Огляд експертів

Потужний хостинг в Австралії

Сервери Австралії, як випливає з назви, пропонують хостинг-сервери для людей по всій Австралії, а також Новій Зеландії. Вони в першу чергу пропонують хостинг більш високого класу, включаючи спеціалізовані сервери, хмарний хостинг, послуги розміщення тощо. Хоча вони не мають спільного хостингу, тому ті, хто просто хоче розмістити менший сайт, захочуть перейти до іншого постачальника. Компанія розпочалася в 2006 році і з того часу швидко зростає. Вони виграли численні нагороди, включаючи нагороду за високу ділову діяльність на Центральному узбережжі у 2014 та 2015 роках та щорічну премію бізнесу у 2015 році в Регіональній торговельній палаті Вьонгу.


З самого початку у них була пристрасть до того, щоб поставити якість обслуговування перед лише кількістю клієнтів. На їхню користь це допомогло їм залучити і велику кількість клієнтів, і продовжує це робити. Кожен, хто працює із зайнятим веб-сайтом, сайтом, який потребує великих системних ресурсів, або сторінкою, яка вимагає виняткового часу роботи, захоче розглянути це рішення щодо хостингу..

Час роботи & Надійність

Надмірні послуги для чудової надійності

Кожен, хто використовує цю хостинг-компанію, може очікувати надзвичайно надійної системи. Вони мають 100% гарантію бездротової роботи мережі, що по суті означає, що ваша послуга не знизиться через мережу або енергетичне обладнання. Вони також чудово працюють, оновлюючи обладнання, тому ризик відмови обладнання залишається дуже низьким. Якщо технічний персонал знаходиться на сайті у всіх центрах обробки даних, вони також можуть дуже швидко реагувати на проблеми, щоб у них виникли проблеми, вирішені відразу.

Особливості

Особливості, орієнтовані на якість

Однією з найкращих особливостей роботи з цією компанією є те, що ви можете розмістити свій сайт в одному з 11 різних центрів обробки даних, розташованих по всій Австралії. Це прекрасний спосіб переконатися, що ваш веб-сайт розташований поруч із цільовою аудиторією. Спеціальні функції хостингу включають параметри розміщення, які дозволяють розміщувати будь-яке місце від одного сервера до повних стійок пристроїв у їх центрах обробки даних, 500+ стійок, сертифікація ISO9001: 2008 та багато іншого.

Віртуальні сервери працюють на сучасних серверах, створених для веб-хостингу, до яких належать процесори Xeon E5. У вас буде доступ до порту 1 Гбіт, щоб забезпечити швидкий час відгуку та багато інших відмінних переваг. Виділені сервери можуть бути створені на замовлення відповідно до ваших точних специфікацій, щоб забезпечити отримання саме того, що вам потрібно. Ви навіть можете вибрати, в якому центрі обробки даних хочете, щоб він розміщувався. Список функцій для кожного типу хостингу тут занадто довгий, але достатньо, щоб сказати, що вони наполегливо працюють від імені своїх клієнтів, щоб забезпечити найкращі можливості класу хостингу..

Підтримка

Верхня частина служби підтримки клієнтів

Команди з технічної підтримки роблять чудову роботу під час перегляду їх мережевих та центрів обробки даних 24/7. Коли вони знаходять проблеми, вони вживають заходів, щоб виправити це, перш ніж це спричинить будь-який тип відключення чи інші проблеми, що впливають на клієнта. Якщо вам потрібно зв’язатися з ними, щоб поговорити через проблему, вони можуть працювати з вами, щоб допомогти незалежно від того, де ця проблема лежить. Ви можете отримати інформацію з центру підтримки, чату в реальному часі, блогу чи інших ресурсів, що надаються на їхньому веб-сайті.

Ціноутворення

Ви отримуєте те, за що платите

Це, безумовно, не один з найдешевших хостинг-провайдерів там, але він і не найдорожчий. Їм, очевидно, знадобилося багато часу, щоб визначити їх цінову залежність від точних особливостей та використовуваного обладнання. VPS починається приблизно від 20 доларів і піднімається до понад 200 доларів, з великим діапазоном оперативної пам’яті, ядер процесора та інших функцій. Спеціальні сервери коштуватимуть десь від 300 доларів, аж до понад 1000 доларів на місяць, залежно від необхідних специфікацій. Якщо вам просто потрібні послуги розміщення, ціни залежать від типу необхідної стелажа, скільки місця вам потрібно та інших речей. У ціну буде входити простір у стійці, потужність, підключення до мережі, підтримка центру обробки даних тощо.

Користувач

Дуже корисний & Орієнтований на якісний досвід користувачів

Переглядаючи їх веб-сайт, ви побачите, що в них все організовано таким чином, щоб зробити його дуже легко знайти те, що вам потрібно. Іноді вам потрібно прокрутити кілька сторінок вниз, щоб знайти ціни, що м’яко незручно, але поза цим проблем немає. Якщо вам потрібна допомога в реальному часі, ви можете швидко та легко зв’язатися зі службою їх обслуговування, щоб отримати необхідну допомогу. Незалежно від того, що це вам потрібно, вони будуть більш ніж раді допомогти, щоб переконатися, що ви щасливі.

Підсумок

Австралійський хостинг для сайтів вищого кінця

Усі, кому потрібен хостинг для більш високого класу веб-пошуку в Австралії, захочуть переглянути цього провайдера. Вони почали з чудових послуг і лише рости та розширюватися з роками. Переважна більшість клієнтів, які прокоментували цю компанію, визнали їх дуже хорошими та здатними задовольнити всі їхні потреби.

Плюси:

  • Багато варіантів високого класу
  • Дуже корисні команди підтримки
  • 11 Центрів обробки даних, з яких можна вибрати

Мінуси:

  • Немає хостингу для початкового рівня
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me