CEO spoločnosti AWS Andy Jassy & CTO Werner Vogels, hlavná premiéra cloudového priemyselného podujatia


Minulý mesiac usporiadala AWS 7. výročnú konferenciu Invent: Invent v Las Vegas s 50 000 účastníkmi &Viac ako 100 000 ďalších naladení v priamom prenose. Na konferencii sa zúčastnilo vyše 2 100 seminárov a seminárov, & prezentácií. dvanásť & pol roka po spustení spoločnosti AWS má spoločnosť milióny aktívnych zákazníkov v oblasti startupov, podnikových spoločností, maloobchodu a malých firiem, & verejný sektor. Hlavnými startupmi, ktoré stavajú na AWS, sú AirBNB, Pinterest, & Stripe. Vo finančných službách AWS oprávňuje spoločnosť Goldman Sachs, Capital One, & Barclays v operáciách cloudového dátového centra. AWS je preferovaným poskytovateľom služieb pre spoločnosti z rebríčka Fortune 500, ako je J&J, GE, Shell, BP, Halliburton, Netflix, Disney, Fox & Expedia. AWS dominuje v každej vertikále v podniku s výnosom 27 miliárd dolárov a medziročným rastom 46%. AWS v súčasnosti vlastní 52% -ný podiel na cloudovom trhu po celom svete s hlavnými konkurentmi Google, Microsoft, IBM, Oracle, & Ali Baba. AWS tiež inšpiruje široký ekosystém, ktorý zahŕňa spoločnosti ako Infosys, Acquia, Adobe, Accenture, WorkDay, VMware., & Rackspace. Zákazníci požadujú prístup k najširšiemu spektru nástrojov na vývoj softvéru pri vytváraní webových / mobilných aplikácií, kde má AWS pre programátorov najviac možností. Konkurenti v priemysle momentálne prenasledujú & napodobňujúc cloudové hostingové služby AWS bez toho, aby boli schopné ponúknuť rovnaké možnosti platformy.

AWS Platform Diversity: Compute, Database, Containers, ML, Serverless, ARM, & GPU

CEO spoločnosti AWS Andy Jassy viedol re: Invent 2018 Keynote Address zdôraznením obrovskej rozmanitosti platforiem, ktorú poskytuje AWS zákazníkom. Pre bezpečnosť má spoločnosť AWS k dispozícii viac ako 117 šifrovacích produktov, z ktorých si môžu spoločnosti vybrať podľa svojich požiadaviek na cloudové dátové centrum. AWS má 11 hlavných databázových možností s ďalšími migračnými službami pre spoločnosti prevádzajúce staršie operácie alebo softvér. AWS má jedinečné platformy pre výpočty, kontajnery, bez serverov, strojové učenie, ARM servery, & Spracovanie GPU. Služba Kubernetes spravovaná AWS (EKS) zaznamenala v minulom roku obrovský nárast. Platforma AWS Lambda sa rozšírila o integráciu so 47 rôznymi mikroservismi.

V úložisku poskytuje AWS blokové úložisko & miery prenosu údajov, ktoré vedú priemysel. AWS má najviac typov zväzkov na ukladanie v hostiteľských plánoch so schopnosťou pružne meniť veľkosť každého zväzku. V súčasnosti existuje 11 spôsobov prenosu údajov z operácií v dátových centrách v podniku do AWS, ako sú DirectConnect, FireHose, SnowBall, atď. AWS DataSynch referenčné hodnoty 10x rýchlejšie ako nástroje s otvoreným zdrojom. Amazon pridal bezpečné FTP na ukladanie objektov S3, ktoré teraz podporuje viac ako 10 000 zákazníckych dátových jazier s replikáciou medzi regiónmi v zónach dostupnosti.

Amazon S3 tiež ponúka dávkové operácie na ukladanie objektov pomocou API a úložiska Glacier pre archiváciu. Jassy oznámila novú možnosť ukladania objektov Machine Learning založenú na prístupových modeloch pre inteligentné vrstvenie, ako aj novú službu Glacier Deep Archive, ktorá je lacnejšia ako páskové jednotky, ktoré sa používajú v podnikových dátových centrách – za menej ako 1/10. 1 cent za GB mesačne. Táto služba ponúka obnovu dát v hodinách namiesto týždňov.

