Огляд експертів

Сучасний хостинг базується в Європі

На веб-сайті TransIP легко переміщуватися та отримувати всю необхідну інформацію про хостинг. На жаль, вони, схоже, не діляться занадто багато інформації про саму компанію. Здається, що вони або новіші хостингові компанії, або нещодавно переробили всі свої хостинг-пакети та іншу інформацію, що, безумовно, може бути хорошою справою. Шукаючи іншу інформацію, легко помітити, що вони мають хорошу загальну репутацію за якісні послуги хостингу.


Ви можете вибрати спільний хостинг або VPS-рішення, обидва з яких легко зрозуміти та використовувати. Звичайно, вони також пропонують реєстрацію доменних імен, щоб переконатися, що ви можете запустити свій сайт і запустити все з одного місця. Незалежно від типу веб-сайту, на якому ви працюєте, ви майже напевно матимете хороший загальний досвід.

Час роботи & Надійність

Відмінна надійність

Усі пакети VPS мають 99,99% гарантії безперервного часу, що дає вам велику впевненість у тому, щоб ваш сайт завжди був готовий для користувачів. Навіть спільний хостинг дуже стабільний і надає хороші загальні послуги, в які ви можете бути впевнені. Оскільки вони використовують усі твердотілі накопичувачі на своїх VPS-серверах, що може додати додаткової стабільності. Простіше кажучи, ви, швидше за все, не зіткнетеся з будь-якими проблемами з точки зору відключень, якщо обрали TransIP.

Особливості

Легко зрозуміти хостингові послуги

Переглядаючи всі послуги хостингу, які вони пропонують, легко помітити, що вони шукають, щоб зробити їх максимально простим для розуміння людьми. У них є чотири спільних хостинг-пакети на вибір, і всі основні деталі викладені у приємній діаграмі. Будь-яку технічну інформацію, яка потрібна, можна знайти, але вона відокремлена, тому легко не зрозумілим людям зрозуміти. Ви отримаєте від 5 до 100 гігів простору на диску і необмежену пропускну здатність з усіма їх хостинг-пакетами. Вони також включають антивірусні та анти-спам-сервіси. Якщо ви виберете один із двох пакетів хостингу для загального доступу, ви також отримаєте прості сервіси резервного копіювання.

Коли ви перейдете до їх параметрів VPS, ви зможете вибирати або основні, або PRO VPS-розділи. Всі вони використовують твердотілі накопичувачі, що є чудовим варіантом, оскільки це допомагає підвищити стабільність хостингу, а також швидкість. У них є безліч опцій для операційної системи, зберігання тощо. Ви також можете вибрати власну панель керування, так що вам подобається cPanel, Plesk або DirectAdmin, ви можете отримати те, що вам потрібно. Це все додає до дуже хорошого досвіду незалежно від того, який тип віртуального приватного сервера ви шукаєте.

Підтримка

Швидкий & Корисна технічна підтримка

Якщо у вас виникли проблеми з хостингом, ви можете зв’язатися з командами технічної підтримки досить швидко. Вони дуже чуйні і можуть допомогти вам зрозуміти, що не так, без проблем. Якщо виникла проблема з самим сервером, вони виправлять це відразу. Також є кілька приємних файлів довідки щодо хостингу та інша інформація, яка може полегшити вам розуміння послуг хостингу, які вони пропонують.

Ціноутворення

Доступні хостингові рішення

Спільний хостинг починається від 2 євро на місяць і складає до 10 залежно від необхідного пакету. Однак 2 євро на місяць призначені лише для розміщення електронної пошти, тому пам’ятайте про це. Найнижчий повний пакет хостингу – 3 євро на місяць, що ще зовсім не погана ціна. Рішення VPS мають дуже конкурентоспроможні ціни, починаючи від всього 5 євро на місяць і до 25 для своїх базових варіантів VPS. Якщо ви переходите до пропонованих рішень, ви починаєте з 59 і до 199 євро на місяць. Однак ви отримуєте набагато кращі характеристики сервера, тому, ймовірно, це варто в багатьох ситуаціях.

Користувач

Все просто у використанні

Перегляд веб-сайту цієї компанії надзвичайно простий. У них є дві версії сайту, одна англійською, тому переконайтеся, що ви знаєте про це, щоб не зациклюватися на поганому перекладі. Створювачі цієї хостингової сторінки зробили чудову роботу над тим, щоб поставити всю найважливішу інформацію прямо вперед, а потім розділити більше технічних деталей для тих, хто цікавиться. Той факт, що ви можете вибрати будь-яку панель управління та інші сервіси, також допомагає зробити це чудовим, зручним для користувачів варіантом хостингу.

Підсумок

Чудовий хостинг для майже будь-якого типу сайту

Незалежно від того, який тип веб-сайту ви хочете запустити, ці шанси, що ця компанія може вам допомогти. Вони не мають виділених серверів, але їх VPS високого класу все одно перевершить багато виділених рішень. Вони, здається, працюють над тим, щоб забезпечити своїм користувачам хороший загальний досвід, тому якщо ви шукаєте новий хостинг, це рішення, безумовно, має бути у вашому короткому списку.

Плюси:

  • 99,99% гарантії часу
  • Твердотільні накопичувачі
  • Розумні ціни

Мінуси:

  • Немає виділених серверів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me