Огляд експертів

Потоковий хостинг медіа

WHSH4U – німецька фірма, яка спеціалізується на потокових медіа-платформах, VPS та доменних службах та послугах VPS. Сайт WHSH4U не пропонує багато довідкових даних про історію, крім твердження про те, що у них понад 2000 клієнтів і вони працюють вже 4 роки. Виходячи з банерів у нижній частині деяких сторінок, зрозуміло, що вони працюють в умовах перепродажу.


Хоча це спеціалізований тип хостингу, добре подумати, чи будете ви транслювати радіо, відео чи щось інше подібне.

Час роботи & Надійність

Жодних скарг – обмежена гарантія

WHSH4U гарантує 99% часу роботи для своїх клієнтів. Хоча цього, безумовно, достатньо майже для кожного сценарію, 1% залишає трохи менше 88 годин простою щорічно. Хоча ці години легко можуть бути звичайними простоями в години з низьким рівнем використання, деталей не надається. Завдяки постійно зростаючій кількості доступних потокових послуг та простоті доступу для клієнтів може знадобитися більш сувора гарантія.

Особливості

Передусім потоковий хостинг

WHSH4U пропонує потокові носії інформації як в ICEcast, так і в SHOUTcast. Ці дві платформи містять значну частину онлайн-форматів доставки аудіо-вмісту..

Фірма робить дуже хорошу роботу з опису послуг, які вони надають, і скільки слухачів підтримує кожен пакет одночасно. Виходячи з їхніх списків, швидкість 64 кбіт / с підтримуватиме до 50 слухачів, а 128 кбіт / с підтримуватиме до 200. На вищому кінці пакунків знаходиться пакет VPS, який містить необмежену кількість слухачів

Всі пакети пропонують “необмежену пропускну здатність”, що спочатку дуже заманливо, але клієнти повинні усвідомити, що, як і на будь-якому сайті, що працює як торговий посередник, доступність визначається господарем, який керує послугами та їхніми можливостями; WHSH4U, безумовно, має також розподіли, які диктує їхній господар. На відміну від їх необмеженої вимоги, умовами користування визначено, що клієнтам надається пропускна здатність, а рахунки можуть бути призупинені після досягнення максимального використання.

Підтримка

Приємні варіанти підтримки з деякими недоліками

Підтримка надається на пошуковій сторінці часто заданих запитів, яка виглядає дуже надійною і повинна давати можливість клієнтам знайти багато порад та детальних інструкцій, не вдаючись до подачі квитка через систему онлайн-квитків. Хоча прямий номер телефону не вказаний, я вважаю, що це навряд чи проблема на технічній арені; WHSH4U стверджує, що звернувся до 1500 квитків. Хоча послуга цілодобово дуже приваблива, працювати цілодобово з кваліфікованим персоналом – дуже дороге завдання, і за цінами WHSH4U, подавати та електронний квиток, і зв’язатися з нами зворотним дзвінком або електронною поштою, безумовно, є розумною процедурою..

Також доступне посилання “стан мережі” для визначення стану чотирьох серверів WHSH4U для усунення неполадок із часом роботи та іншою статистикою продуктивності.

Ціноутворення

Доцільне ціноутворення

Кожен рахунок повинен бути відформатований як SHOUTcast або ICEcast, ціна однакова для будь-якого вибору.

Для однієї станції зі швидкістю 64 кбіт / с, без інструменту управління AutoDJ, щомісячна плата становить 2,00 євро (2,18 дол. США) за 7,00 (7,62 дол. США) клієнти можуть отримати 64 кбіт / с з AutoDJ та 5 ГБ пам’яті; це підтримує до 25 слухачів. Пакет з найвищим рейтингом працює зі швидкістю 128 кбіт / с і становить 16,00 – 21,00 євро (17,43 – 22,87 дол. США) щомісяця і підтримує до 200 слухачів.

Платформи VPS є більш цінними, але пропонують можливість мати необмежену кількість слухачів і більший обсяг аудиторії, а також можливість охоронятися протягом 24 годин. Ціни варіюються від € 25- 36,50 € ($ 27,730- $ 39,75 USD)

ГПодаток на додану вартість від ermany застосовується до всіх послуг.

Підсумок

Дуже приємний варіант для потокового хостингу медіа

В цілому, схоже, WHSH4U пропонує солідну ціну за витрачені гроші. Завдяки спеціалізації в потоковій технології вони здатні стримувати ціни, але відкривають численні варіанти для своїх клієнтів для розвитку власних брендів.

Як і будь-яка пропозиція, в якій перераховано “необмежену пропускну здатність”, клієнтам необхідно вивчити точні умови перед початком обслуговування.

Плюси:

  • Підтримуються популярні формати для ICE та SHOUT Casts
  • FAQ можна шукати і дуже корисно
  • Відмінно підходить для трансляції

Мінуси:

  • Не вказано годин підтримки
  • 99% гарантія тривалості роботи – це не так добре
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me