Systém súborov elastických súborov Amazon (EFS) podporuje údaje uložené v troch zónach dostupnosti, aby bolo možné pružne škálovať nahor / nadol podľa požiadaviek na webový prenos. Táto služba zaznamenala významné rozšírenie v podnikoch v systéme Linux, a preto AWS oznámila aj novú možnosť systému Windows. AWS teraz prevádzkuje 57,7% inštancií Windows IaaS v porovnaní s 30% pre Microsoft Azure na celom svete. Uč sa viac.

AWS Inferentia: ML Inferenčný čip pre TensorFlow, MXNet, & PyTorch

Ďalším dôležitým oznámením spoločnosti AWS na re: Invent 2018 bola správa, že Amazon predstaví svoj vlastný strojový strojový čip, ktorý bude konkurovať spoločnosti Google. & IBM vo vývoji TPU. AWS ponúka predovšetkým GPU & Služby ML cloudhostingu založené na hardvéri Nvidia predtým. Podľa tlačovej správy AWS:

"AWS Inferentia je inferenčný čip strojového učenia navrhnutý tak, aby poskytoval vysoký výkon pri nízkych nákladoch. AWS Inferentia bude podporovať hlboké vzdelávacie rámce TensorFlow, Apache MXNet a PyTorch, ako aj modely, ktoré používajú formát ONNX … AWS Inferentia poskytuje vysokú priepustnosť a nízku latenciu inferenčného výkonu pri extrémne nízkych nákladoch. Každý čip poskytuje stovky TOPS (tera operácií za sekundu) inferenčnej priepustnosti, čo umožňuje komplexným modelom robiť rýchle predpovede.."

Amazon sa snaží znížiť náklady na aplikácie AI / ML s vysokým dopytom zavedením vyhradeného inferenčného čipu. Podľa interného výskumu môže vyhradený čip, ako je Inferentia, znížiť náklady až o 90% v porovnaní so štandardnými webovými servermi alebo o 75% oproti hardvéru s procesorom GPU. Platforma AWS Inferentia bude interoperabilná so štandardmi Amazon EC2 a AWS SageMaker.

Amazon Aurora: Foundation for Cloud-Native DB Innovation

AWS CTO Werner Vogels predstavil svoju hlavnú myšlienku AWS: Invent 2018 preskúmaním toho, ako výzvy Amazon.com pri riadení prevádzky dátového centra pre elektronický obchod pri predaji vianočných sviatkov ovplyvnili návrh nových databáz. & systémy architektúry založené na bunkách. Amazon Aurora predstavuje rozšírenú distribuovanú architektúru, ktorá je najrýchlejšie rastúcou službou v histórii AWS. AWS Aurora môže podporovať pracovné zaťaženie internetu, ktoré nemôže podporovať žiadna iná databáza.

Databázová platforma Amazon Aurora:

 • Vysoko spoľahlivý a odolný voči zložitým scenárom zlyhania
 • Veľmi rýchly čas na opravu v extrémnych prípadoch zlyhania
 • Oddelte sa na vysoko škálovateľnú a spoľahlivú službu ukladania
 • Aby bola služba úložného priestoru inteligentná tým, že bude poznať záznam DB
 • Znížte latenciu písania a objavte, čo sa píše
 • Znížte latenciu čítania tým, že sa vyhnete čítaniu kvora

DynamoDB stál na čele pohybu nerelačných databáz pre vývojárov webových / mobilných aplikácií. Štyri piliere DynamoDB sú:

 • Výkon na stupnici
 • plne Managed
 • Komplexná bezpečnosť
 • Postavený pre moderné aplikácie

DynamoDB má bunkovú architektúru so štruktúrou mriežky na spracovanie úlomkov. Adaptívna kapacita pri roztrhnutí umožňuje, aby DynamoDB rástol s automatickým preskupením.

