Огляд експертів

Повністю керовані хостингові послуги

TotalServerSolutions.com.com працює з 2005 року, пропонуючи повністю керовані хостингові послуги та рішення для управління доменом. Їхній експертний персонал обслуговує фізичних осіб, підприємства, корпорації та установи будь-якого розміру. Вони мають понад 8 локацій у США, включаючи Лондон, і мають добре обладнані центри обробки даних, що забезпечують моніторинг, резервне копіювання та безпеку даних.


Час роботи & Надійність

Дуже надійний хостинг

TotalServerSolutions.com.com має надзвичайно надійну мережу. Вони мають кілька центрів обробки даних по всій території США, використовуючи найновіші апаратні та програмні засоби. Усі їх центри обробки даних оснащені резервними акумуляторами, контрольованим середовищем, безпекою та моніторингом даних, а також використовують надмірні мережеві з’єднання. Їх засоби також використовують новітні засоби захисту даних та цілодобову підтримку. У них також є персонал на сайті та безпека для захисту ваших даних у будь-який час.

Особливості

Багато варіантів плану

TotalServerSolutions.com має колекцію планів хостингу, які працюватимуть для вас. Їх плани – керовані сервери. Переваг керованого сервера від Total Server Solutions багато. Ви не тільки отримуєте 100% контроль над своїм сервером, ви отримуєте доступ до всіх апаратних ресурсів та сховищ, які є унікальними для вашого сервера. Обмін ідеально підходить для деяких речей, але не тоді, коли у вас є веб-сайт, який потребує ресурсів.

Перший план TotalServerSolutions.com пропонує INTEL XEON E3-1240V2. Є один процесор і чотири CPU ядра. Цей план хороший для веб-сайтів, яким не потрібно багато місця на диску та пропускної здатності. Оперативна пам’ять для цього плану становить 8 ГБ, а пропускна здатність – 3 ТБ. Ви можете підвищити швидкість порту, поки вона починається від 10 mbps. Загальне управління сервером включено. Цей план чудово підходить для нових веб-сайтів.

Другий план TotalServerSolutions.com пропонує INTEL XEON L5639. Є два CPU і 12 CPU Core. Цей план включає 24 ГБ оперативної пам’яті та 3 ТБ пропускної здатності. Ви можете підвищити швидкість порту, поки вона починається від 10 mbps. Загальне управління сервером включено. Існує фільтр спаму / вірусу, щоб ваш сервер не відставав стільки. Цей план відмінно підходить для користувачів, які хочуть потрапити на сервери.

Третій план TotalServerSolutions.com пропонує INTEL XEON E5-2620. Є 2 CPU і 12 CPU Core. Цей план включає 16 ГБ оперативної пам’яті і постачається з 2 накопичувачами по 1 ТБ кожен. Пропускна здатність для цього плану становить 3 ТБ. Незважаючи на нижчу оперативну пам’ять, цей план має загальну швидкість 27,12 ГГц, найшвидший з усіх планів. Ви можете підвищити швидкість порту, поки вона починається від 10 mbps. Загальне управління сервером включено. Існує фільтр спаму / вірусу, щоб ваш сервер не відставав стільки. Цей план відмінно підходить для користувачів, які хочуть швидкого сервера.

Ще один план, який пропонується – INTEL XEON E5620. Є 2 CPU і 8 CPU Core. Цей план має 16 ГБ оперативної пам’яті та пропускну здатність 3 ТБ. У цьому плані також є 2 накопичувачі, що містять по 1 ТБ кожен. Ви можете підвищити швидкість порту, поки вона починається від 10 mbps. Загальне управління сервером включено. Існує фільтр спаму / вірусу, щоб ваш сервер не відставав стільки.

Останній план, який вони пропонують – INTEL XEON L5520. Цей план схожий на останній. Він має 2 CPU і 8 CPU Core. Він має 24 Гб оперативної пам’яті та пропускну здатність 3 ТБ. Цей завод включає лише 1 накопичувач на 500 ГБ. Ви можете підвищити швидкість порту, поки вона починається від 10 mbps. Загальне управління сервером включено. Існує фільтр спаму / вірусу, щоб ваш сервер не відставав стільки. 

Підтримка

Хороша якість технічної підтримки з швидкими реакціями

Існує декілька способів, як можна досягти представника TotalServerSolutions.com. Якщо вам потрібна технічна допомога, ви можете просто надіслати службу підтримки або надіслати електронною поштою. Середній час відповіді – 9 хвилин. До TotalServerSolutions.com можна також звернутись за безкоштовним номером, який вказаний у розділі огляду компанії. TotalServerSolutions.com також має базу знань, наповнену корисними ресурсами та статтями. Ви можете переглядати ряд категорій та найпопулярніших статей та знаходити відповіді на часто задавані питання. 

Ціноутворення

Хороші ціни & Настроюється

Оформляючи замовлення від Totalserversolutions.com, ви можете оновити весь простір, пропускну здатність і диски, поки це не задовольнить ваше задоволення. Оновити це низька ціна, і це займе кілька секунд! Ціни дешеві, починаючи від $ 348,99 і закінчуючи від $ 468,99 при стандартному плані. Оновлення додасть ці ціни залежно від ваших рішень. Ці ціни низькі, і плани відповідають вашим потребам!

Якщо вам потрібен хмарний хостинг, ви можете вибрати з трьох різних планів. Вони мають особистий, професійний та корпоративний план. Ціни коливаються від $ 40 / місяць .- $ 180 / місяць. Ви можете побудувати свій власний план або вибрати з трьох, які вони мають. Усі плани оснащені потребами вашого веб-сайту. Виберіть один процесор з 1 ядром, 2 ядра або 4 ядра. 

Підсумок

Хороший хостинг для більшості людей

TotalServerSolutions.com.com чудово підходить для будь-якого великого чи малого бізнесу. Вони пропонують повний план хостингу пакетів за гідними цінами, а також надають кожному клієнту повну підтримку та управління. Усі веб-сайти захищені у своїх надмірних мережах та серверах, які підтримуються найновішими технологіями хостингу. Їх повністю керовані сервери дають тотальний контроль та надають повний віддалений можливості та захист даних.

Плани хостингу – швидкі, надійні та масштабовані. Вони мають ряд додаткових функцій та доповнюють варіанти, які допоможуть вам задовольнити вимоги вашого веб-сайту. TotalServerSolutions.com вірить у задоволення кожного клієнта, надаючи їм відмінне обслуговування клієнтів та найвищу якість хостингових продуктів. Вибору TotalServerSolutions.com має мало-мало мінусів. Вони пропонують майже будь-який хостинг-сервіс, який вам потрібен для того, щоб ви запустили і працювали веб-сайт. Їх плани трохи дорогі, але це лише тому, що вони пропонують велику кількість гарантованих послуг та додаткових можливостей для кожного плану, який вони пропонують.

 Плюси: 

  • Відмінна Uptime
  • Відмінна підтримка в прямому ефірі
  • Кілька локацій центрів обробки даних

Мінуси:

  • Живого чату немає
  • Немає пакетів реселерів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me