Огляд експертів DreamHost

Компанія DreamHost, заснована в 1996 році, є одним із найстаріших і найнадійніших постачальників веб-хостингів, на даний момент розміщена приблизно 1,5 мільйона веб-сайтів. Пропонуючи широкий вибір хостингових та середньорангових планів хостингу, головна продажна точка DreamHost – це якісні послуги хостингу, доповнені щедрим набором функцій та інструментів.


Ми перевірили DreamHost, щоб з’ясувати, чи пропонують вони послуги настільки інтуїтивно та рясно, як вони заявляють. Загалом, DreamHost, що постачається на багатьох наших ключових показниках: надійний час роботи, швидкий час завантаження, прості у використанні основні та вдосконалені функції та налаштування на стороні сервера, приємно називати ім’я DreamHost. Тим не менш, послуга має дещо зростаючий характер у частині диверсифікації каналів підтримки клієнтів.

Плюси і мінуси

Плюси:

 • Візьміть DreamHost для спіну із щомісячними планами, які дозволять скасувати щоразу, без будь-яких штрафних санкцій.
 • 97-денна гарантія повернення грошей Dreamhost дає змогу реально відчути продукт перед тим, як зробити його.
 • Необмежена пропускна здатність і дисковий простір дозволяють створювати надзвичайні веб-сайти.
 • Досягніть високого рівня налаштування завдяки набору DreamHost різноманітних інструментів для розробників.
 • Усунення несправностей з експертною службою підтримки клієнтів DreamHost за допомогою квитків, 24/7/365.
 • Зберігання SSD сприяє швидкому завантаженню часу, необхідного для підвищення рейтингів SEO та залучення клієнтів.
 • Легко масштабуйте свій веб-сайт за кілька кліків.
 • Увімкніть стійку надійність вашого веб-сайту за допомогою функцій, включаючи майже ідеальний час роботи та безкоштовні сертифікати SSL для кожного плану.

Мінуси:

 • Служба підтримки клієнтів компанії пропонує лише два канали зв’язку: продаж квитків, зворотній зв’язок з обмеженими можливостями для більш основних планів та обмежений час чату.
 • Вам доведеться доплатити за розробника веб-сайтів DreamHost, Remixer.
 • На відміну від деяких конкурентів, DreamHost не пропонує безкоштовні послуги з міграції, хоча для підтримки вас в процесі роботи доступна підтримка клієнтів..

Ціноутворення та способи оплати

Ціни DreamHost доступні середньому діапазону, базові плани нарівні з деякими з найдешевших планів, а більш досконалі плани спрямовані на середній діапазон. Плани спільного хостингу починаються від 2,59 долара щомісяця та містять 1 веб-сайт та безкоштовний сертифікат SSL. WordPress хостинг постачається з асортиментом хостингових смаколиків.

Починаючи з $ 2,59 на місяць, спільний план WordPress для початківців постачається з автоматичними щоденними резервними копіями та оновленнями. Для більш важких користувачів WordPress, DreamPress Pro починає від $ 71,95 на місяць і надає пріоритетну підтримку, резервне копіювання на вимогу та безкоштовний Jetpack professional.

Компанія VPS хостинг аналогічно пропонує хороше співвідношення ціни та якості. Основний план VPS починається від $ 13,75 на місяць і надає 1 ГБ оперативної пам’яті та 30 ГБ SSD-пам’яті. Виділений хостинг з DreamHost знаходиться в більш дорогому кінці доступного спектру, хоча він все ще надає вам цінності. Починаючи з $ 169 щомісяця, план пропонує доступ до кореня та оболонки, а також захист від DDoS. Багато планів підтримують перепродаж, хоча не існує одного плану, присвяченого цьому.

Загалом, плани DreamHost доступні, якщо не найдешевші плани на ринку. Знизити загальні витрати можна, підписавшись на трирічні контракти, хоча це зобов’язане взяти на себе будь-який один постачальник.

Простота використання

Ми виявили, що з DreamHost дуже легко працювати. Розвинені користувачі, як ми, мають доступ до великої кількості мов кодування та інструментів підтримки, що робить його досить простим у налаштуванні бекенду так, як вам це подобається. Інтуїтивно зрозумілий користувальницький cPanel дозволяє нам швидко та легко вносити зміни. Ми змогли використати базу знань компанії для вирішення проблем на ходу..

