Uvažujete o začatí podnikania v oblasti hostingu predajcu? Tu sú naše najlepšie tipy, ako začať.


Stať sa webhostingovým predajcom môže byť skvelým spôsobom, ako zarobiť nejaké vedľajšie príjmy. Ak chcete skočiť do prostredia podnikového servera, odporúčame vám začať ako hosťujúci predajca. Ale skôr, ako začnete, budete sa musieť rozhodnúť o svojom podnikaní. Aby sme vám pomohli orientovať sa na začiatku nového podnikania, zostavili sme nášho kompletného sprievodcu, ktorý vám pomôže začať.

Čo je predajca hostingu?

Reseller hosting je pomerne lacný spôsob, ako sa usilovať podnikateľov podnikajúcich v oblasti webhostingu o založenie spoločnosti. Hosting hostiteľa je vtedy, keď majiteľ účtu môže využiť pridelený priestor na pevnom disku a šírku pásma na hosťovanie webových stránok zákazníkov. To v podstate znamená, že predajca nakupuje poskytovateľa hostingu’s veľkoobchodné služby a potom ich predávajú zákazníkom, dúfajme, že za účelom dosiahnutia zisku!

Keď začnete s hostovaním plánu hosťovania predajcu, môžete si vytvoriť plán služieb a zvoliť cenovú štruktúru. V mnohých prípadoch sú predajcovia dokonca schopní vytvoriť svoju značku vďaka prispôsobiteľným ovládacím panelom a serverom.

Účet hosťujúceho predajcu bude oveľa lacnejším spôsobom, ako sa dostať do oblasti webhostingu. Fyzický server môže byť hostiteľom viacerých účtov predajcu a používateľ zaplatí za prostriedky, ktoré používa so svojimi zákazníkmi.

Kto je v pozícii úspešne predávať hosting?

Úspešný predaj služieb webhostingu nie je ľahký. Weboví dizajnéri a marketingové agentúry majú najlepšiu pozíciu na to, aby mohli začať podnikať v oblasti ďalšieho predaja. Weboví dizajnéri a agentúry majú existujúce vzťahy s klientmi, ktorí pravdepodobne budú potrebovať služby webhostingu.

Väčšina webových dizajnérov je zameraná na projekty, takže mnohí chcú opakovaným predajom zarábať. Opakujúci sa príjem bude časom narastať, pretože podnik získa viac zákazníkov nielen pre projekty, ale aj opakujúci sa príjem z hostovania..

Vytvorte podnikateľský plán

Ak si myslíte, že chcete kúpiť hostingový plán pre seba a svojich priateľov, potom to nerobíte’Nemusím sa toľko starať o tom, že sa všetko urobí správne prvýkrát. Ak urobíte chybu, je to v poriadku! Stále sa učíte a môžete naďalej rásť a zistiť, čo by ste mali urobiť nabudúce.

Ak sa však pokúšate začať podnikať a dosiahnuť z toho zisk, musíte sa uistiť, že ste sa rozhodli oveľa starostlivejšie. Poskytovateľ hostingu, s ktorým sa rozhodnete ísť, sa na vás ako na podnik odrazí. Ak predávate nižšiu službu, ale robíte veľké sľuby, niekto proti vám môže podniknúť právne kroky, pretože to ovplyvňuje aj ich podnikanie..

Ale skôr, ako budete môcť začať, musíte vytvoriť spoločnosť, ktorá vám pomôže obmedziť vašu zodpovednosť a vystavenie. Mali by ste si tiež najať účet alebo urobiť prácu sami a pripraviť plán presne toho, čo budete predávať. Pozrite sa na svoj trh a zistite, čo sú konkurenti. Preštudujte si, čo robia dobre a čo by ste mohli vylepšiť, aby vás vaši potenciálni zákazníci vybrali pred konkurenciou.

Po nastavení obchodného plánu môžete začať s vývojom svojich webových stránok, pridávaním súkromných stránok a zmluvných podmienok. Mali by ste mať tiež zmluvu o úrovni služieb a získať fakturačný systém, ktorý zvládne všetky vaše potreby.

Vyberte správny plán hostenia

Jednou z najdôležitejších vecí, ktorú musíte zabezpečiť, je, aby vaši zákazníci nerobili’Neviem, že ste predajca. Ochrana osobných údajov je veľkým problémom a ovplyvní to, ako sa na vás vaši zákazníci pozerajú, a na niektorých zákazníkov’t podpísať s vami, ak vedia, že ste predajca.

