Огляди та огляди експертів у Веб-центрах обробки даних

Огляд експертів

Хостинг світового класу в Індії

Web Werks – одна з найвідоміших компаній з веб-послуг Індії. Вони пропонують безліч різноманітних послуг та функцій, включаючи веб-хостинг, послуги розміщення, служби катастроф та безпеку та багато іншого. Компанія була визнана лідером у регіоні за якістю своїх центрів обробки даних, навіть отримуючи ексклюзивні сертифікати, які до цієї компанії нікому в Азії не давали. Вони займаються бізнесом з 1996 року і працюють в п’яти центрах обробки даних в Індії, США та інших.


Дивлячись на хостинг-компанію, ви хочете переконатися, що знайдете ту, якій можна довіряти. Web Werks використовується величезними корпораціями, включаючи Bacardi, Canon, DHL, Microsoft, HP, Sony, Pepsi та ін. Завдяки високоякісним загальним послугам, які вони надають. Ви не знайдете більш надійної хостингової компанії, яка обслуговує Індію, або майже десь у світі.

Час роботи & Надійність

Надзвичайно надійний хостинг

Ця компанія вклала багато часу та інших ресурсів, щоб переконатися, що їх хостинг надзвичайно надійний. Це важливо не тільки тому, що надійний хостинг є важливим в цілому, але й тому, що вони також забезпечують балансування навантаження та можливість відновлення після аварій, які вимагають найнадійніших послуг. Крім того, що має дуже надійну мережу, власне хостинг-обладнання також є дуже стабільним. Вони забезпечують твердотілі накопичувачі на всіх своїх серверах і купують лише обладнання фірмової марки.

Особливості

Багато можливостей – орієнтовано на стабільність

Ця компанія орієнтована в першу чергу на високоякісні хостингові рішення, які завжди є надійними та надійними. У них немає спільних хостинг-рішень, але крім цього, вони мають майже все, що комусь може знадобитися. Сюди входить хмарний хостинг, спеціалізовані сервери, послуги розміщення, корпоративне зберігання, збалансованість завантаження на високому рівні, виявлення глобального трафіку, мережа доставки вмісту, послуги брандмауера та багато іншого.

Усі ці функції побудовані та керовані їхньою командою досвідчених ІТ-професіоналів, саме тому вони змогли створити таку шановну компанію. Їх центри обробки даних розташовані в Пуні, Мумбаї, Дубаї, Вашингтоні, Філадельфії та Коншохокені. Незалежно від того, де ви хочете розмістити свій сайт, ви отримаєте такі ж чудові функції та увагу до якості.

Підтримка

Виняткова підтримка

Команди технічної підтримки надзвичайно кваліфіковані та надійні. Вони працюють 24/7 і, здається, дуже добре знають свою галузь. Якщо ви повідомляєте їм про будь-який тип проблеми, вони негайно розглянуть її, і часто можуть вирішити ваші проблеми за лічені хвилини. Вони також надають корисну інформацію на своєму веб-сайті про хостинг та пов’язані з цим речі, щоб ви могли дізнатися все про те, як правильно запустити веб-сайт.

Ціноутворення

Якість за ціною

Ви не можете просто дивитись прямо на ціну, щоб побачити, чи добре ви укладаєте справу з цією компанією. Ви повинні реально подивитися на вартість і порівняти її з рівнем послуг, які ви отримаєте. Хоча немає можливості це хороший варіант для тих, хто просто потребує дуже простого хостингу, а ті, хто хоче найвищої якості та готові платити за нього, знайдуть ціни конкурентоспроможними. Поки ви зрозумієте, що це найвища ІТ-компанія, ви будете знати, що ви отримуєте чудовий продукт за розумною ціною.

Швидкість

Дуже чуйний хостинг

У вас не виникне жодних проблем із швидкістю, яку ви отримуєте під час хостингу в цій компанії. Вони мають високий кінцевий зв’язок з мережею до декількох телекомунікацій, вони користуються неймовірною внутрішньою інфраструктурою, а самі їх веб-сервери – одні з найкращих. Незалежно від типу веб-сайту, на якому ви хостите, у вас буде дуже швидкий і надійний хостинг, якщо ви працюєте з Web Werks.

Підсумок

Найкращий хостинг в Індії

Якщо ви шукаєте хостинг найвищої якості в Індії (або багатьох інших місцях по всьому світу), це чудова компанія. Вони займаються бізнесом вже більше 20 років і продовжують встановлювати стандарти для досконалості в регіоні. Цей нагородний хостинг-провайдер повинен абсолютно входити до списку тих, хто шукає хостинг у регіоні.

Плюси:

 • Центр обробки даних
 • У бізнесі з 1996 року
 • Надзвичайно надійний хостинг

Мінуси:

 • Немає нижнього кінця (дешеві) хостинг-пакети
 • Багато різних послуг можуть заплутати
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map