Огляд експертів

Хороший хостинг, що базується в Румунії

Virtuono – хостинг-компанія, що базується в Румунії, яка надає необмежену кількість веб-хостингів і віртуальних серверів SSD з необмеженою пропускною здатністю. Між їх кількома місцями розташування серверів, багатими можливостями планами хостингу та високоякісним обладнанням вони стали одним з найкращих постачальників послуг хостингу та доменів у всій Європі.


Час роботи & Надійність

Дуже надійні послуги хостингу

Весь їхній бізнес побудований на ідеї, що вони надійні. Ось чому у них є юридичний договір – Службовий правовий договір (SLA), з яким ви повинні погодитися під час реєстрації. Тут вони законно резервують свої 99,9% обіцянки без письмової гарантії, що вам повернуть кредит, якщо ваш веб-сайт більше не працює. Багато компаній дадуть вам 99,9% обіцянки, але скільки насправді пов’язують свої слова із законом? Маючи сервери в Німеччині та Румунії, ви можете бути впевнені, що вони представляють всю Європу з максимальною надійністю.

Особливості

Характерні функції хороші для більшості видів хостингу

Virtono пропонує всі типи хостингових послуг, від базового хостингу веб-сайтів до необмежених спільних планів, а також вищих віртуальних приватних серверів на основі SSD. Однак у них є справді виняткові VPS, які є одними з найшвидших і найнадійніших навколо. Усі їх VPS використовують ТІЛЬКИ твердотільний накопичувач – немає стандартних спінінг-дисків. Кожен вузол має щонайменше 2x процесор Intel Xeon Quad-Core, підключений до підключення до Інтернету 1GBPS – визначення виняткове. Їх сервери – це практично виділені сервери за більш доступною ціною.  Тим часом, їх спільні та торговельні плани також високоякісні та доступні. Їх основні спільні плани, хоча дешеві, суворо обмежені (5 ГБ HD, 256 МБ оперативної пам’яті, 2 SQL БД), але працюють на надзвичайно швидких серверах з необмеженою пропускною здатністю. Тим часом, якщо вам потрібно щось більше, їхній необмежений план CloudLinux дозволяє практично мати стільки веб-сайтів і дискового простору, скільки вам потрібно!

Підтримка

Хороша підтримка з деякими відсутніми функціями

Virtono має доступ до чату в реальному часі, якщо вам потрібна негайна допомога. Вони також мають електронну адресу та місцеву адресу в Румунії, вказані на їхньому веб-сайті. Вони також мають румунський номер телефону, на який можна телефонувати, який, на жаль, не є безкоштовним. На щастя, на панелі клієнтів знають відповіді на поширені та важливі проблеми. Загалом, мета – зручна платформа, яка не матиме проблем. Службовий персонал із задоволенням налаштовує будь-які плани відповідно до ваших потреб, зберігаючи аналогічну доступну ціну.

Ціноутворення

Приємні ціни на більшість пакетів

Мені подобається, що вони пропонують все, що виділений сервер на 100 євро на місяць надасть вам ціну на VPS – починаючи від всього 5 євро і починаючи від 80 євро, ви можете отримати високоякісні сервери лише для SSD з необмеженою кількістю пропускна здатність. Оскільки це накопичувач SSD, місце на жорсткому диску, очевидно, буде менше, ніж на інших дисках, але швидкість передачі ваших даних варто того. Тим часом їх VPS-кешовані плани VPS є ще доступнішими, починаючи від всього 2 євро на місяць і коливаючись до 25 євро. Зрозуміло: ви не знайдете більш доступну, якіснішу VPS за цими цінами. Якщо ви просто хочете базовий хостинг веб-сайтів, ви можете отримати преміум-хостинг на прискорених SSD серверах всього за 2 євро на місяць. Хоча вони працюють лише з CloudLinux, вони включають cPanel / WHM і оптимізовані для хмарних тарифів. Якщо ви хочете отримати необмежений спільний план, ви можете отримати його від 4 до 20 євро на місяць, залежно від того, скільки виділеної оперативної пам’яті ви хочете мати на своєму спільному сервері (384 МБ – 2 ГБ). Нарешті, плани хостингу для торговельних посередників Virtono коштують дуже добре, починаючи з 16 євро. Оскільки SSD-спільних хостів настільки важко знайти, це дуже корисно для всіх, хто має зацікавлених клієнтів.

Підсумок

Приємний хостинг для тих, хто в Румунії

Virtino належить до найкращого списку хостингу HostAdvice, і це з поважних причин. Зібрати сервер або два і почати продавати віртуальний простір або спільні акаунти не важко, але важко і дорого зробити – це створити інфраструктуру Virtono. Все, що вони пропонують, працює на твердотільних накопичувачах (які в середньому втричі дорожчі) з найкращими процесорами, що поєднуються з найвищою швидкістю Інтернету, яку може запропонувати Європа, якщо вам потрібна якість з хорошою ціною, вони чудові. Якщо ви більше піклуєтесь про те, щоб отримати терабайт простору через SSD, там можуть бути кращі варіанти, але завжди майте на увазі Virtono. Плюси:

  • SSD для спільного хостингу
  • Гарантована надійність
  • DNS Manager
  • Cloudflare оптимізований
  • Сервери в Німеччині та Румунії

Мінуси:

  • Без безкоштовного номера
  • Немає американських серверів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me