Огляд експертів

Американський хостинг для користувачів MAC

MacHighway.com – американська веб-хостинг-компанія, що пропонує різноманітні послуги та рішення для веб-управління. Їх висококваліфікована команда професіоналів спеціалізується на послугах веб-хостингу для будь-якого бізнесу. З моменту їх запуску в 1997 році Machighway надає чудові послуги та підтримку компаніям, що базуються на Mac та веб-власникам. Відомий своїми доступними ціновими планами цін та варіантами обслуговування Machighway став надійним джерелом хостинг-рішень на основі mac у спільноті mac.


Час роботи & Надійність

Стабільний та енергоефективний

MacHighway.com не тільки надає високу якість хостингових послуг, але вони також пропонують надійні та енергобезпечні рішення для хостингу. MacHighway.com гарантує 99,9% часу роботи на всіх рахунках або наступний місяць є безкоштовним. MacHighway вірить у відновлювані джерела енергії та зелений розвиток. Співпрацюючи з відновлюваною енергією Choice Energy, Machighway може запропонувати електроенергію та енергію, що працює на вітрі, що допомагає виробляти більш ефективний спосіб експлуатації простору.

MacHighway.com також надає цілодобову підтримку клієнтів 365 днів з року. Вони пропонують повну систему підтримки, наповнену корисними ресурсами, щоб допомогти вам встановити програми та сценарії. Ви можете знайти відповіді на часто задавані питання та переглядати популярні статті про те, як налаштувати або створити облікові записи на панелі інструментів.

Особливості

Зосереджено на користувачах MAC

На MacHighway.com ви можете вибрати між трьома комплексними пакетами веб-хостингу. Кожен план залежить від місця на диску і можливостей, а також пропускної здатності. Місце на диску становить від 10 ГБ-необмежено. Кожен план постачається з необмеженою пропускною здатністю та безкоштовними інсталяторами веб-додатків на 1 клік. До їхніх хостинг-пакетів входить безкоштовне додавання таких програм, як WordPress та Joomla. Як член ви отримуєте доступ до їх повної панелі управління, цілодобова необмежена підтримка, а також необмежена база даних MySQL та багато іншого.

MacHighway.com також пропонує послуги з управління доменом. Ви можете захистити свій бренд, зареєструвавши домен всього за $ 8,45 / рік. За допомогою Machighway ви можете легко перевірити, чи доступний ваш домен. Вони мають понад 50 популярних розширень домену, на вибір, таких як .com, .net, .org та інші. Усі варіюються в ціноутворенні та будуються щорічно. Якщо ви придбаєте хостинг-пакет через Machighway, тоді ви можете отримати розширення домену безкоштовно.

Підтримка

Хороша якісна технічна підтримка

MacHighway.com пропонує ряд способів зв’язатися з ними. Якщо вам потрібна допомога одразу, ви можете поговорити з фахівцем у прямому ефірі через безкоштовний номер або за допомогою прямого чату. Machighway.com також приймає запитання через електронну пошту та квиток на підтримку. Вони доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень. MacHighway також має центр підтримки, де ви можете знайти корисні ресурси для численних запитань та навчальних посібників, які часто задаються.

На їхньому сайті є деяка документація для самодопомоги, але вона не заглиблюється в глибину, тому для більшості користувачів вона буде обмежена..

Ціноутворення

Дуже розумні ціни

MacHighway.com має дуже конкурентну структуру ціноутворення. Вони відомі у спільноті mac своєю якістю та доступними спільними веб-хостинговими рішеннями. Їх хостингові пакети варіюються від $ 2,95 – $ 6,95. Усі плани виставляють рахунок за цикл рахунків місяць-місяць. Вони також мають план сайтобудівника на рівні від 4,95 долара на місяць. Ви можете створити чудовий веб-сайт за лічені хвилини, скориставшись їх простими для створення та випадання шаблонами веб-сайтів.

Що таке велике у Machighway.com, це те, що за реєстрацію не встановлюються збори, і гарантія повернення грошей на 30 днів, якщо ви не задоволені повністю їх послугами. Після реєстрації на Machighway.com ви побачите на власні очі, наскільки прозорі їх гарантії та договори.

Підсумок

Приємний хостинг, якщо ви любите Маків

MacHighway.com – це надійне та надійне рішення для веб-служб хостингу. Їхня команда висококваліфікованих професіоналів має 20-річний загальний досвід роботи в веб-управлінні. MacHighway.com був розроблений користувачами Mac для користувачів Mac, які мають завдання забезпечити відмінне обслуговування клієнтів та високу якість хостингових рішень за доступними цінами. Machighway.com відомий не тільки своїми конкурентними ціновими планами, але і своєю надійністю.

Вони пропонують безліч ресурсів та інструментів, щоб допомогти своїм користувачам переходити через панель керування, тоді як Machighway допомагає захистити свій сайт та забезпечити максимальну ефективність. Machighway.com також має різноманітні функції безпеки, щоб ви могли бути впевнені, що ваш веб-сайт у хороших руках. З низкою задоволених клієнтів можна з упевненістю сказати, що Machighway.com може бути корисним для всіх потреб вашого веб-сайту. Спробуйте їх сьогодні протягом 30 днів, і якщо ви не задоволені їх послугами, ви можете просто скасувати їх у будь-який час.

Плюси:

  • 24/7 Технічна підтримка
  • 99,9% гарантія часу
  • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси:

  • Немає VPS, виділених серверів або опцій хмари
  • Зосереджено лише на MAC
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me