Огляд експертів

Невеликий, але ефективний хостинг

Міс хостинг – це менший провайдер веб-хостингу, який присвячений наданню своїм клієнтам загального досвіду. У них є дев’ять штатних працівників плюс декілька обслуговуючого персоналу для покриття неробочих годин. Незважаючи на малу кількість людей, які працюють в компанії, вони доступні цілодобово і, здається, працюють дуже важко, щоб отримати високий рівень обслуговування, необхідний для роботи вашого веб-сайту.


Сайт добре розроблений і простий у користуванні. Ви можете знайти все необхідне лише за декілька клацань. Крім того, вони надають багато хорошої інформації про свою компанію, про власників, про їхні послуги тощо. На додаток до спільного, VPS та спеціалізованого веб-хостингу вони також надають послуги з реєстрації доменних імен.

Час роботи & Надійність

Хостинг виглядає дуже стабільним

З того, що мені вдалося знайти, ви не отримуєте гарантії подовження роботи з цією компанією. Незважаючи на це, однак, дуже ймовірно, що у вас буде хороший стабільний досвід у будь-який час. Вони використовують лише обладнання фірмового найменування, і все розміщено у приємному центрі обробки даних з надмірною потужністю та мережевими з’єднаннями. Переглядаючи, що люди говорять про цього хостинг-провайдера, здається, дуже ймовірно, що у вас не виникне жодного несподіваного простою.

Особливості

Хостингові налаштування хостингових пакетів

Переглядаючи хостинг, який вони надають, у вас буде досить багато варіантів. Для початку у вас буде три пакети для спільного хостингу. Ви отримуєте необмежену пропускну здатність для всіх пакетів на цьому рівні, що є чудовою особливістю. Пакет початкового рівня обмежує вас на 1 веб-сайті, а опція середнього рівня – 10 сайтів. Якщо ви вибрали “остаточний” спільний хостинг, ви можете мати необмежену кількість веб-сайтів у своєму обліковому записі. Всі пакунки постачаються із зайвим сховищем, щоб зменшити час простою чи інші проблеми.

Перейшовши до рішення VPS, ви побачите, що існує п’ять варіантів. Це все досить дешеві рішення VPS, завдяки чому деякі з них є досить потужними для роботи навіть із середніми та великими розмірами. Рішення VPS початкового рівня забезпечує всього 512 мега оперативної пам’яті та одне ядро ​​процесора. Ви отримуєте 20 гігів простору на SSD та 1 ТБ пропускної здатності. Рішення VPS найвищого рівня включає 8 ГБ оперативної пам’яті, 4 ядра процесора, 80 гігів SSD та 5 ТБ пропускної здатності. За ціною, це все досить приємні рішення VPS.

Виділені сервери бувають трьох розмірів. Всі вони використовують процесори Intel з пакетом початкового рівня, отримуючи Pentium G3450 3,4 ГГц 2-ядерний процесор. Вищі два отримують процесори Xeon з 4 або 6 ядрами. За оперативну пам’ять ви отримаєте 4-16 гігів, що достатньо для запуску більшості типів сайтів. Ви також можете отримати конфігурацію RAID 0 або RAID 1 для вашого сховища.

Підтримка

Легко дістати технічну підтримку

Команда технічної підтримки працює на сайті 24/7, щоб допомогти вам у виникненні будь-яких проблем. Вони мають досвід веб-хостингу і зможуть виправити будь-яку проблему, з якою у вас виникне проблема. На щастя, більшість людей насправді не стикаються з будь-якими проблемами з боку хостингу, тому це, мабуть, вам не доведеться використовувати.

Ціноутворення

Рішення хостингу з низькими витратами

Хостинг на всіх рівнях знаходиться на рівні нижче, ніж ви могли б заплатити з іншими компаніями. Базовий пакет для спільного використання складає всього 1,25 долара на місяць, і він пропонує лише 3,75 долара за найвищий кінцевий вибір. Перейдіть до рішень VPS, і ціни коливаються від 5 доларів на місяць до 80 доларів. Це досить великий діапазон, але характеристики на пакунках також швидко рухатимуться вгору, тому це розумна справа. Нарешті, виділені сервери починаються від 145 доларів на місяць і піднімаються до 245 доларів. Це не найкращі пропозиції, але для рівня обладнання та інших функцій, які ви отримуєте, це також не зрив..

Користувач

Дуже дружньо & Простий у використанні

Як і у більшості типів малих компаній, і ця чудово допомагає вам забезпечити обслуговування клієнтів та прості у використанні функції. Їх сайт розроблений так, щоб його зрозуміти було дуже просто, а персонал є для вас, коли вам це потрібно. Команда з технічної підтримки легко зв’язатися, а також дуже корисна. Простіше кажучи, ця компанія – це дуже зручний варіант для розгляду.

Підсумок

Мала компанія з великими послугами

Якщо ви користуєтесь будь-яким сайтом, який вважається десь від дуже малого до досить великого, це хороша компанія, яку слід врахувати. Багатьом людям подобається те, що вони така маленька компанія, оскільки це не тільки допомагає підтримувати малий бізнес, але й у багатьох випадках покращує загальний сервіс. Незалежно від ваших причин, переконайтеся, що ви дасте цьому хостинг-провайдеру.

Плюси:

  • Низькі ціни
  • Приємні особливості
  • Дружні послуги

Мінуси:

  • Ніякої гарантії часу
  • Немає варіантів хостингу на високому рівні
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me