Огляд експертів

Якість хостингу з 1997 року

HostEurope.De.com пропонує цілий ряд стійких хостингових послуг з 1997 року. Їхній експертний персонал має понад 15-річний досвід роботи в галузі, що допомагає клієнтам з хостинговими рішеннями та продуктами. Вони мають понад 200 000 приватних та державних клієнтів та понад 230 співробітників у своїй швидко зростаючій компанії. Вони не тільки пропонують високу якість хостингових послуг, але також пропонують відмінне обслуговування клієнтів і були відзначені за їх точність. 


Час роботи & Надійність

99,9% часу & 100% захист даних

HostEurope.De.com має дуже надійну мережу та систему підтримки своїх членів. Вони використовують найновіше обладнання та програмне забезпечення від деяких найпопулярніших брендів технологій на ринку. Їх локальний центр даних знаходиться в Кельні, і вони мають цілодобову безпеку та підтримку. HostEurope.De також пропонує 99,9% гарантії безперервного часу та 100% німецького захисту даних. Вони розміщують ваші дані відповідно до найвищих стандартів безпеки. Усі плани забезпечуються додатковою безпекою та щоденними резервними копіями. Вони гарантують їх доступність, а також роботу свого обладнання.

 Завдяки базам даних HostEurope.De MySQL ви отримуєте швидший час завантаження, швидше підключення до мережі, жорсткі диски SSD та багато іншого. 

Особливості

Доступні різноманітні можливості хостингу

HostEurope.De має на вибір різноманітні послуги хостингу. Ви можете вибрати веб-хостинг, VPS, виділений сервер, реселлер, електронну пошту та багато іншого. Кожен план розбивається на декілька різних пакетів. Кожен пакет постачається з низкою функцій та додатковими опціями. Плани їх веб-хостингу складаються з чотирьох різних планів. Ви можете вибрати Basic, Medium, Premium та Supreme. Кожен план залежить від простору посуду, місця зберігання та пропускної здатності. Веб-сховище становить від 25 до 50 Гб. Простір електронної пошти коливається в межах від 10 до 50 Гб. HostEurope.De рекомендує використовувати їх преміальний пакет. Їх преміум-пакети поставляються з точною кількістю місця для тих, хто працює на веб-сайті з помірною кількістю трафіку і чудово підходить для малого та середнього бізнесу.

Вам потрібен віртуальний сервер? Нема проблем. HostEurope.De пропонує чотири комплексні плани для задоволення потреб вашого бізнесу. Ви можете вибрати Starter, Advanced, Expert та Unlimited. Кожен план залежить від оперативної пам’яті, ядра та простору. Оперативна пам’ять коливається в межах від 2 ГБ до 16 ГБ – Ядро становить від 1 ядра до 8 вк. Їх плани VPS мають додаткові функції, такі як ваш власний Cpanel, де ви можете налаштувати свій віртуальний сервер, а також розмістити декілька сайтів одночасно. VPS також постачається з щоденним моніторингом, 99,95% доступності, додатками для Linux та Windows, безпекою та багато іншого.

Якщо вам потрібні домени, ви можете також зареєструвати своє доменне ім’я у їх реєстратора домену. Ви можете вибрати різні популярні розширення домену, такі як .com, .de, .eu, net та .org. Реєстрація проста та безпечна. Ви можете легко перенести існуючий домен або придбати новий домен у їх пошукової системи та налаштувати його менш ніж за кілька хвилин. Покупки домену через HostEurope.De забезпечують зручне управління, додаткові домени за потребою, гнучкі параметри розширення та інші додаткові функції, які допоможуть вам керувати та контролювати ваш домен через нещодавно розміщений веб-сайт.

Якщо ви використовуєте веб-хостинг для комерційного використання та потребуєте хостингу для своїх клієнтів, ви можете легко скористатися планами реселлерів HostEurope.De. У них є кілька різних моделей партнерів, які допоможуть вам легко керувати та розміщувати декілька сайтів одночасно за низьку ціну. Завдяки планам реселлерів HostEurope.De ви можете розміщувати до 50+ доменів на рік та користуватися їх партнерською програмою хостингу. Ви отримуєте повний доступ до їх популярної системи домену роботів і отримуєте оновлення пакетів щомісяця. 

