Огляд

Хороша якість хостингу

З 2009 року Dewlance – це малий бізнес, який пропонує реєстрацію домену, спільний хостинг, хостинг посередників та недорогі варіанти хостингу VPS. У компанії є невелика група професіоналів, які працюють в команді, щоб забезпечити якісні рішення з низькою вартістю для клієнтів. Вони прагнуть бути сучасними та надають найновіші оновлення програмного забезпечення для забезпечення найкращих послуг. У них є сервери, розташовані у США та Великобританії, щоб забезпечити глобальний доступ до своїх клієнтів.


Ця компанія пропонує спільний, реселлерський та керований хостинг WordPress на додаток до хостингу для VPS для Windows та Linux. У них є програма для торговельних посередників для філій та партнерів, а також пропонують послуги домену, включаючи реєстрацію, передачу та поновлення. У них є безліч безкоштовних функцій, включених до доменних служб, таких як служба DNS та пересилання пошти.

с.

Надійність

Сильний, швидкий та ефективний

Наразі у формі оглядів, якими ми можемо реально пройти, не так багато, а не відгуків, які ми все одно можемо вважати достовірними. Однак вони заявляють, що 99,9% часу роботи гарантується своїми серверами, і вони похвалилися, що стабільність є центральною частиною їхніх рішень для продуктів. З постійними оновленнями та резервними копіями сервера, Dewlance збираються на місці.

Особливості

Безліч функцій, щоб забитись

На платформі загального хостингу вас зустрінуть безліч функцій, які дозволять вам кивати головою (особливо, коли ви переходите до ціни). Незалежно від того, чи потрібен його CPanel в якості основної частини управління вашим сервером, або безліч баз даних, щоб потиснути палицю, Dewlance відзначив безліч основних функцій. Єдина область, якій їм не вистачає, – це місце на диску, але для невеликих сайтів, на яких потрібно лише 1 Гб, це добре, але для сайтів, які потребують в десять разів більше, ніж Dewlance, ймовірно, не для вас.

Плани спільного хостингу починаються на бронзовому рівні з серверів у США та Великобританії. Параметри рівня бронзи включають 1 Гб місця на диску, 100 Гб на місяць пропускної здатності, захист брандмауера, безкоштовну настройку та багато інших функцій. Два згодом вищі рівні мають 2 ГБ та 5 Гб місця на диску відповідно та інші функції, покращені для потреб клієнта. Сервери хостингу для торговельних посередників розташовані в Чикаго, штат Іллінойс, і починаються з 50 Гб дискового простору та 500 Гб на місяць пропускної здатності. Також є додаткові більші плани. Плани хостингу для Linux та Windows VPS починаються з 15 Гб дискового простору та 1000 ГБ пропускної здатності на місяць, залежно від потреб клієнта.

Служби домену мають щорічну ставку, а варіанти включають реєстрацію, передачу та поновлення. Усі домени мають захист конфіденційності, захист від крадіжок домену, переадресацію домену, переадресацію пошти та службу DNS. Вони пропонують ряд доменів, таких як .coms, .nets та .orgs залежно від того, що ви шукаєте.

Підтримка

Індійські агенти підтримки

Dewlance – це індійська компанія, індійська компанія та індійська компанія, тому іноді мовні бар’єри можуть стати проблемою, і ви це бачите у вмісті на сайті. Якщо це не відкладає вас, ви можете скористатися клієнтською областю, форумом та цілодобовою підтримкою для технічних запитів та запитів клієнтів..

Ця компанія гарантує час відгуку на квиток протягом 1 години після запиту клієнта, а внизу сторінки підтримки вони відзначили середній час відгуку 18 хвилин.

Ціноутворення

Хороші варіанти ціноутворення

Бронзові хостингові пакети починаються від 9 доларів на рік і коштують дорожче у міру збільшення варіантів пакетів. Це дуже недорогі варіанти і коштують менше 1 долара на місяць. Варіанти хостингу для торговельних посередників починаються від 5 доларів на місяць, і поки що відносно недорогі. Параметри хостингу для Linux та Windows VPS починаються від $ 11,99 на місяць, а порівняно з іншими сайтами, це досить середнє ціноутворення.

Вартість домену починається від 10,67 доларів на рік за адресою .com. Ця ціна призначена для реєстрації, передачі чи поновлення залежно від того, що ви шукаєте. Інші домени порівняно в ціноутворенні, але декілька забігають на 30 доларів на рік, наприклад, .tv або .co адреса. Доменні послуги оснащені багатьма функціями. Вони також мають декілька варіантів безкоштовних доменів, але в основному ті, які пропонують свої пакети з щорічною підпискою. Однак вони пропонують лише гарантію повернення грошей цілодобово за свої послуги.

го.

Користувач

Чудовий веб-сайт та просте обслуговування сервера

Веб-сайт є основним, але виглядає чудово. До всього, що вам потрібно, можна отримати за декілька клацань, і немає жодних ускладнень чи заплутаного технічного жаргону, щоб відкласти вас. Dewlance дійсно орієнтований на менший до середини ринку, рекламу з cPanel, WHM та іншими панелями управління, з якими ви можете почувати себе як вдома.

Підсумок

Заниженість – ваш ідеальний хостинг для початківців

В цілому Dewlance добре справляється в цій досить великій і насиченій галузі, яка наповнена тисячами платформ для розміщення веб-сайтів, всі намагаються запропонувати найкращі ціни та найкращі рішення. Хоча вони і підпадають під номінал у кількох областях, вони пропонують деякі класичні особливості, і все це дійсно ЗАСТОСНО низька ціна. Я маю на увазі, хто може нарікати на $ 9 на рік за cPanel, пропускну здатність 100 Гб і щомісячне резервне копіювання? О, і ви отримуєте 40 баз даних …

Плюси:

  • 99,9% гарантії тривалості роботи
  • Недорогий
  • Хороша технічна підтримка

Мінуси:

  • Обмежені додаткові функції
  • Лише цілодобова гарантія повернення грошей
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me