Огляд експертів

Якісний хостинг з довгою репутацією

Active 24 є провайдером хостингу та компанією з реєстрації доменних імен з 1996 року. Це означає, що вони робили це задовго до того, як Інтернет справді вибухнув популярністю, і особливо до того, як «пересічна людина» зможе створити веб-сайт. Протягом багатьох років вони зробили гарну роботу в ногу з останніми тенденціями та технологіями в галузі веб-хостингу. Вони присвячені


В даний час вони мають понад 100 000 клієнтів, і в основному зосереджуються на ринку Голландії, Іспанії, Німеччини та Великобританії. Їх репутація досить висока, і багато їх замовників вже багато років працюють з ними. Кожен, хто живе в цьому регіоні світу, повинен хоча б вважати їх хостингом. Вони надають спільні, VPS та спеціалізовані сервери з дуже малою кількістю питань.

Час роботи & Надійність

Небагато скарг на час простою або повільність

Клієнти Active 24, здається, в основному дуже задоволені своїм досвідом. Є кілька людей, коментуючи проблеми, які включають простої, повільність та інші проблеми. Враховуючи той факт, що ця компанія існує з дев’яностих років, однак, це не дивно, що не раз буде незадоволений клієнт. Більшість людей не відчувають реальних проблем і дуже задоволені рівнем стабільності, який вони відчувають. Постійні зусилля, спрямовані на те, щоб апаратне забезпечення було оновлено останніми стандартами, також допомагає підтвердити, що нові користувачі не матимуть жодних великих проблем, пов’язаних з хостингом..

Особливості

Стандартні можливості хостингу

Особливості хостингу, які пропонуються на кожному рівні, – це майже те, що можна було б побачити від інших хостинг-провайдерів. Вони мають необмежену кількість дискового простору на своїх пакунках. Їх фізичне обладнання є стабільним і добре контролюється для швидкого реагування на проблеми, якщо вони виникають. Одне приємне, що вони пропонують, – це спеціалізовані пакунки залежно від типу веб-сайту, який ви хочете створити. Сюди входять хостинг phpBB, хостинг WordPress, хостинг електронної комерції, хостинг для Drupal, хостинг Joomla тощо. Ці функції легко зрозуміти, і вони допоможуть вам безперешкодно працювати і працювати без вашого сайту.

VPS та спеціалізовані сервери дозволяють вибирати або Windows, або Linux, те, що деякі хостинг-компанії не дозволяють. Характеристики хостингу є досить респектабельними, хоча, звичайно, не найвищі варіанти, які ви знайдете де-небудь на ринку. Вони, звичайно, можуть обробляти будь-який звичайний веб-сайт аж до досить зайнятих ділових сторінок.

Підтримка

24/7 Технічна підтримка

Команди з технічної підтримки цієї компанії дуже корисні та здатні подбати про будь-які проблеми, які у вас є. Вони можуть вирішити проблеми на своїй стороні або допомогти вам у вирішенні проблем із конфігурацією, за які відповідав замовник. На їхньому сайті є деяка документація для вирішення питань, але не надто багато. Здебільшого їх технічний персонал буде тим, хто допоможе вирішити будь-які проблеми.

Ціноутворення

Розумні ціни

Ціни перераховані у місцевій валюті (CZK), але після конвертації валюти легко помітити, що вони відповідають тому, що ви б очікували заплатити від будь-якої іншої хостингової компанії. Це не найкращі пропозиції, які ви коли-небудь знайдете, але здебільшого вони дуже справедливі, і ви отримуєте хороший сервіс за вигідну ціну. Маючи гарну гарантію повернення грошей на 100%, ви можете бути ще впевненішими, що ви будете задоволені ціною хостингу, який ви отримаєте від цієї компанії.

Користувач

Базовий інтерфейс простий у використанні

Веб-сайт та інтерфейс, що надаються Active 24, прості у використанні та розумінні. У тих, хто має досвід роботи з веб-сайтами в минулому, не виникне жодних проблем із з’ясуванням справ у цього хостинг-провайдера. Тим, хто не повинен буде пройти звичайну криву навчання, але це зовсім не складно. Їх веб-сайт також простий у навігації та допомагає знайти саме те, що вам потрібно. Вони також називають свої веб-пакети на основі загального використання (WordPress, phpBB, ect), що робить його ще простішим для користувачів.

Підсумок

Відмінний варіант хостингу для більшості людей

Хоча ця компанія не є надзвичайною, ця компанія надає хороший сервіс за справедливою ціною. Ті, хто потребує хорошого, надійного хостингу для свого сайту і не потребує нічого екстравагантного, будуть раді цій компанії.

Плюси:

  • Легко зрозуміти параметри хостингу
  • 24/7 Технічна підтримка
  • Доступно багато різних варіантів

Мінуси:

  • Кілька звітів про час простою
  • Нічого надзвичайного для пропозиції
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me