Огляд експертів

Добре створена британська хостингова компанія з великою кількістю варіантів

EasySpace пропонує послуги хостингу для людей у ​​Великобританії з 1997 року. Вони є частиною відомого PLC iosmart, який володіє кількома іншими компаніями, що займаються хостингом, які мають хорошу репутацію.


На відміну від багатьох інших хостинг-компаній, EasySpace не спеціалізується на одній цільовій групі. Вони пропонують усі типи хостинг-послуг, включаючи спільний, VPS, виділений та багато іншого. Що б там не було, що вам потрібно, ця компанія здатна це забезпечити. Для багатьох це хороший прихисток, оскільки ви можете почати з нижчого пакету та рухатися вгору, як вам потрібно.

У них є безліч чудових варіантів на вибір, і пошук потрібного для вас робиться кожен на своєму веб-сайті, який добре викладений і простий у дотриманні.

Час роботи & Надійність

Хостинг-компанія пропонує 100% гарантію безперервного часу

EasySpace – одна з небагатьох компаній-хостингів, яка пропонує 100% гарантію часу для всіх своїх хостинг-пакетів. Незалежно від того, чи використовуєте ви основний варіант спільного хостингу або їх спеціалізовані сервери найвищого кінця, ви можете сподіватися, що ваш сайт буде працювати постійно.

Вони не дають зрозуміти, які типи повернення коштів чи інші вигоди ви отримаєте, якщо сайт все-таки знизиться, але той факт, що вони гарантують такий тип часу, передбачає певну компенсацію, якщо ваш сайт недоступний.

У Великій Британії є шість центрів обробки даних, які вони використовують для надмірності надходження своїх хостингів. Це допомагає гарантувати, що у них не буде запланованих відключень.

Особливості

Багато чудових планів та можливостей із наявними індивідуальними рішеннями

У вас буде безліч чудових функцій на вибір, коли ви реєструєтесь у EasySpace. Для тих, хто шукає сайти початкового рівня, у них є чотири спільні плани на вибір. Три з них досить стандартні, з функціями, які ви можете знайти в більшості випадків будь-якої хостингової компанії. Четвертий, однак, трохи відрізняється. Вони називають це планом “pic n ‘mix”, і він дозволяє вам налаштувати потрібні функції.

Це приємний варіант, оскільки стільки спільних хостинг-планів насправді більше, ніж більшість людей коли-небудь використовуватиме, інакше в них відсутні деякі ключові речі, які люди хочуть.

Вони мають SSD-накопичувачі на багатьох своїх серверах, про які ви можете спеціально запитати. Вони також пропонують хостинг для Windows та Linux. Якщо ви хочете просувати мобільний веб-сайт, у них є популярні сервіси goMobi, які допоможуть вам створити приємну оптимізовану мобільну версію вашої сторінки.

Підтримка

Відмінна команда технічної підтримки з швидкою реакцією

У випадку, якщо у вас виникнуть будь-які технічні проблеми, ви зможете вирішити їх досить швидко. Одна проблема полягає в тому, що вони не мають безкоштовного номера. Залежно від того, звідки ви стикаєтесь, вам може знадобитися платити міжміські витрати.

Однак їхній персонал з технічної підтримки знаходиться у Великобританії, тому це приємно. Зателефонувавши або подавши квиток, ви отримаєте швидку відповідь кваліфікованих фахівців.

Ціноутворення

Справедливі ціни, хоча дещо заплутані

Ціни, які пропонує EasySpace, відповідають галузевим стандартам у Великобританії. Однак проблема полягає в тому, що вони можуть бути дещо заплутаними. З великою кількістю різних хостинг-пакетів та додаткових додаткових функцій може бути важко дізнатися, за що точно ви будете платити, поки не пройдете кілька кроків.

Ви, безумовно, отримуєте те, що платите за цю хостинг-компанію. По мірі переходу від спільного хостингу до VPS, а потім виділених варіантів сервера, ціна також постійно зростає. Загалом, ціни справедливі за те, що ви отримуєте.

Підсумок

Відмінний варіант хостингу для клієнтів Великобританії

Кожен, хто хоче вести бізнес у Великобританії, безумовно, захоче уважно ознайомитись з EasySpace. Незалежно від того, який тип хостингу вам потрібен, шанси досить хороші, що вони зможуть їх задовольнити без проблем.

Плюси:

  • Цілодобова підтримка
  • Настроювані спільні хостинг-пакети
  • Доступний спільний хостинг, VPS та спеціальний хостинг
  • Шість центрів обробки даних
  • 100% гарантія часу

Мінуси:

  • Немає безкоштовного номера для технічної підтримки
  • Ціноутворення іноді може бути заплутаним (хоча все-таки справедливим)
  • Деякі клієнти в минулому скаржилися на те, що Google блокує свої сайти через зловмисне програмне забезпечення. Це, здається, зараз уже виправлено.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me