Огляд експертів

Досвідчений захист від DDoS & Якість хостингу

SharkTech займається бізнесом з 2003 року, надаючи клієнтам хороший якість хостингу, а також захист від DDoS. Коли компанія вперше запустилася, вони в основному були зосереджені на зниженні DDoS-атак через захищені IP-адреси та інші послуги фільтрації. Вони були одними з перших компаній, які надавали цей вид послуг за доступною ціною. Це тому, що DDoS-атаки були зосереджені насамперед на більших компаніях. Однак сьогодні DDoS-атаки є загрозою для кожного веб-сайту.


На відміну від багатьох компаній, які пропонують послуги з пом’якшення DDoS, ця також пропонує хостинг хорошої якості, щоб пройти разом з ним. Зручність надання обох цих послуг через одну компанію буде дуже привабливою для багатьох людей. Їх виділені сервери є достатньо потужними для роботи більшості сайтів будь-якого типу, а включені функції допомагають забезпечити задоволення клієнтів. Нині вони працюють з чотирьох локацій – Чикаго, Денвер, Лос-Анджелес та Амстердам.

Час роботи & Надійність

Виняткова надійність

Своєчасність та надійність у цієї компанії винятково високі. Щоразу, коли ви працюєте з провайдером хостингу, який пропонує захист DDoS, ви майже напевно отримаєте хороший надійний сервіс. Дослідження показали, що до 1/3 відключень веб-сайтів викликані DDoS або подібними атаками, тому хостинг із SharkTech зробить багато, щоб допомогти зберегти стабільність. Їх обладнання також є фірмовою маркою та добре налаштовано, тому ймовірність виникнення цього не буде.

Особливості

Хостинг з вищим кінцем & Особливості DDoS

Для хостингу варіанти включають VPS, виділені сервери та пакети для розміщення. Всі вони в основному зосереджені на малих та середніх компаніях, а також на приватних особах, які працюють на популярних сайтах. Вони дозволяють налаштувати ваші сервери таким чином, як вам потрібно, особливо з параметрами VPS. Ви також можете будь-коли оновити або зменшити необхідні функції. Сервери включають високоякісне обладнання, твердотілі жорсткі диски, пам’ять DDR2 тощо.

У хостинг-пакети включено зменшення DDoS-атаки на 20 GBPS. Цього буде достатньо, щоб зупинити найпоширеніші типи атак, які зазнають сайти. Якщо є особлива потреба у пом’якшенні наслідків атак з більшою пропускною здатністю, вони можуть запропонувати це, а також залежно від потреби.

Підтримка

Відповідальні групи технічної підтримки

Більшість сервісів, які пропонує SharkTech, є самокерованими, тобто технічні команди не збираються виправляти проблеми безкоштовно. Однак вони відстежуватимуть апаратне забезпечення та переконуватимуться, що він працює належним чином. Вони також допоможуть вам у будь-яких питаннях, а також нададуть інформацію, необхідну для того, щоб ваш досвід був чудовим.

Ціноутворення

Вигідні ціни на ціни

Ціноутворення досить доступне на кожному рівні. Рішення VPS починаються від всього 19 доларів на місяць і до 59 доларів залежно від необхідних функцій. Виділені сервери розраховані на основі специфікацій, які вам потрібні, і можуть бути побудовані на замовлення відповідно до ваших потреб. Вони починаються від 149 доларів на місяць, а звідти піднімаються. Захист DDoS або входить до власного хостингу, або його можна придбати окремо, якщо потрібно. Ціни будуть значною мірою залежати від кількості даних, які потребують очищення.

Користувач

Розширені послуги з дружньою допомогою

Хостинг від цієї компанії дещо досконаліший, ніж ви знайдете у більшості інших постачальників послуг. Це обов’язково приносить трохи більше плутанини та ускладнень для клієнтів, які не мають досвіду в цій галузі. Однак їхні служби обслуговування клієнтів та служби технічної підтримки є дуже корисними. Вони можуть пояснити вам системи та допомогти налаштувати речі так, як вони потрібні. Інтерфейси для клієнтів також викладені добре, щоб людям було легше знайти те, що їм потрібно.

Підсумок

Відмінний хостинг для більшості клієнтів

Ця компанія справді може запропонувати майже всі типи клієнтів. Люди, малий бізнес, середній бізнес і навіть деякі більші компанії можуть використовувати хостинг та захист DDoS цієї компанії, щоб забезпечити безперебійність роботи свого сайту. У них є що запропонувати, і велика репутація якості.

Плюси:

  • 20 Гбіт / с DDoS захист включений
  • Дуже стабільне середовище для хостингу
  • Хостинг & Пом’якшення DDoS в одному

Мінуси:

  • Немає параметрів спільного хостингу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me