Огляд експертів

Хостинг з довгою історією

Tier.net існує в тій чи іншій формі з початку 1990-х. Вони почали працювати як портал для різноманітних речей у південній частині Нью-Йорка. З часом вони почали пропонувати веб-дизайн та інші технічні послуги. Починаючи з початку 2000-х, вони також почали пропонувати послуги веб-хостингу для підприємств цього району. У 2013 році вони почали розширюватися у всьому світі та надзвичайно швидко зростали. Саме в цей час вони приділяли більше уваги послугам веб-хостингу.


Сьогодні Tier пропонує широкий спектр послуг розміщення та розміщення для підприємств усіх типів. Вони обслуговують клієнтів із США, Центральної Америки, Великобританії, Китаю, Індії та багатьох інших місць по всьому світу.

Час роботи & Надійність

Дуже хороший хостинг

Надійність у цієї компанії надзвичайно хороша. Вони пропонують 100% гарантію безперервного часу, тому якщо у вас є відключення, ви можете отримати кредит на рахунок. Обладнання, яке вони використовують для своїх серверів, також дуже приємне, що обмежує ризик будь-якого простою. Вони орендують простір у центрах обробки даних, а не володіють ними, що дає певний рівень контролю. Однак центри обробки даних, у яких вони є, дуже приємні, тому не варто нічого турбуватися.

Особливості

Багато приємних особливостей

Компанія має різноманітні послуги хостингу, доступні для приватних осіб та підприємств у всьому світі. Їх спільний хостинг постачається з cPanel у кожному з трьох пакетів. Усі пакети мають необмежену кількість дискового простору та пропускну здатність. Ви також можете мати необмежену кількість піддоменів та основних доменів (за винятком початкового пакету, який може мати лише один основний домен). Вони мають спільні IP-адреси для пакетів початкового та середнього рівня, а також спеціальні IP-адреси для підприємства.

Якщо ви вирішите перейти до рішень VPS, вам доведеться вибрати один з чотирьох пакетів. Залежно від пакета, який ви отримаєте, у вас буде від 1 до 12 концертів оперативної пам’яті та від 1 до 4 процесорів. Ви також можете отримати від 15 до 200 гігів дискового простору в конфігурації RAID 10. За додаткові 5 доларів на місяць ви можете перейти на SSD.

Є безліч виділених серверів, з яких можна вибрати. Ви можете вибрати базовий сервер, який ви хочете, а потім його можна буде додатково налаштувати звідти. У них є 12 моделей на вибір, тому ви обов’язково отримаєте те, що хочете. Ви також можете вибрати з декількох різних операційних систем, параметрів управління тощо.

Підтримка

Інформація про технічну підтримку

Вони не надають багато інформації про послуги технічної підтримки, які вони надають на своєму веб-сайті. З того, що я можу знайти, вони працюють 24/7, і можуть допомогти з більшості питань будь-якого типу. Переглядаючи їхні акаунти соціальних медіа та інші відгуки, зрозуміло, що клієнти задоволені рівнем підтримки, яку вони отримують.

Я не бачив на їхньому сайті жодних поширених запитань чи баз знань, тому ви, ймовірно, не отримаєте допомоги з самодопомогою з цією компанією..

Ціноутворення

Розумні варіанти ціноутворення

Ціни в цій компанії відповідають тому, що ви очікували б побачити з іншими хостинг-провайдерами сьогодні. Служба спільного хостингу починається від $ 6,99 на місяць і складає до $ 11,49. Якщо ви вирішите платити півроку, щорічно, раз на рік чи раз на три роки, ви можете отримати дуже значні знижки.

При переході до рішень VPS ціни починаються від $ 15,49 і піднімаються до $ 97,49 на місяць. Вони пропонують лише знижки на щорічні варіанти оплати при такому рівні обслуговування. Ціни на цьому рівні досить хороші, якщо дивитися на рівень обладнання, яке вони пропонують.

Виділені сервери починаються від 43 доларів і піднімаються до $ 699 на місяць. Апаратне забезпечення на серверах стає значно кращим, чим вище ціна. Крім того, існує досить багато налаштувань, які ви можете вибрати за допомогою спеціального сервера, і деякі з них можуть коштувати додатково.

Підсумок

Приємний хостинг з приємними цінами

Хостинг від Tier.net досить хороший. Вони давно займаються бізнесом і чітко знають, чим займаються, коли справа стосується обслуговування клієнтів. Це також зростаюча компанія, тому рівень сервісу, ймовірно, з часом продовжить зростати.

Плюси:

  • 100% гарантія часу
  • Багато варіантів хостингу
  • Дуже добре налагоджена компанія

Мінуси:

  • Багато рішень, які можна прийняти, можуть заплутати
  • Зосередження уваги на веб-хостингу досить нове
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me