Огляд експертів

Хороший надійний хостинг від створеної ІТ-компанії

Lizardhill спочатку була ІТ-компанією, яка існує вже більше двох десятиліть. Завдяки досвіду роботи в галузі інформаційних технологій та мереж вони надають чудовий веб-хостинг з знаннями, яких інші хости просто не мають. Використовуючи найкращі технології для створення надійного сервера, вони пишаються тим, що пропонують плани, на яких ви зможете приймати весь бізнес практично без проблем. Хоча дизайн та ціни веб-сайтів також можуть становити два десятиліття, ви знаєте, що ви отримуєте якість.


Час роботи & Надійність

Дуже надійний хостинг.

Вони відомі своєю надійністю, і саме це дійсно робить їх чудовими. Вони існують досить довго, щоб ви їм довіряли, і вони створюють це на папері. У них є сторінка гарантій на послуги, де вони явно гарантують 99,999% часу роботи своїх серверів та мереж. На відміну від більшості компаній, які пропонують вам невелике повернення коштів – якщо ваш веб-сайт знизиться протягом години, вони дадуть вам кредит на 1/720 вашої щомісячної оплати. ніж 1/720) за кожну годину. Але вони відомі тим, що їхні сервери не опускаються. Ви маєте право відмовитися від будь-яких планів, які ви маєте з ними, якщо перерва в 8 і більше годин. Вони щодня створюють резервні копії всіх своїх серверів, пропонуючи вам справжню надійність, знаючи, що ваші дані є безпечними у випадку катастрофи. За допомогою цілодобової лінії з питань надзвичайних ситуацій вам буде гарантована професійна допомога швидко та ефективно.

Особливості

Доступні хороші можливості хостингу

Lizard Hill Hosting в основному робить саме це: веб-хостинг. У них також є власний реєстратор домену, але я незабаром дістанусь до цього. Здебільшого у них є п’ять основних планів хостингу з різними можливостями, а також можливість додати більше (наприклад, додатковий простір або виділений SSL-сервер). Якщо у вас є ринок необмеженого хостингового плану, у нього також є такий!

Усі їх плани включають необмежену кількість облікових записів електронної пошти, пропускну здатність, бази даних SQL та Spam Assassin. Це саме по собі є величезним бонусом, оскільки багато інших господарів стягують астрономічні ціни за пропускну здатність: для Lizard Hill це лише ще одна функція, що включена. Місце на диску становить від 5 ГБ до 20 ГБ, а також необмежений план і план бюджету.

Підтримка

Підтримка хорошої якості 24/7

LizardHill пропонує 24/7/365 технічну підтримку, яку ви можете використовувати у вашому розпорядженні. У них є внутрішня та міжнародна лінія підтримки, яка відкрита в робочий час, а також можливість надсилати текстове повідомлення адміністратору сервера у разі будь-якої надзвичайної ситуації, незалежно від того, о 5:00 чи 5:00. Крім того, вони пропонують повнофункціональний FAQ, на який хтось, очевидно, присвятив час та зусилля для його завершення – це завжди хороший знак, коли компанії потрібен час, щоб відповісти на ваші запитання..

Ціноутворення

Хороші ціни на хостинг. Уникайте їх для реєстрації домену.

Ціни на хостинг Lizardhill досить конкурентоспроможні з ринком, і у них є приголомшливі бюджетні плани. Їх особистий план обійдеться вам менше ніж за долар на місяць (при дворічному контракті – 23,75 доларів США), а також включає необмежену пропускну здатність..

Їх найдешевший стандартний план, де ви отримуєте більше 500 Мбайт дискового простору, починається від $ 6,45 / місяць без контракту і збирається до $ 19,45 на місяць. Їх місячні ціни не дуже хороші, але майже в кожному плані ця ціна знижується вдвічі, коли ви купуєте контракт.

Якщо ви хочете, щоб все було необмежено, ви отримаєте 49,95 дол. США на місяць або додаткові 20 доларів щомісяця, щоб отримати його з виділеним IP. На мою думку, це занадто високо, на мою думку, це 25% знижка, якщо ви плануєте щорічно.

Ціни на їх домени все ще залишаються в 1990-х… 60 доларів за рік домену .cc? Або 28 доларів за два роки .info? Ні, дякую.

Підсумок

Хороший хостинг, який задовольнить потреби більшості сайтів

Якщо ви хочете, щоб компанія, яка була деякий час, “була там, зробила це”, LizardHill – хороший вибір. Деякі з їхніх планів відрізняються дуже високою ціною та доступною ціною, містять усі очікувані функції, зокрема cPanel з повнофункціональним функцією. Їхні необмежені плани, на мою думку, трохи зависокі, але з точки зору якості обслуговування та підтримки вони майже того варті. У них немає мільйонів клієнтів, з якими можна мати справу, тож ви отримуєте дуже персональну, наземну підтримку від працівника, який фактично працює в компанії, а не в якомусь кол-центрі в Китаї..

Плюси:

  • Дуже надійний хостинг
  • Компанія займається бізнесом вже більше 20 років
  • Дуже недорогий особистий план

Мінуси:

  • Немає VPS або виділених серверів
  • Безлімітні плани дорогі
  • Реєстрація домену дорога
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me