Огляд експертів

Австралійський хостинг з 2009 року

Webcentral.com.au – це міжнародна мережева медіа-компанія, розташована в Австралії. Вони обслуговують усі великі міста, такі як Сідней, Мельбурн та Брісбен. З 2009 року Webcentral.com.au пропонує високоякісні послуги хостингу та соціальних медіа клієнтам Австралії. Вони також пропонують різноманітні інші послуги, пов’язані з хостингом, такі як реєстрація доменних імен. В цілому з ними легко працювати з компанією, яка може надати якісні послуги для більшості типів сайтів.


Час роботи & Надійність

Хороший стабільний хостинг

Webcentral.com.au – це дуже надійна медіа-компанія, яка фокусується на тому, щоб ставити своїх клієнтів на перше місце. Вони мають надійну інфраструктуру та надійну систему підтримки, яка допомагає своїм клієнтам легко керувати своїми рахунками на зворотному боці та залишати більш технічні проблеми одному з веб-центрів, що займаються технічними вишукуваннями. Вони надають гарантії на всі свої плани та послуги, але рекомендують зателефонувати та отримати консультацію. Потреби кожного клієнта різні, тому всі клієнти позначаються по-різному.

Особливості

Хостинг & Управління сайтом

Webcentral.com.au має три різні плани на вибір. Вони добре відомі своїми послугами управління соціальними медіа, веб-розробками та хостинговими рішеннями. Вони мають понад п’ять планів на вибір з усіх просторів і пропускної здатності. Ви можете вибрати свої плани бронзи, срібла, економ, золото та бізнес. Простір коливається від 100 до 500 ГБ. Пропускна здатність необмежена і має додаткові функції та доповнення. Їх повний асортимент хостингових продуктів більше не рекламується на їхньому веб-сайті, але вони все ще пропонують його новим та існуючим клієнтам. Причиною цього є те, що вони спрямовують більше зусиль на те, щоб бути повноцінною медіа-компанією, яка планує, розробляє та керує веб-сайтами підприємств.

Якщо ви зацікавлені в послугах веб-розробки та дизайну, то ви прийшли в потрібне місце. Webcentral пропонує ряд комплексних планів, які допоможуть вам рекламувати та прискорювати свій бізнес у мережі. У них є три плани з вибору базових веб-сайтів, професійних та інтернет-магазинів. Всі плани надходять з чуйним дизайном, щомісячною звітністю, менеджером облікових записів, створенням контенту та багато іншого. Ви можете налаштувати свій план і налаштувати його під свої потреби, вимагаючи консультації.

Webcentral.com.au пропонує і VPS плани для своїх клієнтів. Ця інформація не вказана на їхньому сайті, але доступна для клієнтів з високим трафіком. У них є три різні плани на вибір. Ви також можете вибрати операцію на Linux або Windows. Їх плани хостингу розбиті на хмари VPS 1, 2 та 3. Простір становить від 200 ГБ. Ядра процесора варіюються від 2-4 кер, а оперативна пам’ять – від 1 ГБ до 4 ГБ. Більше інформації можна отримати, звернувшись до консультації.

Підтримка

Дружня технічна підтримка

Webcentral.com.au пропонує ряд способів їх досягнення. Ви можете просто подати квиток та контактну форму, і представник зв’яжеться з вами електронною поштою. Ви також можете дістатись до прямого представника, який безкоштовно сплачує їх кількість, надану на їхньому веб-сайті. Webcentral.com.au працює цілодобово, 7 днів на тиждень, щоб допомогти вам у вирішенні технічних проблем, питань продажу та запитів на виставлення рахунків. У них є база знань з корисними ресурсами та інструментами, які допоможуть вам знайти відповіді на часто задані питання.

Ціноутворення

Хороші загальні ціни

Webcentral.com.au пропонує доступні плани веб-дизайну для тих, хто потребує повністю чуйного веб-сайту. Плани починаються від 99 доларів. З їх базового плану 99 доларів США, плата за налаштування не передбачена. Професійні та Інтернет-магазини їх налаштування коливаються від $ 299 – $ 499. Їх плани складають від 149 до 199 доларів. Ці плани надходять із повним переробленням або розробкою, створенням контенту та багато іншого. Для повного переліку деталей вони рекомендують звернутися за консультацією.

Їх плани VPS мають конкурентоспроможні ціни порівняно з іншими великими постачальниками хостингу, і оскільки вони не рекламують ціни на своєму сайті, Webcentral може надати вам велику пропозицію щодо хостингу та планів VPS, зустрівшись або переможивши їх конкуренцію. Ціни на VPS коливаються від $ 124 до $ 223. Ціни на хостинг коливаються від $ 9 до $ 80.

Користувач

Легко працювати

З цією компанією дуже легко працювати. Вони займаються тим, щоб ставити своїх клієнтів на перше місце не тільки із забезпеченням хорошої якості хостингу, але й допомагаючи їм знайти успіх в Інтернеті. Незалежно від того, які цілі ставляться до вашого веб-сайту, вони будуть там, щоб допомогти вам на кожному кроці. Більшість людей будуть дуже задоволені тим, як легко все запустити під час роботи з Webcentral.

Підсумок

Відмінний варіант хостингу

Як клієнт Webcentral.com.au, ви можете розраховувати на їх надійну команду для розробки та розгортання чуйного та повністю функціонального веб-сайту. У них є досвідчена команда розробників та спеціалістів з маркетингу, які допоможуть вам отримати доступність в Інтернеті та створити присутність у пошуку. Їх плани дуже доступні в порівнянні з іншими конкурентами в районі. Webcentral.com.au пишається тим, що є медіа-компанією, яка ставить своїх клієнтів на перше місце, пропонуючи їм чудове обслуговування клієнтів за підтримки високоякісних медіа-послуг.

Починаючи з 2009 року, Webcentral перетворив свій бізнес на повністю функціональну медіа-компанію, яка наразі має понад сотню співробітників, які прагнуть обслуговувати кожен рахунок, щоб допомогти вам розширити свій бізнес. Вибирати Webcentral не так багато, але якщо ви суворо шукаєте хостинг-компанію, то найкраще шукати компанію, яка займається управлінням доменом та хостинг-рішеннями. Ви матимете кращі гарантії та контракти в частині розміщення хостингу та домовленості за угодою про рівень обслуговування, а також кращі час роботи, вибираючи компанію, яка має спеціалізовану інфраструктуру та центр обробки даних. Вебцентр відмінно підходить для тих, хто потребує веб-сайті зі всіма дзвінками маркетингу.

Плюси:

  • 24/7 Технічна підтримка
  • Інформаційні статті про технічну підтримку
  • Легкий портал для клієнтів

Мінуси:

  • Немає виділених планів сервера
  • Плата за налаштування, необхідна для веб-розробки
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me