Огляд

Хмарний хостинг WestHost: Добре & Краще

WestHost – компанія, яка надає громадським хмарам великий набір функцій. У них все готово для вас, і вони пропонують хороші ціни на свої сервери. Плани, які вони пропонують, можуть обслуговувати лише невеликі проекти електронної комерції або веб-сайти, які не вимагають надзвичайно високої продуктивності.


WestHost надає безкоштовний домен, виділену IP-адресу та cPanel без будь-якої ліцензійної плати. У них багато готових до встановлення рішень, тому якщо ви плануєте розмістити мережу веб-сайтів, управління WestHost буде простішим. Слабкі моменти включають підтримку клієнтів, відсутність щомісячних виставлених рахунків та відсутність засобів мобільного управління, які вже стали ринковим стандартом.

Чому вибирають хмарний хостинг DigitalOcean?

 • Набір чудових функцій
 • Швидкість трафіку 1000Mb
 • Програми та інструменти, готові до встановлення
 • Безкоштовний cPanel, домен та сертифікат SSL
 • RAID-10 і Tier-3

Хочете дізнатися, чи підходить саме вам хмарний хостинг WestHost?

Давайте перевіримо це…

Час роботи & Надійність

Стійкий час & Хороша безпека

Домовленості про рівень обслуговування угод для цього хмарного хоста містять 99,99% гарантії безперервного часу. Це звучить багатообіцяюче. Більше того, інструменти аналізу безперебійних робіт говорять про те, що за останні 8 років веб-сторінка цієї компанії була в Інтернеті за ті самі 99,99% часу. Ще один плюс – West Host відшкодовує вам гроші за кожну секунду за перевищення часу простою.

Що стосується безпеки, у них є все, що повинен мати хороший хмарний сервер, і навіть надають безкоштовні резервні копії знімків. Надмірність RAID-10, мережа SAS II і Tier-3 – це ще три варіанти, завдяки яким ваші сервери працюватимуть на дуже високому рівні. Вони також підкреслюють фізичну безпеку своїх центрів обробки даних та вказують на захист від диму, безпечні для аварій місця та надлишкові джерела електроенергії.

Особливості

Деякі справді вражаючі речі

Поряд з вищезгаданими RAID-10 та Tier-3, WestHost має багато інших інструментів, які не пропонують багато їхніх конкурентів. Їх cPanel має багато статистики для того, щоб ви краще контролювали хмару: аналіз аналогових файлів журналу, статистика субдомену, відстеження відвідувачів, AWStats – і не забувайте про необмежену кількість функцій, таких як електронні листи, бази даних MySQL, облікові записи FTP тощо.

Розробники також будуть раді знати, що кожен сервер, який надає WH, має такі інструменти як PHP5, Python, Perl-CGI, PHP Nuke, безкоштовне керування DNS та phpMyAdmin. Більше того, WH надає вам безкоштовний сертифікат SSL, резервне копіювання знімків, доменне ім’я та принаймні 500 Гб для трафіку.

Особливість
Опис
Місце на дискуУ різних планах є 20-90 Гб для зберігання. Не дуже багато, але їх жорсткі диски мають RAID-10 та SAS 70 Type II.
ЦПОтримайте продуктивність від 1,2 ГГц до 5,4 ГГц, яка буде відповідати потребам вашого проекту.
Пропускна здатністьВони пропонують пропускну здатність 500 ГБ-2,250 ГБ на 1000 Мбіт
ОЗПWestHost пропонує встановити 1128 МБ, 1880 МБ або 3384 МБ оперативної пам’яті на хмарні сервери.
Панель управлінняБезкоштовний cPanel, з великою кількістю готового до встановлення програмного забезпечення та дивовижною веб-статистикою.
Операційна системаВони не дають багато інформації щодо цієї проблеми, але, схоже, доступні лише варіанти Linux (включаючи CentOS).