Pred podpisom u poskytovateľa hostingu skontrolujte, či podporujú 100% privátny štítok (alebo biely štítok), čo znamená, že pre názov hostiteľa svojich serverov použijú názov anonymnej domény. Poskytnú vám tiež adresy IP na registráciu vašich súkromných mien. Je to dôležité, pretože vaši klienti vyhrali’Na ovládacom paneli hostiteľa neuvidia svoje meno kdekoľvek, čo pomáha udržiavať ilúziu, že nejde o podnik poskytujúci hostiteľa pre ďalší predaj.

Hostiteľská spoločnosť, ktorú si vyberiete, by mala mať dobrú povesť. Skontrolujte, či sú recenzie online, a kontaktujte ich zákaznícku podporu, aby ste sa uistili, že sú informovaní a pohotoví. Mať rýchlu zákaznícku podporu je pre vás veľmi dôležité, pretože ak sa so serverom niečo pokazí, chcete vedieť, že vám môže pomôcť znova a hladko a rýchlo znova fungovať, aby vaši zákazníci mali čo najmenšie prerušenie služieb..

Všetky najlepšie renomované hostingové spoločnosti budú mať vysokú záruku dostupnosti najmenej 99,9%. Čím vyššie je percento, tým väčšia je vaša schopnosť udržať spokojnosť vašich nových zákazníkov. Uistite sa, že zdroje, ktoré ponúka plán hostenia, sú také, aké potrebujete; teraz nie je čas ísť lacno, ale tiež sa chcete uistiť, že robíte svoj výskum, takže nemusíte tráviť šťastie.

branding

Ako sme uviedli vyššie, je nevyhnutné, aby vaši klienti nerobili’Neviem, že ste spoločnosť zaoberajúca sa hosťovaním predajcov, pretože ak áno, bude menej pravdepodobné, že sa s vami podpíšu. Kľúčom je budovanie značky. Hosting hostiteľa spoločnosti White Label vám poskytne prístup k poskytovateľovi hostingu’s produktovú radu, ale všetky označené pod vaším logom.

Informácie o vašej spoločnosti sú pre klienta ľahko dostupné. Poskytovateľa hostingu môžete nahradiť’s logom s vaším logom a informáciami na stránkach cPanel, a ak ste vývojár, na skutočných stránkach. Vďaka profesionálnemu vzhľadu tiež pomáha vašej spoločnosti odlíšiť sa od ostatných. Značkou prispôsobeného ovládacieho panela môžete nadviazať dôveru s ľuďmi.

Kto je zodpovedný za podporu zákazníkov?

Jedným z najlepších spôsobov, ako sa odlíšiť od konkurencie, je poskytovanie pohotovej a informovanej podpory.

Niektoré hostingové služby predajcu podporujú koncových používateľov v mene ich predajcov, zatiaľ čo v prípade iných plánov ste zodpovední za poskytovanie podpory koncovým používateľom. Zistite viac o týchto podrobnostiach a nákladoch pred registráciou do plánu predaja.

Použite súkromné ​​mená

Ďalšou dôležitou súčasťou hádanky je použitie súkromných mien. Zvyšuje to úroveň vašej profesionality. Pomôže vám tiež rýchlo prejsť od jedného poskytovateľa hostingu k druhému, ak ste niekedy nespokojní s úrovňou služieb alebo podpory, ktorú získavate u svojho súčasného poskytovateľa..

Použitím súkromného menného servera budete môcť migrovať všetkých svojich zákazníkov’ účty webhostingu, v ktorých musia vykonať akékoľvek zmeny.

záver

Začatie podnikania v oblasti predaja nie je vždy ľahké, ale ak ste ochotní zapojiť sa do práce a ísť ďalej, aby ste vynikli pred konkurenciou, môže to byť skvelý spôsob, ako zarobiť mesačný opakujúci sa príjem.

Je skvelou voľbou pre webdizajnérov a ostatných, ktorí robia projekty pre klientov, ktorí tiež môžu potrebovať webhostingové služby.

Najlepší predajcovia poskytovateľov hostingu

Najlepší predajcovia poskytovateľov hostingu

Vyvolávacia cena:
$ 9.80


Spoľahlivosť
9.3


stanovenie ceny
9.0


Užívatelsky prívetivý
9.3


podpora
9.3


Vlastnosti
9.3

Prečítajte si recenzie

Navštívte A2 Hosting

Najlepší predajcovia poskytovateľov hostingu

Vyvolávacia cena:
$ 3,29


Spoľahlivosť
9.3


stanovenie ceny
9.2


Užívatelsky prívetivý
9.2


podpora
9.3


Vlastnosti
9.2

Prečítajte si recenzie

Navštívte Hostwinds

Najlepší predajcovia poskytovateľov hostingu

Vyvolávacia cena:
$ 4,38


Spoľahlivosť
9.8


stanovenie ceny
9.4


Užívatelsky prívetivý
9.7


podpora
9.8


Vlastnosti
9.7

Prečítajte si recenzie

Navštívte SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me