Підтримка

Проста у користуванні технічна підтримка

Є три шляхи, за допомогою яких можна досягти представника HostEurope.De. Якщо вам потрібна технічна допомога, ви можете звернутися до представника по телефону. Ви також можете надіслати службу підтримки або надіслати електронний лист члену їх персоналу з будь-якими питаннями щодо вашого облікового запису. У HostEurope.De також є область, де ви можете знайти відповіді на часто задані питання або отримати консультацію щодо одного з своїх хостинг-продуктів.

Ціноутворення

Конкурентні ціни

HostEurope.De має дуже конкурентну структуру цін. У вас є можливість зробити місяць на місяць без контракту або 12-місячного контракту, який має додаткові функції та варіанти, які недоступні для їх учасників без контракту. Всі ціни доступні, а їх умови та угоди повністю прозорі. Плани їх веб-хостингу коливаються від 3,99-14,99 / місяць. Встановлення плати застосовується до членів, які не мають договору.

HostEurope.De має ряд надійних пакетів веб-серверів на вибір. Для ваших вимогливих та професійних веб-додатків ви отримуєте власну фіксовану IP-адресу, професійний контроль адміністратора, безпеку, моніторинг та багато іншого. У них є чотири плани на вибір. Кожен план має багато місця та місця для зберігання, залежно від розміру вашого веб-сайту чи проекту. Ви можете легко керувати необхідною кількістю даних для зберігання, баз даних, облікових записів електронної пошти та FTP, залежно від поточного проекту. Ціни коливаються в межах 19,99-49,99, починаючи з основного плану.

Їх пакети доменів прямо і дуже розумні. Прихованих витрат немає, і кожен домен має ряд додаткових функцій. Їх ціни коливаються від 0,09-1,20 / міс.

Усі плани HostEurope.De тарифікуються щомісяця. Ви можете вибрати плату за 12-місячний контракт без встановленої плати або платити по мірі поїздки. Усі плани мають гнучкі гарантії та багато іншого.

Підсумок

Приємний хостинг для будь-якої потреби

HostEurope.De.com – це чудовий вибір для будь-якого бізнесу розміром. Вони є чудовою міжнародною альтернативою рішенням для розміщення в морях. Вони пропонують повну лінійку хостингових планів та послуг з низкою додаткових функцій та розміщення. Їх ціни є конкурентоспроможними та недорогими порівняно з більш великими постачальниками хостингових маркерів, а їхні пакети надають більше функцій та додатків, ніж інші компанії. HostEurope.De прагне бути найкращим, пропонуючи гнучкі хостингові рішення з максимальною стабільністю та підзвітністю при низькій вартості.

Усі плани забезпечуються цілодобовою підтримкою та безпекою, і вони гарантують 100% захист даних та високий час роботи сервера. З HostEurope.de ви отримуєте справедливу гарантію ціни та вибір оплати, якщо ви йдете без контракту або підписуєтесь на 12-місячний контракт із додатковими пільгами та можливостями.

Вони мають надійну мережу та резервний центр обробки даних, що пропонує щоденні резервні копії та багато іншого. Вони були відзначені за відмінне обслуговування клієнтів та високу якість хостингових продуктів та продовжують розростати свою клієнтську базу. З HostEurope.de немає жодних мінусів, крім того, якщо ви вирішили платити по мірі поїздки, застосовуються додаткові плати за налаштування. Вони пропонують цілодобову підтримку електронною поштою та підтримку квитка, але не пропонують чат в прямому ефірі, що важливо для тих, кому потрібна допомога. HostEurope.de варто задуматися, якщо ви шукаєте житлові або комерційні хостингові послуги в Німеччині або в навколишніх країнах Європи.

Плюси:

  • 99,9% гарантія часу
  • Щоденні резервні копії включені
  • 100% захист даних

Мінуси:

  • Плата за налаштування на деякі плани
  • Немає прямого чату для технічної підтримки

 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me