Огляд експертів

Якісний хостинг в Малайзії

Компанія WebServer розташована в Малайзії та є приватною компанією Acme Commerce Sdn Bhd, яка була створена в 1989 році. Приймаюча частина бізнесу займається бізнесом з 1999 року, і вони продовжують пропонувати високоякісні послуги своїм клієнтам. В основному вони зосереджуються на веб-хостингу, хоча вони також допомагають у запобіганні спаму, SSL-сертифікатах, резервному копіюванні даних, хмарному сховищі, маркетингу та багато іншого.


Наразі у них є понад 1000 серверів, якими вони володіють, і на цих серверах вони працюють понад 15 000 доменів. Їх клієнти з більш ніж 70 країн, що робить їх відмінним варіантом для людей у ​​всьому світі. Якщо ви шукаєте хостинг, який базується в Малайзії, це, безумовно, чудовий варіант.

Час роботи & Надійність

Велике обладнання з повними резервними копіями

Незалежно від того, який з хостинг-пакетів ви виберете у цій компанії, у вас буде хороша стабільна обстановка. Я не міг знайти будь-яку запропоновану гарантію тривалості, але це не повинно бути проблемою. Обладнання, яке вони використовують, є всім найменуванням бренду і відоме стабільність. Вони використовують сучасні інструменти моніторингу, тому їх попереджають про проблеми, перш ніж ваш сайт коли-небудь знизиться. Крім того, у них є повне резервне обслуговування більшості своїх пакетів, тому навіть якщо щось трапиться, вони можуть повернути вас та швидко працювати..

Особливості

Очистити функції хостингу

Особливості хостингу з цією компанією легко зрозуміти і викласти дуже чітко. Вони пропонують спільний хостинг, який відбувається в трьох різних рівнях. Спільний хостинг може мати 10, 20 або 30 гіг дискового простору, 20, 40 або 50 гігів смуги пропускання та 128 МБ-512 МБ оперативної пам’яті, виділених на кожен рахунок. Вони обмежують 300 облікових записів на сервері, що є цікавою інформацією, яку більшість хостингових компаній не надають. Єдине, що в цій компанії – це те, що вони обмежують кількість файлів, які ви можете розмістити, до 350 000, 400 000 або 450 000, залежно від того, який пакет спільного хостингу ви виберете.

Якщо вам потрібно щось більш високе, ви можете вибрати декілька різних віртуальних приватних серверів. Вони пропонують VPS з 2002 року і продовжують впроваджувати інновації, щоб забезпечити своїм клієнтам саме те, що їм потрібно. У них є досить багато варіантів, серед яких є послуги повного резервного копіювання та опції для операційних систем Linux або Windows. Підписавшись на VPS, ви зможете мати хороший обсяг дискового простору, віртуальні ядра, оперативну пам’ять, пропускну здатність тощо. Вони також мають різну швидкість мережевих з’єднань на основі обраного вами пакету.

Для тих, хто потребує найбільше енергії, їх виділені сервери – це відмінний варіант вибору. Їх запаси регулярно змінюються на основі новітніх технологій, але вони роблять велику роботу, зберігаючи найкращі варіанти на складі. Ви отримаєте жорсткі диски SATA, 4-16 гігів оперативної пам’яті, виділену IP-адресу та багато іншого. Ви також можете вибрати, в якому центрі обробки даних ви хочете розміститись, що є приємною прихильністю. В цілому можливості, які пропонує ця компанія, є досить вражаючими.

Підтримка

Швидкий & Чуйна технічна підтримка

Команди з технічної підтримки працюють у цілодобовому режимі та готові допомогти вам у всьому, що вам потрібно. Вони наполегливо працюють над тим, щоб контролювати все обладнання в режимі реального часу, щоб вони могли реагувати на проблеми, перш ніж ви навіть дізнаєтесь, що вони існують. Якщо вам потрібно зв’язатися з ними, до них можна швидко та легко звернутися, і вони будуть більш ніж раді допомогти вам у всьому, що вам потрібно.

Ціноутворення

Конкурентні ціни

Ціни наведені в Малайзійському рінггіті, тому, якщо ви не звикли до цієї валюти, перед покупкою вам потрібно буде запустити її через калькулятор конверсій. Після цього ви побачите, що ціни дуже конкурентоспроможні. Загальні варіанти мають щорічні ціни, які виявляються досить низькими для того, що ви отримуєте. Ціни ростуть у міру зростання послуг, але навіть на спеціальному рівні хостингу ви будете платити близько 150 доларів на місяць за більш високі варіанти. Хоча це не найдешевший варіант там, їх ціноутворення досить добре.

Користувач

Простий у користуванні сайт & Хостинг

Веб-сайт цієї компанії дуже добре зроблений і простий у користуванні. Пошук саме того, що ви хочете побачити, займає всього кілька секунд, і все складається так, щоб ви отримали необхідну інформацію. У них 98% задоволеність клієнтів, що досить вражає, і 92,5% клієнтів кажуть, що рекомендували б свої послуги другові. В цілому, немає жодних сумнівів, що ця компанія дасть вам хороший досвід користувача.

Підсумок

Чудовий хостинг, що базується в Малайзії

Це одна з кращих хостинг-компаній в Малайзії, і вони існують вже дуже давно. За підтримки їхньої більшої материнської компанії зрозуміло, що це компанія, яка планує бути тут довго в майбутньому. Хоча є деякі незначні проблеми, більшість людей, безсумнівно, будуть дуже задоволені рівнем обслуговування, який вони отримують від WebServer.com.my

Плюси:

  • Добре створена компанія
  • Приватна власність
  • Приємні ціни

Мінуси:

  • Обмеження кількості файлів для спільного хостингу
  • Занадто багато варіантів для категорій VPS
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me