Туманні огляди та думка експертів

Огляд експертів

Глобальна компанія для веб-хостингу з простими для розуміння варіантами

Fozzy – це американська хостингова компанія, але у них є центри обробки даних по всьому світу. Вони пропонують як спільний варіант хостингу, так і рішення VPS. Здається, що у них є лише дві версії кожного з цих варіантів хостингу, що насправді дозволяє досить легко зрозуміти, у що ви потрапляєте.


Хоча це обмежує вибір варіантів конфігурації на вибір, насправді це набагато простіше зрозуміти, особливо для людей, які новіші в хостингу.

Вони мають хорошу підтримку, швидке підключення до Інтернету та роблять велику роботу з оновлення своїх серверів та іншого технічного обладнання.

Час роботи & Надійність

Жодної заявленої гарантії часу, але скарг також немає

Fozzy не дає конкретного відсотка часу, який вони гарантують зустріти. Незважаючи на цей факт, однак я не міг знайти жодних скарг від клієнтів, які стверджують, що вони часто вниз або повільно. Здається, що Фозі намагається просто дозволити їхній репутації говорити тут.

У більшості випадків компанії з декількома центрами обробки даних добре справляються, включаючи принаймні деякі види надмірності, і, мабуть, тут справа. Безумовно, немає причин турбуватися про надійність цієї хостингової компанії.

Особливості

Стандартні опції доступні з обмеженими можливостями додавання

Ви в основному отримаєте всі стандартні функції, яких ви очікували б від хостинг-компанії, але ще не так вже й багато. Зважаючи на це, здається, що вони націлені в основному на людей, які новіші для створення веб-сайтів, хоча вони не виходять прямо і кажуть.

Ніша, на яку вони безпосередньо спрямовані, що цікаво, – це ті, хто прагне торгувати іноземними біржами (форекс). Вони навіть мають пакет VPS, присвячений саме цим форекс-трейдерам, яким потрібні дуже швидкі часи транзакцій. Дуже незвично для веб-хостингової компанії орієнтуватися на таку конкретну нішу, але, мабуть, вони з цим добре справляються.

У них доступні конфігурації VPS Linux та Windows.

Підтримка

Недолік можливостей підтримки в реальному житті викликає занепокоєння

Їх технічна підтримка насправді є висококваліфікованою, і як тільки вони розпочнуть роботу з проблемою, здається, вони здатні її швидко виправити. Проблема, однак, полягає в тому, що немає жодної можливості живої підтримки для вибору. Ви не можете зателефонувати їм або навіть використовувати функцію чату в прямому ефірі.

Однак, використовуючи свою систему квитків, вони зазвичай швидко реагують і вирішують проблему. Вони також пропонують ряд варіантів самодопомоги, щоб уникнути поширених проблем. В цілому вони мали б чудову технічну підтримку, якби вони просто дозволили вам зв’язатися з ними безпосередньо.

Ціноутворення

Справедливі ціни на кожен з варіантів хостингу

Fozzy ціни приблизно в середньому для хостингу. Щось незвично (добре) є їх відкритість щодо того, за що ви платите. Вони означають надати дуже детальну інформацію про характеристики того, що ви отримуєте.

Наприклад, багато спільних хостинг-провайдерів просто дають загальну інформацію про те, скільки дискового простору ви можете отримати, і подібні речі. Fozzy насправді працює через характеристики сервера, на якому ви перебуваєте, навіть для спільного хостингу.

Швидкість

Добре відомий дуже швидким хостингом

Одним з основних маркетингових моментів, якими користується хостинг Fozzy, є те, що вони пропонують дуже швидкий хостинг. У своєму хостинговому пакеті «форекс» вони коментують, як при торгівлі валютами рахуються навіть мілісекунди, і вони роблять все можливе, щоб пройти якомога швидше..

У них є кілька центрів обробки даних по всьому світу, і, як було проведено дослідження, всі вони пропонують дуже швидкі часи реагування. Той факт, що вони мають ці центри обробки даних, також сприяє швидкості, оскільки ви можете вибрати хоста, який розташований максимально близько до цільових клієнтів..

Підсумок

Відмінний хост для невеликих сайтів або нішевих клієнтів

Fozzy надає чудовий сервіс своїм клієнтам. Хоча це мало дивно, що вони здаються зосередженими на ніші, але вони надають чудовий хостинг для будь-кого, незалежно від того, який тип сайту вони пропонують. Єдиним винятком є ​​ті, хто потребує виділених серверів, які вони не надають.

Плюси:

 • Надзвичайно швидкі часи реакції
 • Справедливе ціноутворення
 • Кілька центрів обробки даних по всьому світу
 • Очистіть специфікації для кожного хостинг-пакету

Мінуси:

 • Немає телефонної підтримки
 • Дуже мало “додаткових” функцій, навіть із премією
 • Їх фокусування на ніші може зробити це заплутаним
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map