Огляд експертів

Просте створення веб-сайтів & Хостинг

Webnode – це перш за все інструмент створення веб-сайтів, який дозволяє людям створювати приємно виглядає сайт, навіть якщо у них мало технічного досвіду або його немає. Поряд із інструментами для створення веб-сайтів ви також отримуєте хостинг на їх серверах. Це може дещо важко визначити, наскільки хороша ціна та подібні речі, оскільки ви платите як за хостинг, так і за всі отримані інструменти та підтримку. Однак загалом це здається дуже приємною компанією, яка задовольняє потреби дуже великої аудиторії.


Кажуть, вони допомогли створити понад 22 мільйони веб-сайтів для своїх користувачів, що, безумовно, важливо. Одна справді приємна річ про цю компанію – це те, що їх сайти насправді виглядають і функціонують досить чудово. Деякі прості інструменти для створення веб-сайтів не так добре працюють, але, схоже, Webnode це правильно зробив.

Час роботи & Надійність

Дуже стабільний хостинг

Ваш сайт буде дуже стабільним при роботі з цією компанією. Вони добре зробили роботу над створенням надійного хостингу для всіх своїх користувачів. Хоча ви не будете на найшвидших серверах навколо, вони, безумовно, виконають роботу. Вам також не потрібно турбуватися про технічну підтримку чи щось подібне, оскільки це одна з головних переваг співпраці з цією компанією. Вони контролюватимуть сервери та швидкість роботи та все інше, щоб допомогти вам отримати чудовий досвід.

Особливості

Просте створення веб-сайтів

Підписавшись у цю компанію, ви отримаєте повний доступ до всіх їх інструментів та підтримки для створення веб-сайту. Вони зробили чудову роботу, зробивши простіше, ніж будь-коли, створювати приємні сайти. Вони навіть добре виглядають на мобільних пристроях, що дуже важливо в ці дні. Вони мають три рівні хостингу, на кожному з яких є три варіанти пакету. На жаль, вони не перелічують їх як спільні, VPS або хмара чи щось подібне, тому насправді важко зрозуміти, що саме ви отримуєте з точки зору хостингу.

Персональний веб-сайт початкового рівня має всього 300 мег дискового простору, 3 гіга смуги пропускання та 1 поштову скриньку. Це забезпечує до 4 гігів пам’яті, необмежену пропускну здатність та 100 поштових скриньок для особистого пакету найвищого рівня. Перейшовши до розділу бізнес-веб-сайтів, ви отримаєте 500-5000 мег дискового простору, що буде достатньо для більшості невеликих компаній. Ви також можете вибрати рівень інтернет-магазину, який дозволяє від 300 до 4000 мб місця на диску,

В цілому, це досить прості хостингові пакети і, швидше за все, просто різні рівні спільного хостингу. Це не обов’язково погано, оскільки вони, здається, не перепродають сервери чи щось подібне. Більшість людей, мабуть, задоволені рівнем сервісу, який вони отримують.

Підтримка

Відмінна підтримка

Підтримка цієї компанії є досить хорошою, чи потрібна вам технічна допомога, чи лише поради щодо створення вашого сайту. Вони також можуть допомогти вам вибрати правильний пакет, виходячи з ваших конкретних потреб. Від початку до кінця вони зробили запуск веб-сайту дуже легким для всіх, хто зацікавлений. Технічної документації на хостинг не так багато, але цього не можна було б очікувати з такою компанією.

Ціноутворення

Дивно розумні ціни

Хоча немає сумнівів у тому, що хостинг цієї компанії дорожчий, ніж у більшості інших, ви отримуєте багато приємних функцій разом із ним. Їхні користувачі платять більше за інструменти створення веб-сайтів і подібні речі, ніж просто хостинг. Ціни починаються від $ 6,95 на місяць для персонального веб-сайту початкового рівня і складають аж до $ 49,95 на місяць. Пакети вищого кінця включають також послуги з обробки кредитних карт, так що це потрібно пам’ятати. Вони також продають доменні імена, але вони значно дорожчі, ніж середня компанія, що займається реєстрацією доменних імен. Адреса .com становить 18,95 дол. США протягом одного року. Зазвичай ви можете отримати їх приблизно за 12 доларів, а іноді і набагато менше при продажах.

Користувач

Винятковий досвід користувача

Це одна із областей, де Webnode справді виділяється з усіх інших. Вся бізнес-модель побудована на тому, щоб допомогти клієнтам, які не знають багато про веб-хостинг, легко запустити свої сайти та працювати, і вони добре працюють на цьому. Вони пропонують преміальну підтримку не тільки для хостингу, але й для інструментів створення своїх сайтів. Всі їх інструменти також дуже легко розібратися та використовувати.

Підсумок

Приємний хостинг для людей початкового рівня

Хоча це, звичайно, не ідеальна хостингова компанія для тих, хто потребує хостингу високого класу або любить керувати всіма аспектами свого сайту, він відмінно підходить для тих, хто не має великого досвіду. Компанія робить велику роботу з доведення можливості зробити веб-сайт до рівня, який може зрозуміти кожен, що є чудовою послугою.

Плюси:

  • Простий у використанні
  • Привітний персонал підтримки
  • Інструменти якості

Мінуси:

  • Ціни
  • Немає вищих варіантів хостингу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me