Vyhnite sa plateniu ďalších poplatkov za svoju doménu

Vaša doména je jednou z prvých vecí, ktoré si ľudia všimnú o vašej firme, a je dôležité mať dobrý prvý dojem. Bez ohľadu na to, ako dlho ste v podnikaní, môže byť ťažké prísť s dokonalým názvom pre váš web, ktorý je jedinečný. A čo ešte sťažuje, je akékoľvek meno, ktoré vyberiete, dodávané s cenovkou. Musíte zaplatiť registračné poplatky, ročné obnovenia a všetky náklady spojené so spustením našej webovej stránky sa môžu spočítať.


Našťastie existuje veľa obchodov, aby ste dostali doménové mená za lacné alebo dokonca zadarmo! Prišli sme s najlepšími spôsobmi, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze za vaše doménové služby a dosiahnuť čo najlepší obchod.

Najlepšie bezplatné hosťovanie domén celkovo: InMotion Hosting

Registrácia doménového mena je, keď si na internete rezervujete meno na určitý čas, zvyčajne jeden rok. Táto doména je vaša, pokiaľ ju obnovíte. Neexistuje však žiadny spôsob, ako kúpiť doménové meno navždy. Názov domény je pre web nevyhnutný, pretože dáva vášmu webu rozpoznateľnú identitu.

Mnoho rôznych poskytovateľov vám dá bezplatné doménové meno, pretože vás chce predať na ďalších stránkach svojej webovej stránky. Poskytovatelia hostingu sa zvyčajne dohodli s registrátorom tretej strany a pomôžu vám bezplatne zadať názov domény.

Dobrý hostingový plán vám preto uľahčí používanie názvu vašej domény. Predtým, ako sa pustíte do plánu hostenia, uistite sa, že má užívateľsky príjemný ovládací panel, vysoké záruky dostupnosti, vysoké rýchlosti a poskytnite certifikát SSL na zašifrovanie vašich návštevníkov.’ dáta.

InMotion Hosting je naša najlepšia voľba pre poskytovateľov bezplatného hostovania domén, pretože vám uľahčia začatie. Ponúkajú bezplatný inštalátor na jedno kliknutie a bezplatné disky SSD, ktoré vám poskytujú rýchle rýchlosti. InMotion poskytuje bezplatné zálohovanie dát zadarmo a môžete kódovať v PostgreSQL, MySQL, Ruby a PHP pomocou jednoduchej integrácie služby Google Apps. Ich plány siahajú od zdieľaného hostenia až po dedikovaný hosting, aby ste pre vás našli ten správny plán veľkosti.

Najlepšia hodnota: zadarmo “Celoživotná doména” Registrácia: MochaHost

Ako už bolo spomenuté, doménu si nemôžete kúpiť na celý život, ale budete ju musieť obnoviť tak dlho, ako budete chcieť. Ak si však vyberiete poskytovateľa hostingu, ktorý ponúka zadarmo “celoživotná doména,” to znamená, že vám obnovia registrované domény každý rok, pokiaľ s nimi máte zmluvu. Akonáhle prepnete poskytovateľov, samozrejme budete musieť sami obnoviť názov domény.

Poskytovatelia hostingu to ponúkajú čoraz menej, ale stále to nájdete! Keďže registrácia a obnova doménového mena a.COM môže stáť od 10 do 15 USD ročne, nájdenie poskytovateľa, ktorý tiež bezplatne vyhodí “celoživotná doména” registrácia sa môže v priebehu rokov zvýšiť.

MochaHost je jedným z poskytovateľov bezplatného hostingu, ktorý stále ponúka bezplatnú registráciu názvu domény a zaplatí všetky poplatky za obnovenie. Aj keď ich neposkytujú v každom pláne, poskytujú bezplatnú registráciu v doménach.COM, ORG, .NET a.INFO. Majú 100% záruku dostupnosti siete, úložisko SSD a neobmedzené bezplatné certifikáty SSL na celý život. MochaHost má tiež prirodzených tvorcov webových stránok a nepretržitú technickú podporu, takže sú skvelé pre ľahkú prispôsobiteľnosť.

najlepší “Neobmedzená doména” Hosting: GreenGeeks

Neobmedzený plán hostenia domén vám umožní mať všetky svoje domény pod jedným poskytovateľom webhostingu. Môžete tak ušetriť peniaze a uľahčiť vám správu všetkých vašich webových stránok a domén. Táto funkcia je vynikajúca pre niekoho, kto musí hostiť viacero oblastí pre rôznych klientov alebo potrebuje hosťovať viac ako jednu stránku na jednom účte.

GreenGeeks je spoľahlivá možnosť získania hostingu domén. Poskytnú vám bezplatnú neobmedzenú registráciu doménového mena vo všetkých plánoch, ktoré s nimi trvajú jeden až tri roky. GreenGeeks tiež ponúka zadarmo Let’s Zašifrujte Wildcard SSL s 99,9% zárukou dostupnosti služby. Vďaka bezplatnej službe prenosu webových stránok vám dokonca ešte viac uľahčia život, aby sa vaše stránky mohli presúvať a nastavovať čo najefektívnejšie. S neobmedzeným webovým priestorom SS, prenosom dát a bezpečnými e-mailovými účtami by mohla byť služba GreenGeeks tou pravou voľbou!

Najlepšie zadarmo “Tvorca webových stránok & doména” Hosting: iPage

Ak sa snažíte nájsť bezplatnú doménu pre svoj úplne nový web, mali by ste zvážiť aj poskytovateľa, ktorý vám môže ponúknuť bezplatných tvorcov webových stránok. Tvorcovia webových stránok sú nástroje, ktoré vám umožňujú zostaviť webovú stránku bez nutnosti zadávania manuálneho kódu. Väčšinou ide o nástroj, ktorý vám pomôže vytvoriť web. Tvorcovia webových stránok sú ideálni pre nových majiteľov webových stránok, ktorí si nie sú istí svojimi technickými znalosťami a chcú jednoduchý spôsob, ako vytvoriť krásnu webovú stránku.

Aplikácia iPage je našou voľbou pre vytváranie najlepších webových stránok a bezplatný hosting domén, pretože ponúkajú možnosť aplikácie Weebly alebo WebsiteBuilder od spoločnosti iPage, aby ste sa ubezpečili, že vaše stránky môžu byť spustené a spustené behom niekoľkých minút. Majú tisíce profesionálne navrhnutých a prispôsobiteľných tém a šablón s bezplatným vytváračom stránok drag and drop. S bezplatným certifikátom SSL a registráciou domén môže byť spoločnosť iPage dobrým poskytovateľom hostingu, ktorý vám umožní začať podnikať.
Začnite už dnes zadarmo!

Nie’nemusíte vás stáť navyše, keď sa zaregistrujete svoju doménu prvýkrát. Navštívte Pokyny pre hostiteľa, ak potrebujete viac rád o tom, aký hostingový plán by pre vás mohol byť najlepší.

Posledná poznámka: ak začínate s primárnou webovou stránkou alebo ak chcete praktikovať webdizajn, možno ani nebudete potrebovať hostingovú službu. Existujú stavitelia stránok, ako sú WordPress alebo Wix, ktorí vám poskytujú bezplatný názov domény na celý život. Zvyčajne sa však jedná o subdoménu ich webových stránok (napr. YOURDOMAIN.WORDPRESS.COM). Tu sú naše obľúbené bezplatné hostingové služby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me