Огляд експертів

Шановний хостинг з Мексики

Якщо ваша компанія займається в основному клієнтами середнього та південноамериканського регіону і потребує послуг веб-хостингу, то Mexiserver.com може бути компанією для вас. Mexiserver.com – це мексиканська веб-хостинг-компанія, розташована в Толуці, штат Мексика. Mexiserver.com спеціалізується на послугах веб-хостингу та управлінні доменом для різних підприємств. Вони надають високоякісні послуги за доступними цінами разом із цілодобовою підтримкою та активацією в той же день.


Час роботи & Надійність

100% мережевого часу – хороше обладнання

Що стосується надійності, Mexiserver.com пропонує 24/7/365 постійний моніторинг. Кожен сервер сервісу контролюється протягом 10 секунд, запобігаючи випадковим випадкам і перебоям, що призводять до простоїв простою. Їх швидкі, безпечні та надійні сервери допомагають підтримувати ваш веб-сайт і працювати 24 години на добу. Mexiserver.com не тільки пропонує цілодобову надійну безпеку, але й забезпечує щоденне резервне копіювання. Їх три великі центри обробки даних в Канаді, США та Нідерландах мають надлишкову швидкісну мережу, яка пропонує 100% часу роботи. Маючи необмежену кількість трафіку в 100 Мбіт / с та 1 Гбіт / с, Mexiserver може запропонувати безперебійне з’єднання, щоб забезпечити вам найкращу надійність та можливість підключення.

Як учасник Mexiserver.com, ви отримаєте доступ до їхньої бази знань, яка буде повною корисними інструментами та навчальними посібниками. Розташований у розділі підтримки на їхньому веб-сайті, ви знайдете відповіді на запитання, що часто задаються, відео-уроки до поширених питань, а також область, де подати квиток на підтримку для подальшої допомоги.

Особливості

Переважно звичайні можливості хостингу

За допомогою Mexiserver.com ви можете обрати ряд комплексних веб-хостингових рішень. Кожен план, який ви обираєте, залежить від місця на диску та можливостей. Mexiserver.com надає послуги з хостингу, реселеру та потокового передавання. F акаунти електронної пошти, піддомени, щомісячні дані та FTP рахунки та багато іншого. Всі пакети залежать від веб-простору та кількості хостингу домену. Веб-простір коливається в межах від 1 ГБ до 100 ГБ. Усі плани також включають 1 домен на 1 рік або .com.mx / .com / .net або / org. Усі плани мають ряд додаткових функцій. З Mexiserver.com ви отримаєте доступ до панелі управління разом із додатковою безпекою та захистом. Усі плани також мають гарантію повернення грошей на 30 днів.

Mexiserver.com також пропонує послуги реселлерів для підприємств та приватних осіб, які розміщують ряд веб-сайтів для компаній. У них є шість планів на вибір, які залежать від місця та місця. Ви можете вибрати їх пакет MX-1, 2, 3, 4, 5 і 6. Веб-простір коливається від 10 Гб-необмежений. Передача даних коливається від 500 ГБ-необмежено. Усі плани також мають необмежену кількість піддоменів, FTP-акаунти та багато іншого. Усі плани тарифікуються щомісяця.

Підтримка

Легко дістати технічну підтримку

Mexiserver.com пропонує чотири шляхи, якими можна дістатися. На їхньому веб-сайті ви знайдете їхню програму обміну повідомленнями в чаті, де можна зручно зв’язатися з представником у реальному часі у робочий час. Їх також можна отримати за безкоштовним номером та електронною поштою. Їх онлайн-підтримка працює цілодобово 7 днів на тиждень, а також можна отримати їх за допомогою квитка підтримки з їх веб-сайту або панелі управління.

Ціноутворення

Комплексне ціноутворення – але конкурентоспроможне

Mexiserver.com має дуже конкурентну структуру ціноутворення. Їх хостинг-пакети коливаються в цінах від $ 299 до $ 1999 на місяць і виставляються на рахунку в мексиканській валюті в песо. Плани їхніх торговельних посередників також різняться за ціною і виставляються на рахунку за розрахунковий цикл місяць до місяця. Усі плани варіюються від 999,00-599,00 песо. Mexiserver.com завжди проводить акції та знижки. Якщо ви зареєструєтесь на щорічний план, ви можете отримати додаткові 6 місяців безкоштовно протягом загального 18 місяців хостингу.

За допомогою Mexiserver.com ви також можете розміщувати веб-сайти, що передають радіо. Завдяки планам потокової передачі реселерів ви отримуєте необмежену кількість передач, слухачів, менеджера панелей, 25 радіостанцій, виділений IP та багато іншого. Є три різні плани на вибір. Вони мають Basic, Premium та Professional. Всі плани різняться в цінах. Ціни коливаються в межах від 500 до 1000 доларів США на місяць. Усі плани варіюються в бітрейті за пакет. Біт починається від 24-64 Кбіт / с до 24-128 Кбіт / с.

Підсумок

Хороший варіант для багатьох компаній

Якщо ви шукаєте іноземну компанію, яка пропонує своїм клієнтам та слухачам широкий спектр веб-хостингових послуг, тоді не шукайте більше. Mexiserver.com має те, що потрібно для швидкого функціонування та функціонування вашого веб-сайту. Вони мають гарантії для своїх клієнтів, як гарантія повернення грошей на 30 днів, якщо ви не задоволені їх послугами.

Mexiserver.com пишається тим, що є багатонаціональним брендом, що обслуговує клієнтів у Мексиці, США та Європі. Маючи центри обробки даних по всьому світу, Mexiserver.com може гарантувати 100% роботи з високою швидкістю зв’язку та безпекою. Їх плани мають конкурентоспроможні ціни та структуровані таким чином, щоб вони були доступними для будь-якого бізнесу. Єдиним недоліком використання Mexiserver.com є те, що вони не підтримують VPS хостинг, хмарний хостинг або спеціальні сервери. Їх основна увага приділяється забезпеченню клієнтів технологією хостингу в режимі радіопередачі та спільними планами хостингу.

Плюси:

  • 24/7 Технічна підтримка
  • 100% мережевого часу
  • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси:

  • Немає хмарних, виділених або VPS-хостингів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me