Ми також протестували функції, які зазвичай орієнтовані на новачків. Конструктор веб-сайтів дуже зручний у користуванні та пропонує велику кількість дизайнерських розробок, тоді як автоматичні оновлення WordPress та щоденні резервні копії, включені у всі плани WordPress, дозволяють новачкам зосередитись на вмісті свого веб-сайту замість його обслуговування. Безкоштовні SSL сертифікати також дуже просто встановити. Загалом, інженери DreamHost зробили багато важких підйомів самостійно, зробивши взаємодію з платформою простою і здебільшого безпроблемною.

Часи завантаження та надійність

У наші дні більшість провідних веб-хостів обіцяють збільшити на 99,9% більше часу, хоча, з нашого досвіду, багато хто не відповідає цій гарантії. Ми перевірили DreamHost протягом декількох місяців, щоб побачити, скільки часу простою ми вирішили і де компанія стояла з точки зору їх 100% гарантії. В середньому час роботи DreamHost був надзвичайно надійним, показання постійно перевищували 99,9%.

Окрім своєї стійкої надійності, DreamHost також вразив, коли дійшов до одного з наших головних пріоритетів: часів завантаження. Протягом місяців, коли ми тестували платформу, час завантаження DreamHost в середньому склав 1,3 секунди. Хоча це може не зробити їх найшвидшими з усіх послуг, швидкість завантаження компанії нарівні з іншими провідними провайдерами і досить швидка, щоб клієнти не переглядали.

Особливості

Один з аспектів, який нам сподобався в DreamHost, – це те, наскільки це функціонально. Початківці можуть використовувати попередньо встановлений WordPress та інсталятор одним клацанням, щоб легко додавати інструменти на свій веб-сайт. Крім того, кількість інструментів для розробників, які постачаються разом із кожним планом, є справді надзвичайною. Веб-майстри можуть вибирати між різними версіями PHP, отримувати доступ до мов кодування, таких як Perl та Python, або легко планувати рекламні акції за допомогою crontabs.

Незалежно від того, ви новий чи досвідчений користувач, уваги до деталей DreamHost чітко відчуваються у їхніх стандартах безпеки. Безкоштовні сертифікати SSL з кожним обліковим записом, брандмауер веб-додатків та вбудоване на замовлення програмне забезпечення для зловмисного програмного забезпечення – лише кілька способів DreamHost ставить безпеку вашого сайту на перше місце. Мінусом, що стосується функцій, є те, що розробник веб-сайтів, Remixer, є щомісячним додатком. Однак у цілому ви можете повністю скористатись інструментами компанії, незалежно від того, ви починаєте або на сотому веб-сайті.

Підтримка клієнтів

Якщо є щось, що ми змінимо про DreamHost, це їхня підтримка клієнтів. Хоча всі «технічні ветерани, вундеркінги та оленяки», з якими ми говорили, були дуже корисними та знаючими, зв’язок з ними зайняв довше середнього. Єдиний спосіб, коли існуючі клієнти можуть звернутися до служби підтримки, це через систему квитків cPanel або через їх обмежений варіант прямого чату.

Незважаючи на це, велика база знань Dreamhost може допомогти новачкам та більш досвідченим користувачам вирішити широке коло питань. Часто оновлюваний блог компанії також виявився корисним інструментом. Хоча це набагато більше, ніж технічні рекомендації, пропоновані в базі знань, блог насправді пропонує корисні поради щодо оптимізації вашого веб-сайту.

Відгуки користувачів

Ми використовуємо ряд методів і тривалий термін тестування для проведення наших експертних оглядів веб-служб хостингу. Щоб отримати повну оцінку DreamHost, перегляньте відгуки наших користувачів і перегляньте, що постійні користувачі говорять про компанію.

Висновок

DreamHost поєднує доступні ціни з величезним асортиментом функцій та інструментів, щоб представити чіткі базові та вдосконалені плани. Ми бачили, що початківці можуть швидко просуватися через систему за допомогою інстинктивних інструментів, таких як інсталятор в один клік та користувальницький cPanel DreamHost. Хоча може знадобитися час, щоб зв’язатися з представниками служби підтримки клієнтів, коли ви зв’яжетеся з ними, вони зможуть швидко усунути проблеми та вирішити проблеми..

Ми виявили, що DreamHost дійсно сяє, коли справа стосується забезпечення розвиваючого програмного середовища. Оскільки компанія, яка народилася з проекту з відкритими ресурсами та продовжує робити внесок у ініціативи з відкритим кодом, DreamHost, схоже, хоче надати розробникам найкраще з найкращих. Розширені функції, такі як декілька мов кодування та підтримка цієї мови, необмежена база даних MySQL та необмеженість користувачів SFTP дозволяють спільно створювати унікальний сервер для нашого тестового сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me