доступ до всіх стандартних функцій, які пропонують хостинг-компанії на рівні VPS, і навіть до кількох додаткових. Усі плани будуються з використанням апаратного обладнання з використанням процесорів Xeon та спеціальної оперативної пам’яті EEC. Вони також налаштовують жорсткі диски за допомогою RAID, так що навіть якщо один диск загине, це не призведе до відключення або втрати даних. Цей тип обладнання також дозволяє клієнтам додавати та видаляти функції апаратних засобів у міру необхідності, що цілком вигідно.

Клієнти VPS Cheap мають повний кореневий доступ, щоб ви могли встановлювати нові програми, вносити зміни в налаштування, перезавантажувати сервер та багато іншого без жодних проблем. Це робить VPS набагато більше схожим на наявність повністю виділеного сервера, ніж це можливо. Ви також можете вибрати для Windows або різноманітні смаки Linux для вашої операційної системи, щоб ви отримали саме те, що вам потрібно. Тим, хто цього потребує, за бажанням можна мати адресу IPv6. Багато з цих функцій надходять автоматично при реєстрації, а інші потрібно спеціально запитувати.

Підтримка

Чуйна та корисна технічна підтримка

Якщо у вас виникли будь-які технічні проблеми з вашим хостингом, ви можете звернутися до їхньої служби технічної підтримки та отримати відповідь негайно. Вони дуже корисні, коли у вас виникають запитання і раді працювати з вами, щоб знайти правильне рішення. У них також є чудовий набір навчальних посібників та допоміжна документація, яка може допомогти вам самостійно опрацювати багато речей, якщо ви віддаєте перевагу цьому варіанту.

Ціноутворення

Доступні ціни на якісний хостинг

Ціни цілком прийнятні, виходячи з того, що ви отримуєте. Пакет початкового рівня складає всього 28 доларів на рік і включає 256 МБ пам’яті, 10 гігів місця на диску SSD, необмежену пропускну здатність та інше. Це нижча ціна, ніж ви заплатите за загальний обліковий запис хостингу у багатьох постачальників послуг хостингу, і ви отримаєте всі переваги VPS. Ціни піднімаються звідти до найвищого варіанту, який становить $ 27,99 на місяць. Сюди входять 4 гіга пам’яті, 150 гіга SSD-накопичувач, 4-ядерний процесор та 5 IP-адрес.

Для тих, хто не потребує твердотільного накопичувача, вони мають на вибір різноманітні бюджетні сервери. Ці пакети мають аналогічні характеристики SSD, але за нижчою ціною. Ви все одно отримаєте конфігурацію та параметри VPS, що робить це прекрасним варіантом для тих, кому не потрібно вершина обладнання для запуску своїх веб-сайтів.

Користувач

Легко зрозуміти сайт & Інтерфейси

VPS Cheap створив їх веб-сайт та інтерфейси користувачів, щоб вони були максимально зручними для роботи, незалежно від того, який досвід у вас є з веб-хостингом. Вони також чітко пояснюють всі різні функції та варіанти клієнтів, щоб люди знали, що вони отримують на кожному з різних рівнів хостингу. Це допомагає користувачам набагато простіше визначити, що їм потрібно.

Підсумок

Відмінно підходить для хостингу VPS хостингу

Усі, хто потребує хостингових рішень VPS початкового рівня, захочуть розглянути цей варіант, якщо вони перебувають у Сполучених Штатах. У компанії є велика кількість різноманітних варіантів на вибір, що може допомогти користувачам отримати необхідну потужність за справедливою ціною. Хоча у них немає найвищих рішень, більшості людей це все одно не знадобиться, тому це не повинно бути стримуючим фактором.

Плюси:

  • Особливості хостингу легко зрозуміти
  • Відмінна ціна на хостинг для початкового рівня
  • Надійний хостинг

Мінуси:

  • Немає пакетів спільного хостингу
  • Немає виділених серверів
  • Немає верхніх кінцевих рішень VPS
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me