Огляд експертів

Приватний хостинг у Великобританії з 1998 року

NativeSpace був створений у 1998 році у Великобританії та входить до групи Netscan. Компанія перебуває у приватній власності та працює з метою поставити клієнтів та їх хостингу на перше місце. У них є варіанти хостингу практично на всіх рівнях, тому ви, будь-яка людина, яка шукає хостинг для вашого персонального сайту, або корпорація, яка шукає надійні послуги, вони будуть для вас. Той факт, що вони займаються бізнесом з 1998 року, свідчить про те, що вони справді роблять велику роботу, щоб задовольнити своїх клієнтів та задовольнити всі їхні потреби.


Час роботи & Надійність

Дуже надійний хостинг

Хмарний хостинг – це дуже надійний спосіб запустити веб-сайт, і з цією компанією у вас не виникне жодних проблем із простоєм. Вони використовують апаратне забезпечення хорошої якості, правильно налаштовують свою мережу та мають цілодобову технічну підтримку для контролю систем, щоб вони могли негайно реагувати на будь-які проблеми. Переглядаючи те, що мали говорити їхні клієнти в минулому, легко помітити, що стабільність цієї хостингової компанії є найвищим рівнем.

Особливості

Провайдер хмарного хостингу

Хостинг з цією компанією базується на хмарній технології, що робить її дуже надійною та простою в налаштуванні. Ви можете вибрати або параметри початкового рівня, або масштабний хостинг, залежно від ваших потреб. Якщо в будь-який момент вам доведеться внести коригування в наявні вами послуги, це буде швидко і легко, незалежно від того, модернізуєте ви чи зменшуєте програму.

Усі їх хостинг-пакети поставляються з файловим менеджером, роботами з cron, cPanel, автоінсталяторами для сотень програмних пакетів та багато іншого. Вони також надають веб-аналізаторам відстежувати, звідки надходить ваш трафік, тому ви можете вдосконалити свої маркетингові зусилля.

Окрім своїх функцій хостингу, вони також можуть продати вам ваше доменне ім’я, додати безпеку на ваш сайт, заблокувати спам та надати вам зручні інструменти для створення веб-сайтів для швидкого запуску та роботи. Незалежно від того, яким типом веб-сайту ви хочете керувати, у них буде щось для вас.

Підтримка

24/7/365 Підтримка

Технологічна підтримка доступна не тільки для того, щоб допомогти вам 24/7/365, але й там буде активно моніторити їх мережеву інфраструктуру на предмет проблем. Це означає, що вони можуть виявити проблеми, які можуть спричинити проблеми, і вирішити їх, перш ніж ваші відвідувачі дізнаються щось. Якщо вам потрібна допомога, ви можете зв’язатися з ними відразу через їхню клієнтську панель, і отримати необхідну допомогу без жодних затримок. Здається, команда підтримки є достатньо обізнаною і готова працювати з вами над будь-яким типом проблеми.

Ціна

Дуже гнучкі ціни

Ціни з цією компанією базуються на конкретному рівні обслуговування, який вам потрібен. Коли ви додасте більше специфікацій сервера, ціна зросте. Ціни також залежать від вашої операційної системи та інших деталей. Взагалі хостинг починається приблизно від 20 доларів і може доходити до сотень доларів на місяць, виходячи з вашої конфігурації. Ціни, безумовно, найдешевші, що ви знайдете, але для хорошого якісного хмарного хостингу вони теж не несправедливі. Ви отримаєте послугу та підтримку, яку ви платите за хостинг у NativeSpace.

Швидкість

Чуйний досвід хостингу

Ваші веб-сайти швидко завантажуватимуться для ваших відвідувачів завдяки чудовій конфігурації та налаштуванням цієї хостингової компанії. Вони мають надлишкові мережеві з’єднання з мережею Інтернет та вживають рішучих кроків, щоб переконатися, що з вашим сайтом не виникає жодних проблем. Вони також допоможуть вам налаштувати налаштування вашого хмарного хостингу таким чином, щоб забезпечити необхідне обладнання, необхідне для швидкого роботи вашого сайту.

Підсумок

Якісний хмарний хостинг у Великобританії

Якщо ви шукаєте хмарний хостинг у Великобританії, це чудовий варіант. Ваш хостинг-пакет буде легко налаштувати, а якість загального хостингу дуже хороша. Вони також існують дуже давно, що свідчить про те, що вони ведуть свій бізнес таким чином, щоб довго зберігати своїх клієнтів у майбутньому.

Плюси:

  • У бізнесі з 1998 року
  • Багато варіантів хмарного хостингу
  • Гарне програмне забезпечення для блокування спаму

Мінуси:

  • Немає параметрів спільного хостингу
  • Немає VPS або виділеного хостингу
  • Ціни можуть бути незначно високими
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me