Огляд

AYKsolutions: гідні особливості та стабільна робота

AYK має відповідні плани для кожного клієнта, починаючи з 10-річних бюджетних рішень і закінчуючи висококласними спеціалізованими та хмарними пакетами. Навіть спільні плани цього веб-хостингу містять численні інструменти для ефективного управління веб-сайтами, хоча ціни на них вище середнього, а їх дешевші плани не мають однакових ключових особливостей необмеженої пропозиції планів. Чому вибирають рішення AYKsolutions?


 • Чудові інструменти для веб-майстрів
 • Повні щоденні резервні копії
 • Сильні функції безпеки
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Хочете дізнатися, чи AYKsolutions підходить саме вам? Давайте перевіримо це…

Час роботи & Надійність

Все оптимізовано для бездоганної роботи

У AYKsolutions вони обіцяють вам 99,9% часу роботи, але моніторинг показує, що їх середня статистика ще краща: 99,98%. Ця команда веб-хостингу дійсно робить все для того, щоб ваш проект був запущений: він забезпечує повне щоденне резервне копіювання, стабільний моніторинг системи та гарне обладнання для максимальної продуктивності.

Особливості

Виглядає добре, але може бути і краще.

На відміну від багатьох інших веб-хостингових компаній, AYKsolutions не пропонує необмежену пропускну здатність та дисковий простір у спільних планах. Однак ліміти встановлені на розумні цифри, які пропонують досить багато пропускної здатності та дискового простору для початку. Крім пристойного обсягу трафіку та місця для зберігання, всі плани AYK включають необмежену кількість піддоменів та FTP-акаунтів, а також безліч інструментів для зручного управління веб-сайтами.

Особливість
Опис
Місце на диску900MB-2.1GB включено у кожен спільний пакет, що має бути достатньо для будь-якого запуску проекту.
Пропускна здатність20GB-40GB щомісяця, залежно від обраного вами пакету.
Веб-сайт BuilderНа жаль, вони не надають будь-якого вбудованого веб-сайту, але в їх cPanel ви можете змінювати різні візуальні елементи вашого веб-сайту.
Облікові записи електронної поштиВід 10 до 20 плюс ви отримаєте необмежену кількість автовідповідачів, переадресацію, списки тощо.
Візки для покупокВони пропонують вам взаємозамінний кошик для покупок.
СтатистикаВи отримаєте детальну веб-статистику через веб-сайт Webalizer, FTP Statistics, Analog.
Бази даних MySQL3-7 баз даних MySQL дозволено залежно від пакету.
Рахунок FTPЗавдяки AYKsolutions ваша кількість FTP-рахунків необмежена.
Кілька доменівРозмістіть до 15 додаткових доменів у спільних планах

Підтримка

Все для клієнтів США

AYKsolutions підтримує багато функцій підтримки своїх клієнтів, особливо для тих, хто базується в США. Ви можете отримати допомогу за допомогою їхнього чату, телефону чи електронної пошти. Однак потрібно пам’ятати, що вони не пропонують цілодобову підтримку, тому вирішення негайних питань може бути проблематичним. Ви також можете скористатися форумом AYK, який містить величезну базу знань на додаток до широкої служби підтримки клієнтів.

 • Чат в прямому ефірі
 • Телефон і факс
 • Підтримка електронної пошти
 • Форум
 • База знань
 • Немає відеоуроків

Ціноутворення

Великі гроші за не так багато меду

Виявляється, ціноутворення є найслабшою ланкою, якщо мова йде про AYKsolutions. Їхні спільні пакети не включають нічого надзвичайного, але вони обійдуться вам дорожче, ніж середня ціна. Однак платити за їх надійність має сенс, оскільки вони надають вам жорстку безпеку та стабільну роботу. Ще один цікавий момент: під час етапу реєстрації вам пропонують пакети додаткових функцій за додаткову плату, тому, якщо вам потрібно підвищення продуктивності, ви можете отримати його – але за високу ціну (в середньому 10 доларів). На відміну від багатьох інших веб-компаній-господарів, AYK не має знижок на багаторічні покупки, хоча це також може означати, що вказані ціни дійсно встановлені для покриття великих витрат, які вони вкладають у стабільну стабільність та безпеку, яку вони забезпечують.

Користувач

Швидка реєстрація та CPanel

Як і багато інших веб-хостів, AYK має гарний веб-сайт із інтуїтивним дизайном. Вибір платіжних планів видається єдиним джерелом плутанини; однак ви повинні врахувати великий розмір компанії, переглядаючи безліч різних варіантів, доступних для різних цільових аудиторій. Кожен план оплати AYKsolutions постачається з провідним інструментом адміністрації хостингу – cPanel, який допоможе вам керувати кількома веб-сайтами та функціями хостингу. AYKsolutions підтримує нових клієнтів, надаючи низку матеріалів для самостійного вивчення у розділі «база знань» на форумах AYK. + Багатомовний cPanel + Легка реєстрація + Без плати за налаштування

Підсумок

AYKsolutions може стати хорошим веб-хостом для довгострокових проектів: ви можете почати з небагатьох і зростати нескінченно – адже вони пропонують не лише спільні пакети, а й VPS, виділені та хмарний хостинг. Їх сильний час роботи та надійності здаються привабливими, але ви також зіткнетесь з неминучими недоліками відсутності цілодобової підтримки, розробника веб-сайту та їх цін. Плюси

 • Стійкий час роботи
 • Жорстка безпека
 • Хороший набір функцій
 • Багато варіантів підтримки
 • Спільний, VPS, виділений та хмарний

Мінуси

 • Ціни вище середнього
 • Немає розробника веб-сайтів
 • Немає відеоуроків
 • Пакети загального користування нижче середнього рівня
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me