Účelové databázové platformy AWS:

 • Amazon Aurora
 • Amazon RDS
 • Amazon DynamoDB
 • Amazon ElastiCache
 • Amazonský Neptún
 • Amazon Timestream
 • Amazon QLDB

Služby migrácie databázy od spoločnosti Oracle sú k dispozícii pre živé aplikácie a na postupnú konverziu sa používajú procesy zálohovania. DynamoDB je kompatibilný s blokom úložiska Amazon S3 pre výkon, strojové učenie, & nákladové prínosy.

AWS k: Invent 2018 – Keynote s generálnym riaditeľom Andym Jassym

Žabka AWS: "Na re: Invent 2018, Amazon významne prispel k komunite s otvoreným zdrojovým kódom prostredníctvom Firecracker – manažéra virtuálnych strojov, ktorý dokáže spúšťať pracovné úlohy bez serverov, ako sú funkcie rýchlosťou blesku. to’Je založený na rovnakej technológii, ktorá poháňa služby AWS Lambda a AWS Fargate … Žabka má potenciál narušiť ekosystém kontajnerov. Spája bezpečnosť virtuálnych počítačov s rýchlosťou kontajnerov a poskytuje jedinečné prostredie vykonávania vhodné pre technológiu bez serverov. Žabka efektívne stiera hranicu medzi VM a kontajnermi tým, že prináša to najlepšie z oboch svetov." Ďalšie informácie o AWS k: Invent 2018.

AWS k: Invent 2018 – Keynote with CTO Dr. Werner Vogels

AWS Lambda: "Ako zdôraznil Amazon CTO Werner Vogels vo štvrtok vo svojej hlavnej prednáške, vývojári debatujú o nástrojoch a každý má vlastnú predstavu o tom, aké nástroje prinesie do úlohy každý deň. Začiatočníci sa rozhodli potešiť ľudí, ktorí jazykom zavádzajú podporu nových jazykov. Tí vývojári, ktorí používajú Ruby, môžu teraz využívať podporu Ruby pre AWS Lambda … Ak je vaša vec C ++, AWS oznámila C ++ Lambda Runtime. Ak ani jeden z nich nezodpovedá vkusu programovacieho jazyka, spoločnosť AWS ho otvorila takmer pre akýkoľvek jazyk s novým rozhraním API Lambda Runtime … Pre ľudí, ktorí majú rozdielny vkus v IDE (integrované vývojové prostredia), AWS oznámila podporu Lambda pre niekoľko populárnych vrátane PyCharm a IntelliJ v ukážke a Visual Studio." Ďalšie informácie o AWS k: Invent 2018.

Analýza údajov & Aplikácie Java: "Amazon Kinesis uľahčuje zber, spracovanie a analýzu streamovaných údajov v reálnom čase, takže môžete získať včasné informácie a rýchlo reagovať na nové informácie. Amazon Kinesis Data Analytics … sľubuje, že vám pomôže spracovať údaje v reálnom čase pomocou štandardného jazyka SQL. AWS predstavuje podporu pre Java v Amazon Kinesis Data Analytics. Čo to presne znamená? Stručne povedané, teraz môžete použiť svoj vlastný kód Java na vytvorenie výkonných aplikácií v reálnom čase, ktoré spracúvajú streaming údajov." Ďalšie informácie o AWS k: Invent 2018.

Uvedenie nového produktu na trh: pristávacie zóny, kontrolná veža, elastický odvod, & Formácia jazera

V súčasnom podnikovom riadení majú spoločnosti viacero tímov s rôznymi požiadavkami na mikroprocesory, a preto AWS zavádza vstupné zóny s nástrojmi na správu viacerých účtov. AWS Control Tower je nový produkt pre federovaný prístup s AWS Single Sign-On na správu identity. AWS Lake Formation je nová služba, ktorá zrýchľuje spracovanie údajov pre strojové učenie. Amazon QLDB je plne riadená databáza kníh s centrálnym dôveryhodným oprávnením. Amazon Elastic Inference pridáva akceleráciu GPU do ktorejkoľvek inštancie Amazon EC2 pre rýchlejšiu inferenciu až o 75% nižšie náklady. Tento viacúrovňový prístup k inováciám platformy zdôraznil uvedenie nových produktov na trh AWS Re: Invent 2018, ktorý vedie toto odvetvie v meradle.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me