Огляд експертів

Хостинг в Кувейте

Sz4h.com, відомий як Space Zone, є веб-хостинговою компанією в штаті Кувейт. Їх компанія є частиною великої мережі, яка пропонує ряд сервісів веб-розробки, які включають хостинг, управління доменом, рішення VPS, веб-дизайн та багато іншого. Sz4h.com була заснована в 2004 році як ІТ-провайдер і швидко розширила свої послуги для клієнтів на Близькому Сході. Зараз вони працюють з клієнтами по всьому світу, допомагаючи їм досягти загальних цілей веб-сайту.


Час роботи & Надійність

99,9% гарантія часу

Sz4h.com має дуже надійну мережу. Вони посіли п’яте місце в Кувейте за кількістю клієнтів, які вони отримали, та кількістю високоякісних послуг, які вони пропонують. Космічна зона пропонує 99,9% часу роботи та гарантії повернення грошей. Їхній персонал з технічної підтримки є доступним 24 години на день 7 днів на тиждень, і у них в середньому 28 хвилин часу на всі питання. Вони використовують сучасне обладнання та програмне забезпечення для своїх серверів, що забезпечує безпеку та безпеку на всіх облікових записах учасників.

Особливості

Розумний список функцій

Sz4h.com має чотири комплексні плани хостингу на вибір. Плани їх веб-хостингу містять кількість дискового простору та оперативної пам’яті. Місце на диску становить від 35 ГБ до 120 ГБ. Передача даних коливається від 600 до 1200 ГБ. Плани хостингу підтримують усі сучасні програми та Інтернет-програми. Усі плани пропонують необмежену кількість піддоменів, додаткові діапазони та багатомовна панель управління з особистим доступом.

Як Sz4h.com також пропонуються рішення VPS. Ви можете легко налаштувати кожен план відповідно до ваших потреб. Вони пропонують більше чотирьох планів на вибір. Місце на диску становить від 15 до 60 ГБ. Передача даних коливається від 400 ГБ до 2000 ГБ. Усі плани VPS поставляються з необмеженим кореневим доступом, панеллю управління, зовнішньою резервною копією та багато іншого. Усі плани також поставляються з 16 ГБ оперативної пам’яті та необмеженими рахунками FTP.

Якщо вам потрібен веб-дизайн та розробка, SZ4h.com пропонує вам різні варіанти розробки. Ви можете вибрати від середніх планів до розширених планів, які включають спалах, графічний дизайн логотипів та зображень, ряд розроблених сторінок, шаблони для завантаження та інше.

Підтримка

Легко дістати технічну підтримку

Система підтримки Sz4h.com пропонує різноманітні способи їх отримання для підтримки. Якщо вам потрібна технічна підтримка або у вас є запитання щодо вашого облікового запису, ви можете зв’язатися з оператором в реальному часі за допомогою безкоштовного їх номеру, який знаходиться під їх розділом “Зв’яжіться з нами” Ви також можете зв’язатися з ким-небудь через месенджер чату, а також зв’язатися з представником продажів електронною поштою. У них є розділ технічної підтримки, який допомагає вирішувати проблеми та допомагати членам знаходити відповіді на часто задані питання.

Ціноутворення

Приємні ціни

Sz4h.com пропонує доступний хостинг та ціни на VPS. Ціни на хостинг тарифікуються щомісяця і коливаються від KD30-KD75. Додаткових зборів немає. З усіма планами існує 15-денна гарантія повернення грошей. Їхні плани VPS також нараховуються щомісяця і пропонують 15-денну гарантію повернення грошей. Можна вибрати щомісячне, щоквартальне, 6-місячне ціноутворення, а також 12-місячне ціноутворення. Ціни коливаються від KD15-KD180.

Ціни доступні. Не найдорожче, що я бачив, і не найдешевше. Що стосується особливостей та загального рівня сервісу, який ви отримуєте, це досить гарна угода.

Підсумок

Якісний хостинг на Близькому Сході

Sz4h.com – це надійний хостинг-провайдер, який пропонує різноманітні виїзні хостингові рішення та послуги, щоб допомогти бізнесу досягти загальних цілей веб-сайту. Їх плани хостингу – це конкурентоспроможні ціни та доступні для всіх типів бізнесу бізнес-програми. Вони пропонують високу гарантію безперервного часу та гарантії повернення грошей членам, щоб зручно спробувати свої послуги. Вони не тільки пропонують хостингові плани та інструменти управління доменом, але Space Zone відома своїми планами веб-розробки та моніторингом домену. У них 400+ клієнтів, які мають майже погані відгуки чи негативні відгуки.

Sz4h.com – це міжнародний провайдер, що надає послуги клієнтам у Кувейте та його околицях. Їх мережа добре відома на Близькому Сході, і їх мережа розширилася на міжнародному рівні. В результаті високої якості послуг вони отримали п’яте місце в нагородах обслуговування клієнтів у Кувейте. Їх мета – продовжити розширення своїх послуг на арабському ринку та допомогти клієнтам у всьому світі.

Плюси:

  • 24/7 Технічна підтримка
  • 15-денна гарантія повернення грошей

Мінуси:

  • Немає варіантів хостингу у хмарі чи реселлері
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me