Підтримка

Якість підтримки відрізняється

Функції підтримки, що надаються WestHost, відповідають усім ринковим стандартам: у них є безкоштовний номер для клієнтів у США, підтримка електронної пошти та чат в реальному часі – все цілодобово. Вони кажуть, що не надають аутсорсингу своєму персоналу. Відгуки клієнтів в Інтернеті кажуть, що відповідь на квитки, запити електронною поштою та чат в прямому ефірі потребують довгого часу, щоб відповісти, особливо якщо ваш випадок складний.

У WestHost також є база знань, але вона в основному орієнтована на основні питання, тому можливо, що ви не знайдете багато відповідей щодо тонких коригувань хмари. У них також є форум та блог компанії, де ви можете обговорювати різні випадки з численними користувачами WestHost та бути в курсі новин компанії.

 • Цілодобова підтримка
 • Безкоштовний номер телефону США
 • Форум, блог та база знань
 • Підтримка з США
 • Реакція довгого квитка
 • Основна інформація у їхній базі знань

Повернення коштів & Політика щодо скасування

 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Повне повернення, включаючи початкову плату за будь-яку причину.
 • застосовується до всіх облікових записів хостингу
 • Не поширюється на хмарний хостинг, реєстрацію домену, облікові записи торговельних посередників, виділені сервери, сертифікати SSL або користувацькі послуги.

[/увага]

Дивіться повну та оновлену політику цього хоста: http://www.westhost.com/policies/terms-conditions.html

Ціноутворення

Справедливі ціни, але тільки щомісяця

Цінова політика WestHost передбачає плату за відповідну ціну, особливо якщо врахувати їх особливості. З іншого боку, вони пропонують лише оплату за місяць, що означає, що ви не зможете розгорнути «швидкі стійки» для деяких важливих хмарних операцій. Ще один приємний момент – їх 60-денна гарантія повернення грошей, що не часто зустрічається серед хмарних хостів. Гарантоване відшкодування також забезпечується простоєм мережі та апаратного забезпечення.

Цей хмарний хост не стягує плату за перевищення трафіку. Це має як переваги, так і недоліки: ви можете краще спланувати свої витрати, але якщо трафіку не вистачає, вони вимкнуть вашу IP-адресу, тож якщо ви не перебуваєте і не помічаєте цього, ваш веб-сайт може залишатися вниз досить довго поки.

Користувач

Безкоштовний cPanel і багато програмного забезпечення

WestHost піклується про зручне управління сервером, тому вони надають своїм користувачам безкоштовну ліцензію cPanel – рідкісний випадок для хмарної компанії-господаря. Цей провідний інструмент на ринку має все необхідне для легкого та ефективного управління вашими серверами. Однак у них немає жодних мобільних додатків для миттєвого доступу до хмари, і ця функція сьогодні є обов’язковою.

Їх веб-сайт запланований дуже добре – всі функції пояснюються дуже докладно, і ви можете переміщатися з великою легкістю. Набір програмного забезпечення, готового до встановлення, – ще одна особливість, яка перетворить управління сервером у справжнє задоволення: для встановлення одним кліком доступні платформи CMS, блоги, форуми, інструменти електронної комерції тощо..

+ Багато інструментів для встановлення в один клік

+ Безкоштовний cPanel

+ Проста навігація по веб-сайту

Підсумок

WestHost – це гідна хмарна хостингова компанія, яка має великий досвід ринку, що є однією з причин того, що вони надають чудовий набір функцій за доступними цінами. Їх хмари корисні для малих та середніх веб-проектів. Зауважте, що їх численні переваги затьмарені деякими негативними моментами, такими як погана підтримка квитків та обслуговування клієнтів, відсутність мобільних додатків, виставлення рахунків за годину та час простою, який може тривати деякий час. Загалом, схоже, ви можете довірити свій проект цій хмарній хостинговій компанії.

Плюси

 • Дивовижний набір функцій
 • Мережа рівня 3
 • RAID та SAS 70 типу II
 • Справедливе ціноутворення
 • Безкоштовний cPanel та доменне ім’я

Мінуси

 • Немає мобільних додатків
 • Тільки громадські хмари
 • Слабка підтримка квитків
 • Погана підтримка клієнтів
 • Неясні функції ОС
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me