Огляд експертів

Компанія, що займається побудовою веб-сайтів, із хостингом Too

Wix відомий своїми простими у використанні, але дуже потужними інструментами для створення веб-сайтів. Вони мають сотні чудових шаблонів веб-сайтів, і вони можуть швидко та легко отримати навіть технічно найскладнішу особу, створену з приємним веб-сайтом. Крім того, вони розмістять ваші веб-сайти за додаткову плату.


Взагалі їх веб-хостинг є приємним. Оскільки вони в основному зосереджені на веб-майстрах початкового рівня, їм не вистачає деяких більш надійних хостингових функцій і обмежуються спільними хостинговими послугами, які можуть ввести деякі обмеження.

Якщо ви шукаєте потужне хостинг-рішення для величезного сайту, це, можливо, не для вас. Однак для переважної більшості веб-сайтів початкового рівня це дуже життєздатний варіант. Рішення для хостингу, які вони пропонують, так само прості в роботі, як і їхній сайт, що робить цей сервіс дуже популярним.

Час роботи & Надійність

Якісний хостинг (навіть безкоштовно)

Wix пропонує 99,9% гарантії безперервного часу для всіх своїх хостинг-пакетів. Цікавим є те, що ви навіть отримаєте цей тип тривалості роботи у своєму безкоштовному хостинговому пакеті. Якщо ви збираєтесь на безкоштовний хостинг, це дійсно дуже багато.

Дійшовши до платних варіантів хостингу, ви отримаєте надійну та надійну веб-службу хостингу, яка буде тримати ваш чудовий веб-сайт майже без перерв.

Особливості

Відомий створення сайтів, але також пропонує веб-хостинг

Під час відвідування веб-сайту Wix ви знаєте, що їх найбільшою особливістю є послуги зі створення веб-сайтів. Ви можете створити безкоштовний веб-сайт, використовуючи будь-який з їх чудових шаблонів, і створити його швидко і легко. Що стосується простих розробників веб-сайтів, то сьогодні насправді немає нічого, що може змагатися. Для деяких людей цього лише достатньо для залучення їх до платформи Wix.

Якщо чітко зосередитись на своїх веб-хостингах, це вибір не так просто. З функціями, які вони надають, насправді немає нічого поганого. Проблема полягає лише в тому, що вони насправді не перевершують жодної сфери (для хостингу). У них є кілька різних варіантів хостингу на основі ваших конкретних потреб, і вони дозволяють досить легко вибрати, який саме ви хочете, і налаштувати його. У них також багато серверів, які мають накопичувачі SSD, що дуже приємна особливість.

Взагалі, їх хостинг є дуже респектабельним, але найбільшою їхньою особливістю є явно інструменти для створення веб-сторінок.

Підтримка

Дуже доброзичливий і здатний допомогти

Це область, де Wix справді забезпечує високий рівень обслуговування. Вони орієнтують свій бізнес на веб-майстрів початкового рівня, щоб їх технічна підтримка могла провести вас через речі та допомогти в тих областях, які багато інших команд підтримки можуть не бажати робити.

Крім того, вони все ще надають деякі послуги підтримки високого класу для своїх клієнтів у випадку, якщо сайт знизиться. Вони мають цілодобову підтримку клієнтів для всіх своїх послуг. Вони також надають певну підтримку своїх інструментів веб-дизайну, що є чудовою вигодою.

Плюси:

  • Верхній рядок інструментів створення веб-сайтів
  • Найкращий доступний безкоштовний хостинг
  • Відмінна підтримка, особливо для початківців

Мінуси:

  • Ціни на хостинг вище середніх
  • Не вистачає розширених функцій
  • Обмежений лише спільним хостингом

Ціноутворення

Трохи дорогий лише для хостингу

Ціни на спільний хостинг перевищують галузевий стандарт, і якщо ви ігноруєте інструменти для створення веб-сайтів, ви не отримаєте нічого кращого за вищу ціну. Звичайно, ви не можете просто ігнорувати інструменти створення веб-сайтів.

Для тих, хто хоче використовувати свої неймовірно потужні інструменти для створення веб-сайтів, трохи вище середньої ціни все одно буде звучати як виняткова угода. Ще одне, що потрібно пам’ятати, це те, що для хостингу з найнижчою ціною вони все одно будуть показувати власні оголошення на вашому сайті.

Однак важливим моментом є те, що ви також можете отримати безкоштовний хостинг (з рекламою), якщо хочете. Для простих сайтів безкоштовний пакет – це чудовий варіант, який слід розглянути, принаймні, коли тільки починаємо.

Підсумок

Чудовий сервіс для веб-сайтів початкового рівня

Суть в Wix полягає в тому, що вони є одним з найкращих варіантів, доступних сьогодні для веб-сайтів початкового рівня. Якщо вас не цікавлять багато передових послуг, які пропонуються, і особливо якщо ви хочете допомогти створити чудовий веб-сайт, це ідеальний вибір для вас. Якщо вам потрібне щось більш просунуте, що може перерости на масово популярну сторінку, ви можете подивитися інші місця.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me