Огляд експертів

Хостинг орієнтований на клієнтів з 1996 року

Спочатку SuperorHost відкрив свої двері в 1996 році як компанія з надання послуг ІТ, а в 1997 році додав хостинг до своїх послуг. Вони наполегливо працюють над тим, щоб надати клієнтам великий загальний досвід хостингу за доступними цінами. Ви отримаєте доступ до різноманітних варіантів хостингу, щоб гарантувати доступ до саме того, що вам потрібно. Одне, що насправді відрізняється від інших компаній, що займаються хостингом, – це те, що вони пропонують кожному клієнту безкоштовний номер власника компанії, тому якщо ви відчуваєте, що не отримуєте необхідну вам послугу, можете поговорити безпосередньо з відповідальною особою..


На додаток до звичайних хостинг-планів вони також пропонують додаткові плани обслуговування веб-сайтів. Це допоможе вам у таких питаннях, як розсилка інформаційних бюлетенів, оптимізація вашого веб-сайту для пошукових систем, перевірка проблем безпеки та багато іншого. Вони також надають фільтри спаму, щоб забезпечити безперебійність роботи вашого сайту.

Час роботи & Надійність

Дуже надійний хостинг

Хостинг з цією компанією досить надійний. Вони мають 99,9% гарантії, що вони не матимуть проблем зі зустрічами. Вони, схоже, не перепродають свої сервери, що може бути однією з причин того, що ціни на них вищі, ніж у багатьох інших спільних хостинг-компаній. Ви не отримуєте занадто багато інформації про їх центри обробки даних на своєму сайті, але вони здаються дуже стабільними, це може бути тому, що SuperiorHost орендує місце в центрі обробки даних інших компаній (дуже поширена практика).

Особливості

Хороші спільні можливості хостингу

Працюючи з цією компанією, ви отримуєте більше, ніж просто основний хостинг, який надає більшість компаній. Вони дійсно там, щоб допомогти вам у вирішенні будь-якого аспекту вашого хостингу. Це включає надання приємної панелі управління (cPanel), хостингу електронної пошти з фільтрацією спаму та навіть варіантів дизайну веб-сайтів. Це додатково до деяких дуже конкурентних планів спільного хостингу. Однак у них немає VPS або виділених серверів, тому переконайтеся, що вам більше не потрібно «переростати» в подібний тип речей у майбутньому (більшість сайтів не потребують).

Плани спільного розміщення хостингу мають більш ніж достатньо можливостей для більшості сайтів. Рівень входу становить 5 гігів дискового простору, 50 гігів смуги пропускання та 10 баз даних MySQL. Під час руху вгору ви можете дістатись до 100 гігів дискового простору та 1000 гігів пропускної здатності та необмеженої кількості баз даних MySQL. Вони також пропонують всі інші стандартні функції, які ви очікуєте від хорошої хостингової компанії.

Підтримка

Чуйна технічна підтримка

Технічна підтримка цієї компанії дуже чуйна. Однією з головних причин того, що люди використовують цю компанію, є те, що вони спрощують навіть людей, які мало знають про хостинг, а це означає, що вони повинні надати велику підтримку. Ви можете зв’язатися з ними через систему квитків, електронну пошту або безкоштовний номер, який дзвонить безпосередньо власнику компанії. Здається, вони не пропонують будь-якого типу поширених запитань чи бази знань, які допоможуть вам дізнатися про речі самостійно, що дуже прикро.

Ціноутворення

Дещо завищена

Ціни трохи вище, ніж ви зазвичай бачите при такому рівні спільного хостингу. Ви можете почати з 8 доларів на місяць, але на цьому рівні вимагається плата за 20 доларів США. 8 доларів на місяць непогано для того, що ви отримуєте на цьому рівні. Однак, коли ви рухаєтесь вгору, ціни піднімаються до 15, 25 і 60 доларів на місяць, залежно від обраного вами пакету. Це занадто багато, щоб заплатити за спільний хостинг, навіть якщо він хороший. За 60 доларів на місяць ви можете отримати дуже хороший VPS від більшості інших хостинг-провайдерів. Якщо ви хочете скористатися іншими їх послугами, можливо, варто доплатити додаткові гроші, тому вам не доведеться турбуватися про такі речі, як SEO.

Підсумок

Якісний хостинг за ціною

Хостинг з цією компанією дуже приємний, і додаткові послуги, які вони пропонують, безумовно, забезпечать вам великий загальний досвід. Це особливо актуально, якщо ви використовуєте електронну комерцію або інший тип бізнес-сайту, на якому хочете заробити гроші. Їх SEO та інші варіанти дійсно допоможуть зробити його набагато простішим для досягнення успіху. Однак вони коштують дорожче, ніж більшість інших хостингових компаній.

Плюси:

  • 99,9% гарантії тривалості роботи
  • Відмінна служба управління веб-сайтами
  • Ніякого перегляду сервера

Мінуси:

  • Завищена ціна
  • Стартовий внесок у розмірі 20 доларів за початковий рівень
  • Немає VPS або виділених опцій хостингу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me